CASE: Animatronics – Dismay sport v1.54 (Mod Apk)

VAKA: Animatronics – Dismay sport v1.54 (Mod Apk) eğer doğruysa kışkırtıcı ve değerli birinci şahıs gizli zavallılıktır. Polis bölümünün kontrolü, isimsiz bir bilgisayar korsanının elinde. Tüm çıkışlarınız kilitli. Canlılık kapatıldı. Yaklaşan metalik gümbürtüler var. Hikayeyi aktarmak için yaşayacak mısın Dedektif Bishop?
Polis bölümüne hoş geldiniz, geç çalışan yapı trajik sonuçlara yol açabilir. Sen, yorulmadan gece geç saatlere kadar soruşturma yürüten, çok çalışan bir dedektif olan John Bishop’sun. Eski bir mükemmel arkadaşınızın rutin bir çağrısıyla, tüm dünyanızı alt üst eden, düzensiz bir dinlenme ve kabuslarla dolu bir başka akşamdan daha koptunuz.
Polis bölümünüz, canlılık ızgarasından daha aşağıda. Güvenlik sistemi hacklendi. Tüm çıkışlarınız kilitli. Yine de bu artık doğru bir şey değil.

Herhangi bir kişi, bir ŞEY, sizi takip ediyor. Pembe gözler karanlık köşelerden parlıyor ve bir zamanlar korunan koridorlarda değişen, şıngırdayan metal yankıları. onları yalnızca animatronik olarak kullanıyorlar, ama bilinmeyen ve korkunç bir şey onlara biniyor. Neler olup bittiğini belirleyin, akşam hikayeyi anlatmak için yaşayın ve bu çılgınlığın sorumlusunu emniyete alın.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
Peçe
Ambiyansınızla ilgili yazı kurtuluşunuz olacak. Animatronikler, dolabın içinde veya masanın altında sinmiş halde sizi gözetleyemez!

Geçişte Durmayı Savun
Geçişte, bir animatronike göz atan bizler için bile, muhtemelen düzeltebilirsiniz, aynı zamanda amansız yaşam kaybından uzun bir yol kat etmeyi de başarabilirsiniz. Bütün parti sana güveniyor!

İlaç yapbozları
Bu korkunç kaosun ve tam nahoş maceraların sebebini bulmaya çalışın!

Dinle
Sadece gözlerinle kendine güvenme! Atmosferinizi dikkatli bir şekilde dinleyin, her bir başıboş gürültü, şans eseri, aynı zamanda anlatıyı da tamamen değiştirebilir.

Tableti
söyleyin Aşağıdaki değişiklikleri diğer odalarda tutmak için koruma kameralarını test edin, ancak tabletin pil ömrü hakkında bilgi almayı ve şarj yapısını zamanında kullanmayı unutmayın.

Var olmaya devam edin
Doğru bir kaba geçiş, hayatınızın kaybı olacaktır.

sefalet video oyunlarını sonlandırmak ister misin? Bu, stresi ısrarla artırarak sıkılmanıza izin vermez.
Youtube’da izlenen sefalet video oyunlarından biri. 100 milyondan fazla görüntüleme! KORKU GERÇEK!
VAKA: Animatronik - Korku oyunu
VAKA: Animatronik - Korku oyunu
VAKA: Animatronik - Korku oyunu
VAKA: Animatronik - Korku oyunu
VAKA: Animatronik - Korku oyunu
VAKA: Animatronik - Korku oyunu

MOD:
reklam yok / birçok hayat

APK + OBB İNDİR :

VAKA: Animatronics – Dismay sport v1.54 (Mod Apk) – RACATY LINK

VAKA: Animatronics – Dismay sport v1.54 (Mod Apk) – DRIVE LINK

– Desteklenen Bağlantılar –