TESLAGRAD V2.2 Full Apk – Tam Sürüm

TESLAGRAD V2.2 Full Apk – Tam Sürüm , platform, macera ve bulmaca türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playdigious firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Teslagrad v2.2 FULL APK indirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.

TESLAGRAD V2.2 Full Apk – Tam Sürüm

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Teslagrad
Yayıncı: Playdigion
Tür : Macera
Boyut : 284MB
En Son Sürüm : 2.2
MOD Bilgisi : Bilgi Taşları / Ücretsiz Seçimler
İndirme : Google Play
Güncelleme : 2 Mart 2021

Amacınız kontrolünü sağladığınız Teslamancer teknolojisine sahip karakter ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve karanlığı yenmektir. Farklı silahlar, kafa yoran bulmacalar, tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. Teslagrad v2.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Elektropia krallığını kurtarmak için kötülüğü alt etmek parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Teslagrad Play Store’da 44.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Elle çizilmiş manyetik bir bulmaca

Teslagrad, 2D platform ve bulmaca çözücünün bir kombinasyonudur. Oyunda Teslamancer oynuyorsunuz. Elektropia krallığının, krallığı elinde iktidarla yöneten ünlü bir özerklik kralı vardır. Teknolojik büyücüler şehrin ortasında dev bir Teslagrad kulesi yarattı, ancak kral kültü yok etti. Karanlık bir komplo ortaya çıktı ve Teslamancer süpürüldü, teknolojiyle donatılmışsın ve birçok tuhaf zorluğun üstesinden gelmek için kullanıyorsun. Oyunun konusu, ara sahneler veya kelimeler değil, öncelikle görsel ve görseldir.

Oynanış

Diamond Rush oyunu gibi, büyük bir haritada hareket etmeli, diğer konumların kilidini açmak için engelleri aşmalı ve keşfetmeye devam etmelisiniz. Diğer ekrana açılan kapı, geçebilmek için alet veya silah toplamanızı gerektirir. Karakteriniz koşmak, zıplamak ve oyundaki gereksinimleri çözmek için çeşitli şekillerde hareket edebilir. Bazı sahnelerde, sadece size dokunan düşmanlar olacak ve tekrar oynamanız gerekecek, bu yüzden Teslamancer’ın hızlı hareketini kontrol etmeniz gerekiyor.

Ek olarak, birçok engel durumu takip etmenizi gerektirir, bu da kapıdan tamamlanmak için daha fazla “beyin” kullanmanıza neden olur. Kasırga yukarı çıkmanıza yardımcı olacaktır, bu yüzden düşmanlardan kaçınmak veya engelleri aşmak için onu iyi kullanın. Mavi veya kırmızı kutular, onu farklı alanlarda hareket etmek için kullanacağınız mekanizma olacaktır. Renkler oyun özellikleriyle ilgilidir, ancak işte elektromanyetik kuvvetler. Beyaz akıntılardan kaçınmaya dikkat edin, öleceksiniz. Ana karakter birçok tuhaf yeteneklerle donatılmıştır, bu yüzden bu yetenekleri buna göre kullanın.

Grafikler

Teslagrad, klasik Batı tarzında 100’den fazla elle boyanmış sahne ile iyi tasarlanmış 2B şekiller, görüntüler ve efektlerdir. Rusya tarzında m bar çekildi, yeni bir deneyim getiriyor, daha çekici. Oyundaki her şey çoğu zaman tasvir ediliyor, oyunda hikayeyi öğrenmek çok düşünmenizi ve oynamanızı gerektirecek. Harita çok geniş, hadi keşfedip keşfedelim. Oyunda çok fazla görünmeyecek çünkü sadece hareket ediyorsunuz, böylece minimalist ekran oyuncuların deneyimlediği oyun alanını artıracak.

Özet

Bu Playdigion’ın yeni bir ürünü, Teslagrad resmi olarak piyasaya sürülmedi. Ancak oyunun karizmasıyla gerçekten deneyimlenmeyi hak ediyor. Gizemli hikayeler sizi bekliyor, öğrenmeniz ve keşfetmeniz gerekiyor. Oyun test ediliyor,% 30 indirim için ön kayıt yaptırabilirsiniz. En iyi eğlenceden yararlanın.

Android için TESLAGRAD V2.2 Full Apk – Tam Sürüm İndir

TESLAGRAD V2.2 Full Apk – Tam Sürüm İNDİR

YEDEK LİNK

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)