League of Stickman V6.0.9 MOD APK – Mega Hileli

League of Stickman V6.0.9 MOD APK – Mega Hileli , aksiyon, macera ve çöp adam oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını DreamSky stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.League of Stickman v6.0.9 PARA HİLELİ APK linkini yazımızda bulabilirsiniz.

League of Stickman V6.0.9 MOD APK – Mega Hileli

Genel Bakış Bigileri

Uygulama Adı : League of Stickman
Yayıncı: DreamSky
Tür : Eylem
Boyut : 130M
En Son Sürüm : 6.0.9
MOD Bilgisi : Yetenek / Alışveriş / Tüm Kahramanlar
İndirme : Google Play
Güncelleme : 22 Şubat 2021

League of Stickman Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. League of Stickman içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, seri özel yetenek kullanmak hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm karakterleri kullanıp, istediğiniz kadar sandık açabilirsiniz. Farklı yeteneklere sahip karakterler, onlarca aşama, ekipmanlar ve dahası sizleri bekliyor. League of Stickman v6.0.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. League of Stickman Play Store’da 460.000’den fazla indirilmiştir.

Yıllık Cadılar Bayramı tatilinde cehennem kapıyı açarak hayaletler ve iblis ruhların vücudu gasp edecek uygun bir kişi bulmasına izin verir. Talihsiz bir olay oldu. İblis Lordu, binlerce yıllık hapis cezasının ardından hizmetlileri tarafından serbest bırakıldı. Gücünü cehennemin kapılarını yok etmek ve tüm kötü ruhları kurtarmak için kullandı. Dünya hakimiyetine ulaşmak için insanlığı katletmek için bir ordu kurdu. Çöp Adam kahramanları bu tehlikeleri fark etti. İnsan barışını korumak için karanlık güçlerle savaşmak için tüm güçlerini ve cesaretlerini kullandılar. Karanlık her yere yayılıyor, şimşekler sanki kötü şeyleri işaret ediyormuş gibi gökyüzünde akıyor. Bu savaştan sonra kahramanlar hayatta kalabilir mi?

Çöp Adam dövüş RPG oyunları

League of Stickman oyunu 2019’a katılın, bir çöp adam kahramanı olarak atılacak ve onu canavarlara karşı kontrol edeceksiniz. Yolculuğun her aşamasında bir haritaya götürülürsünüz. Burada birçok canavar olacak. Sürekli size saldırırlar ve karşılık vermek için çöp adamın becerilerini kullanmanız gerekir. Son olarak, mevcut aşamayı bitirmek ve bir sonraki aşamaya geçmek için Boss ile savaşacaksınız. Canavarların her aşamada güçleneceğini ve sizi daha da zorlaştıracağını unutmayın. Bu nedenle, karakterinizin gücünü artırmak için parayı, güç taşlarını ve onlara düşen nadir ekipmanları biriktirmelisiniz.

Bazen arsa modunda çok fazla canavarla savaşmanız gerektiğinden biraz sıkılıyorsanız. Dünyadaki diğer oyuncularla bağlantı kurmak için PvP moduna katılın. Onlarla ekip kurabilir, sonra lagünleri geçebilir veya onlarla Arena arenasında savaşabilirsiniz. Ancak, bu moda katılmak istiyorsanız, oyununuzu bir sosyal ağ hesabına (Facebook, Google+) bağlamanız ve sabit bir internet bağlantınızın olması gerekir.

Basit kontroller

League of Stickman 2019, 2 boyutlu bir platformda geliştirildiğinden kontrol de daha basittir. Oyunun kontrol paneli hareket ve beceri olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Taşıma bölümünde, sola veya sağa hareket eden karakteri kontrol etmek için 2 ok düğmesi vardır. Beceri bölümü 5 düğmeden oluşur. 4 özel savaş becerileri düğmesi ve 1 normal beceri düğmesi dahil. Her özel becerinin bir iyileşme süresi vardır. Tekrar kullanmaya devam etmek için bu süreyi beklemeniz gerekecek.

Çeşitli karakter sistemi

League of Stickman 2019’da oynamanız için 10’dan fazla karakter var: Ninja, Gus, Athy, Feist, Bladey, Zilong, Shadow Fighter, Monk,… Her karakter farklı bir sınıfa aittir ve Özel dövüş becerilerine sahiptir. Sınıf, her karakterin özniteliklerini kontrol edebilir. Kırmızı sınıf karakter daha güçlü bir dövüş yeteneğine sahip olacak, sarı karakter daha fazla canlılığa sahip olacak ve savaş sırasında canlılığı geri kazanabilirken, karakter yeşil bir sınıfa sahip olacak. daha hızlı hareket edebiliyor. Ancak, yeni başlayan biriyseniz, bu karakterler mevcut değildir. Görevleri gerçekleştirebilir veya kilidini açmak için altın para biriktirebilirsiniz.

Yükseltme

Yükseltme, her rol yapma oyununda ve League of Stickman 2019 için vazgeçilmez bir özelliktir. Yükseltme, karakterlerin birçok açıdan daha güçlü olmasına yardımcı olur. Ekipmanı yükseltirseniz veya mücevherleri ekipmanla eşleştirirseniz, hasar, savunma, savaş hızı, canlılık vb. Özellikleri iyileştirilecektir. Ek olarak, daha güçlü dövüş yeteneklerine sahip olmaları için karakterinizin dövüş becerilerini de yükseltebilirsiniz. Dahası, beceriler geliştirildiğinde, beceri kurtarma süresi de azalır, böylece daha fazlasını kullanabilirsiniz.

League of Stickman V6.0.9 MOD APK – Mega Hileli Son Sürümü

League of Stickman V6.0.9 MOD APK – Mega Hileli İndir

League of Stickman V6.0.9 MOD APK
YEDEK LİNK

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)