Nulls Rush Son Sürüm APK İndir – Versiyon 0.284

Nulls Rush Son Sürüm APK İndir – Versiyon 0.284 ,Rush Wars Hile Apk,Rush Wars Mod Apk, Rush Wars oyununun lansmanı nihayet yapıldı ve Supercell tarafından geliştirilen yapımlara yeni bir deneyim daha eklenmiş oldu. Her oyununda olduğu gibi yine oldukça eğlenceli ve benzersiz özellikler bizleri bekliyor. Oynanış yapısına bakacak olursak Clash of Clans’ın savunma birimlerini yerleştirme ve Clash Royale’in kutulardan kartları kullanarak yeni birimleri çıkartma gibi özellikleri mevcut. Oyunda amacımız karşı köylerin altın madenine saldırarak onlardan altın alabilmek. Aynı zamanda kendi altın madenimizi korumak için savunma birimleri de yerleştireceğiz. Bina ve askerleri yükseltmek için kartları kullanın. Farklı oyun modları ve haritalar, eğlenceli bir deneyim sunarken rekabetçi oyuncular için de bir derinliği içerisinde barındırıyor. Oyunu apk olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Clash of Clans ve Clash Royale’ın yaratıcılarından lazer robot dinozor ve patlayan atari makineleri gibi sürprizlerle dolu destansı bir savaş strateji oyunu var! Rush Wars, bir strateji oyunu hakkında sevdiğiniz her şeye ve daha fazlasına sahiptir: rakibi ve rekabetçi takım savaşlarını aşan heyecan verici ve beklenmedik yeni karakterler. Rush Wars herkesin zevk alabileceği sıradan bir oyundur, ancak sıralamada yükselirken rekabetçi oyunculara derinlik ve zorluklar sağlar. Savunma üslerini tasarlamak ve değiştirmek saatler almaz, birliklerinizi savaşa hazırlamak uzun sürmez. O halde takımınızı geriye doğru oluşturmaya başlayın ve bugün savaşa atlayın!

Nulls Rush Son Sürüm APK İndir - Versiyon 0.284

ÖZELLİKLER

● Düşman altın madenlerine baskın yapmak ve zengin olmak için son saldırı manganızı oluşturun

● Bir takıma katılın veya arkadaşlarınızla kendi takımınızı kurun

● Savaşta savaşın ve dünyanın her yerinden düşman takımlarıyla savaşın.

● Birliklerin ve savunmaların kilidini açmak için ücretsiz kutular kazanarak Rush Wars evrenini keşfedin

● Ekibinizi savaşa yönlendirmek için özel yeteneklere sahip komutanlar toplayın

● Altın madenlerinizi isteksiz davetsiz misafirlerden koruyun

● MEGACITY ve AREA 54 gibi benzersiz etkileri olan yeni haritaları keşfedin

LÜTFEN DİKKAT ! Rush Wars’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihaz ayarlarınızda uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

  • Sürüm: 0.104.3
  • Boyut: 120 MB
  • Gereken Android Sürümü: 6.0 ve sonrası

Nulls Rush Son Sürüm APK İndir - Versiyon 0.284

Nulls Rush Son Sürüm APK İndir

Nulls Rush Son Sürüm APK İndir  Versiyon 0.284 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)