Mac’te Valorant Oynanır Mı?

Mac’te Valorant Oynanır Mı? ; Mac’te Valorant nasıl indirilir ?, Apple Mac Bilgisayarlarda Valorant Oynanabilir Mi ? Riot Games ’Valorant şu anda yalnızca Windows işletim sisteminde mevcuttur, ancak geliştiriciler Valorant’ın Mac’e gelmesini planlıyor mu?

Bir Mac kullanıcısı olmanın en hayal kırıklığı yaratan yanlarından biri, Apple OS’nin bir dizi harika oyuna erişiminizi reddetmesidir. Riot Games’in ikonik League of Legends’ı Mac kullanıcıları için mevcut olmasına rağmen (biraz kusurlu olsa da) FPS başlıkları ulaşılamaz durumda kaldığı için Valorant bu oyunlardan biridir.

Riot, konsol oyuncularına şanslı olduklarını ve hit oyunun bir noktada konsola geleceğini açıkladı. Ancak Mac kullanıcıları, Future Earth’e adım atıp adım atamayacakları konusunda karanlıkta kaldılar.

Mac’te Valorant Oynanır Mı?

Valorant şu anda Mac kullanıcıları için mevcut değil ve görünüşe göre bu, yakında herhangi bir zamanda değişecek bir şey olmayacak.Valorant’ın Mac OSX’i desteklemesi için şu anda bir plan yok. Şimdilik, bootcamp indirip bir Windows PC oluşturmanız gerekecek.

Mac Valorant Oynanır Mı?

Mac’te Valorant nasıl indirilir ve oynanır ?

Windows PC veya dizüstü bilgisayar oluşturmak veya satın almak istemiyorsanız alternatif, Bootcamp kullanmaktır. Bu, Mac’inizde Windows işletim sistemini çalıştırmanıza olanak tanır.Bu şekilde, esasen Mac’inizi bir Windows bilgisayara dönüştürürsünüz ve Valorant’ı normal olarak resmi web sitesinden indirmeye devam edebilirsiniz.

Hoşumuza gitsin ya da gitmesin, Valorant’ın bir Mac sürümü yakın gelecekteki geliştirme kartlarında görünmüyor. Ancak, bir Apple işletim sistemi  Valorant’ın durumuna ilişkin daha fazla bilgi açıklandıkça, kontrol etmeniz için buraya ekleyeceğiz.