Pokémon GO APK v0.201.1 -MOD-GPS- Radar

Pokémon GO APK v0.201.1 , macera ve mini RPG türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü The Pokemon Company firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir.Pokémon GO APK v0.201.1 -MOD-GPS- Radar İndirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Pokémon GO APK v0.201.1 -MOD-GPS- Radar

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Pokémon GO
Yayıncı Niantic
Tür : Macera
Boyut : 92M
En Son Sürüm : 0.201.1
MOD Bilgisi : Sahte GPS / Hack Radar
İndirme : Google Play
Güncelleme 3 Mart 2021

Pokémon GO Hakkında

. Amacınız kontrolünü sağladığınız Pokemonlar ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve galip gelmeye çalışmaktır. Pokemon Quest içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani para hileli, yüksek atak hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun süren savaşlar, onlarca Pokemon, farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Pokemon Quest v1.0.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pokemon Quest Play Store’da 65.000’den fazla indirilmiştir.

Pokémon’u dünya çapında keşfedin

Günümüzde mobil oyunlara uygulanan kamera aracılığıyla sanal gerçeklik teknolojisi patlamasının başlangıç ​​noktasıdır. Gerçek dünyayı bir oyun dünyasına dönüştürdüğü söylenebilir. İki gerçek ve sanal unsur, Pokemon GO’yu eğlenceli hale getirmek için bir araya geliyor. Oyunun en şaşırtıcı yanı, bunun için harita oluşturmak için Google Map’i kullanmasıdır. Diğer oyunlar, özellikle açık dünya oyunlarını kendi haritalarını tasarlamak zorundadır. Ama aynı zamanda herhangi bir harita üzerine inşa edilmesi gerekmeyen bir açık dünya oyunudur.

2 yıl ortaya çıktıktan sonra, oyuncuların bu oyuna olan coşkusu artık eskisi gibi değil. Ancak hala birçok hayranı var, yayıncı hala çekici oyuncuların yeni sürümünü güncelliyor. Birkaç gün önce oyun, eskisinden daha pürüzsüz hale getiren yeni özelliklerle güncellendi. Ve 100 milyon indirme kesinlikle gelecekte artmaya devam edecek.

Oynanış

Oyun iki yıldır tüm dünyaya yayılıyor ve yeni oyun tarzı çok popüler. Uzaylılar, ortaçağ ve hatta Harry Potter gibi farklı konuları ele alan bu oyun tarzını taklit eden pek çok oyun var. Bununla birlikte, oyun hala başlangıç ​​pozisyonunu ve aynı zamanda oyundaki en iyi oyuncu konumunu koruyor.

Temel olarak, animasyon serisindeki karakterlerle aynı Pokemon’u yakalamanız gerekir. Ancak geleneksel oyunların aksine, sadece evde oturursunuz ve karakterinizin telefon ekranında hareketini kontrol edersiniz. Pokemon Go oynayın, gerçek hayatta gerçekten yolda ilerlemelisiniz. Konumunuz, Google Map ile entegre haritalarda bulunacaktır. Haritaya bakın, istasyonun, arenanın ve Pokemon’un çoğunun işaretlerini göreceksiniz. Oyuncular, Pokemon işaretiyle doğru yere gitmeli ve onları telefon ekranından yakalamak için Pokeball’u kullanmalıdır. Pokemon, telefonun kamerasıyla çekilen sahne arkasına entegre ekranda görünecek.

Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu ve diğer birçok Pokémon oyuna dahil edilmiştir. Ve onları yakaladığınızda, tam mülkiyete, eğitime sahip olursunuz ve diğer Pokemonlarla savaşmalarına izin verirsiniz. Oyunda belirlenen prestijli ödülleri kazandığınızda en iyi Pokemon eğitmeni olacaksınız.

Oyunun grafikleri bu oyunda en dikkat çekici olanlardır. Çünkü Pokemon oynamak, 3D görüntü altında tasarlanmıştır ve TV’deki popüler dizilerde gösterilenle aynıdır. Aynı zamanda en son AR teknolojisini içerir. Telefonun kamerası, onu gerçeğe çok yaklaştıran gerçek manzaralara geri dönüyor. Gerçek hayatta arka plan aynı zamanda oyunun arka planıdır. İlginç olan, gerçek dünyaya ve neredeyse gerçek hayattaki fanteziye telefon ekranından ve kameradan bakmanızdır.

Pokémon GO APK v0.201.1 -MOD-GPS- Radar

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)