The Sims Mobile APK Son Sürüm Hile 2021 – V26.0.0.112050

Sınırsız miktardaki Cash ve Simoleon, oyuncuların günlük hayat dramaları ve kontrol hakları The Sims Mobile MOD APK nın cazibesini oluşturan unsurlardır. The Sims Mobile APK Son Sürüm Hile 2021 – V26.0.0.112050 linkini yazımızın aşağısında bulabilirsiniz. Para hileli sims mobile ın en güncel hali nasıl indirilir, sims mobile nedir, sims mobile APK indime linki sizlerle.

The Sims Mobile APK Son Sürüm Hile 2021 – V26.0.0.112050

Genel bakış bilgileri

İsim The Sims Mobile
Paket com.ea.gp.simsmobile
Yayımcı Elektronik sanatlar
Kategori Simülasyon
Sürüm

V26.0.0.112050

İndirme 116 milyon
MOD Özellikleri Sınırsız Para / Simoleon [ Ayrıntılar ]
Gerektirir Android 4.1

The Sims Mobile Hakkında

The Sims Mobile, dünya çapında bir yapay zeka yardımıyla karakterlerinizin tadını çıkarabileceğiniz ve günlük yaşamlarını kontrol edebileceğiniz The Sims süper kahraman serisinin yepyeni bir sürümüdür. Son zamanlarda bu oyun için günler ve geceler geçirdik ve kendimize bazı sorular sorduk:

Gözün şekli ve renginden süslü kıyafetlere kadar karakterimizin sanal versiyonunu üretmek için saatler harcamalı mıyız? Ve bu renkli ve eğlenceli şehirde, hayalimizdeki evi nasıl dekore etmeliyiz – havlu ve yemek odası sandalyelerini seçerken çok dikkatli olmalıyız, endişelenme Yatak odasındaki beyaz boya çok beyaz mı değil mi ve halı da yer hantal?

Bu oyun, günlük yaşamlarına dalmadan önce kendi sanal karakterlerinizi yaratabileceğiniz sanal evcil hayvan oyun türünün doğal bir evrimidir. Sims Mobile APK hile indir link yazının devamında.

Herhangi bir realite şovu gibi, sadece diğer insanların oynamasını izlemeniz gerekir, bu çok çekici – kısmen mükemmel bir duygusal ifadeye sahip olan karakterler sayesinde – ancak oyuna katılmanız daha da çekici olacaktır.

Sim karakteriniz ve eviniz

Sims Mobile APK hile indir

Sims dünyasına biraz ilgi duyduğumuzu itiraf etmeliyiz. Ama bu oyun serisinin şimdiye kadarki en pürüzsüz, en işlevsel ve göz alıcı versiyonu olduğu için bunu nasıl suçlayabilirsiniz?

Oyunun derinliği, ilk karakterinizi yarattığınız andan itibaren belirgindir. Arsız elmacık kemikleri ve yeşil tenli profesyonel bir espresso makinesi, insanlarla “domuzcuk” ya da baharatlı yemekler yemeyi ve DJ’lik yapmayı seven, gri saçlı sert bir adam yaratabilirsiniz. The Sims Mobile APK Son Sürüm Hile 2021 – V26.0.0.112050 yazımızın devamında.

Sevimli ve sessiz bir arkadaş, görünmez bir arkadaş ya da zavallı Sim karakterinizin başa çıkması için pazarlama ve felaket konusunda uzmanlaşmış iğrenç bir kötü adam rolünü üstlenebilirsiniz.

Diğer Sim karakterleriyle etkileşim

Sims Mobile APK hile indir

Bu oyunun oynanışı Avakin Life ve Home Street’e çok tuhaf . Sims günlük aktiviteleri gerçekleştirdiğinde – evlerini temizlemek, komşularla sohbet etmek, hastanelerde, kafelerde ve spor salonlarında çalışmak – aynı zamanda kendilerini geliştirme fırsatına sahip olacaklar. İşi yaparken karakterler para kazanacak ve seviye atlayacak, böylece mobilyadan yeni davranışlara kadar yeni yetenekler ve eşyalar kazanacaklar.

Bu nedenle, The Sims dünyasını tekrar etmeye ve keşfetmeye devam edin

Yavaş yavaş, Sim karakterleri de yaşlanacak ve emeklilik yaşına ulaşacak ve özellikleri ailede gelecek nesil için miras kalacak. Bir müzik öğretmeninin oğlu, kendi dans stüdyosunu kurabilecek bir yoga hocasının kızı olan ünlü bir rock grubu kurabilir. Bunlar çok ilginç seçenekler, bu yüzden oyuna geri dönmeyi bırakmıyorsunuz. Sims Mobile APK hile indir linki yazının devamında.

Sims Mobile APK hile indir

Sims Mobile ayrıca arkadaşlarınızın Sim karakterlerini evleriyle buluşmaya veya buluşmaya davet etmenize olanak tanıyan ilginç bir sosyal unsura da sahiptir. Parkta Hızlı Buluşma gibi büyük etkinliklerde başka insanlarla da tanışabilirsiniz. The Sims Mobile APK son sürüm ile tüm bunların 

Arkadaş davet etme özelliği, daha fazla çekicilik için biraz rekabet unsuru ile bu oyunu inkar edilemez bir fırsat değişimine dönüştürür. Alışkanlıklarınızı değiştirmek, farklı bir karakter yaratmak ve onlara eğlenceye katmaları için farklı işler ve hobiler vermek – ya da siminize bir oda arkadaşı veya rakipler olsun, birbirleriyle etkileşime girmeleri için bir arkadaşınızı getirmek istiyorsanız.

Sims Mobile APK hile indir

The Sims Mobile’ın MOD APK sürümü

The Sims Mobile APK Son Sürüm Hile 2021 – V26.0.0.112050 indir.

MOD Özelliği

Sınırsız Para : Çekiciliğine rağmen, bu oyunun hala hayal kırıklığı yaratan bazı noktaları var. Gerçek dünya gibi, rahat yaşamak için gerçekten paraya ihtiyacımız var. Ve gerçekten rahatlatıcı bir kaçışa ihtiyacınız varsa, oyunun MOD Sınırsız Para sürümünden başlamayı deneyin.

Nasıl kullanılır

Öğreticiyi bitirdikten sonra, herhangi bir mobilya satın alın ve çok para kazanın!

Android için The Sims Mobile MOD APK İndir

İster The Sims’i yıllarca oynayın, ister bu renkli sanal dünyada yürümeye başlayan çocuk, yakında bu yenilikçi mobil versiyonun ilgisini çekeceksiniz.

Ve şu anda The Sims Mobile hem iOS hem de Android platformlarını destekliyor. Harika bir dünyada yaşamaya hazır mısınız?

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)