Somewhere The Vault Papers v1.5.2 MOD APK – Tam Sürüm

Somewhere The Vault Papers v1.5.2 MOD APK – Tam Sürüm , hikaye tabanlı ve seçim yapma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Playdius firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.Somewhere The Vault Papers Apk indirme linki yazımızda.

Somewhere The Vault Papers v1.5.2 MOD APK – Tam Sürüm

Uygulama Adı : Somewhere The Vault Papers
Yayıncı: Norseman Interactive
Tür : Hİkaye
Boyut : 44M
En Son Sürüm : 1.5.2002
MOD Bilgisi : Tam sürüm
İndirme : Google Play
Güncelleme : 15 Şubat 2021

Somewhere The Vault Papers Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile Cat adındaki gazeteciye yardım etmek ve karanlık olayların ardındaki sır perdesini aralamaktır. The Vault Papers içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hiçbir engele takılmadan hikayenin sonuna ulaşabilirsiniz. Sürükleyici oyun yapısı, düşmanlarınız, seçimlerinize göre şekillenen hikaye ve dahası sizleri bekliyor. Somewhere The Vault Papers v1.5.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi orta seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Somewhere The Vault Papers Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Somewhere The Vault Papers MOD APK 1

 

Somewhere The Vault Papers Hikayesi

Önerme açık ve basittir, ancak hikaye ilerledikçe daha ilginç hale gelir. İlk sahne, kiralık kasadan geçerek suçu araştırdığınız soruşturma aşamasıdır. Satın almaya değer bir şey olup olmadığını görmek için içeride her yeri araştıracaksınız. Tavan arasında gizli bir laboratuvar ve profesörün karısının kendisini evin dışına kilitlediği yer hakkında başka bir ipucu daha var. Burada da arama yapmak sizi başka bir gizli nesne sahnesine götürecektir.

Bu sahneyi bitirdikten sonra, dedektif bürosunda bulunan bir günlükle devam edebilir ve gizemi çözmeye başlayabilirsiniz. Bu, tüm oyun boyunca ilerlemenizi takip eder, ayrıca size her seviyede ne kadar kazanmanız veya kaybetmeniz gerektiğini söyler. Oyun birinci şahıs bakış açısıyla oynanır. Tüm sahnenin panoramik görünümleri için yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Bazen, yakınlaştırma ve uzaklaştırma veya imlecinizi hareket ettirmek için ok tuşlarını kullanma gibi kontrollerle karakterinize rehberlik etmeniz gerekecektir.

Bazı olayları araştırın

Bazı macera oyunu hayranları, bu gizli nesne macerasının çok karanlık bir sonu olduğunu görebilir. Bunun nedeni, gerçek olaylara dayanıyor olmasıdır. Ama o zaman oyun, bir happyMod’u yakından görmeyi tercih edenler için büyüleyici olmazdı. Ayrıca sonraki olmayan bölümü oynamayı seçebilir ve olaylara tepki vererek veya görmezden gelerek maceranıza devam etmeyi seçebilirsiniz. Ancak oyunda gizemi çözme konusunda yazılı ipuçlarıyla yönlendiriliyorsunuz. Vakayı çözemezseniz, masadan gizli nesne ipuçlarını alarak sahneyi yeniden yapma şansınız olur.

Şimdi Neredeler gibi bir oyun? Olayları farklı bir açıdan düşünmenizi sağlar. Dağınık bir suç mahallinde bir dedektifin ayak izlerini takip etmek veya olaydan sonra bir şey bulmaya çalışmak yerine, neden ve nasıl olduğunu bilmekle daha çok ilgileniyorsunuz. Tüm kanıtlar üzerinde kafa yoracak ve seçeneklerinizi tartacaksınız. Suçu çözmekle daha çok ilgileniyorsanız, muhtemelen bu konuda ortalama bir insandan daha iyi olacaksınız, ancak kalıpların dışında düşünmeyi seviyorsanız doğru çözümü bulmakta zorluk çekebilirsiniz.

Somewhere The Vault Papers MOD APK 2

Nasıl oynanır?

Çok sayıda gizli nesne hikayesi bazı modelleri takip eder. Bunlardan bazıları mantıklı bir yol izler, diğerleri ise vahşi bir yöne gider. Bir yerlerde – kasa kağıtları size tamamen farklı bir rotayı izleme fırsatı sunar. Bu oyunda birkaç ipucu ve çok sayıda araştırma konusu var. Bu tür oyunların gerçek bir hayranıysanız, gelecekte kesinlikle daha fazla macera aramalısınız.

Oyunu gazete veya dergilere bakarken de oynamak mümkündür. Tek yapmanız gereken, bir gazetenin güncel sayısının bir kopyasını almak ve onu sayfanın doğru bölümüne yönlendirmektir. Muhtemelen süreçte ilgi çekici bir şeyler bulacaksınız. Bu seçenek önemli bir şey bulmanıza yardımcı olmaz, ancak gerçekten bir kağıt alıp kelimeleri okumadan güncel olayları okumanıza izin verir.

Çevrimiçi veya Çevrimdışı Oyna

Gazete ve dergi okumaya ek olarak, Somewhere oynarken deneyiminizi geliştirmenin başka bir yolu – Kasa kağıtları İnternet oynamaktır. İnternette bu tür bir bulmaca oyunu sunan birkaç site var. Ancak, bu web sitelerinin çoğu önceden bir bulmaca oyunu indirmenizi gerektirir.

Bu, internet bağlantısı olmayan veya çok fazla depolama alanı olmayanlar için bir sorun olabilir. Bu nedenle, bunun yerine bir bulmaca web sitesine bakmak isteyebilirsiniz. Oyunu çevrimiçi oynarken çok eğlenmekle kalmayacak, aynı zamanda bulmacayı günün veya gecenin herhangi bir saatinde çözebilirsiniz – bu, yeni bir ipucunun ne zaman ortaya çıkacağını asla bilemeyeceğiniz anlamına gelir!

Somewhere The Vault Papers MOD APK 3

Hikaye tabanlı ve seçme oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğümüz, Playdius tarafından üretilen Android platformunun en popüler oyunlarından biri. Kedi adlı gazeteciye kontrolünü sağladığınız karakter konusunda yardım etmeyi ve karanlık olayların sırrını ortaya çıkarmayı hedefliyorsunuz. Oyun içindeki kısıtlamalar nedeniyle. Bu nedenle MOD APK, her şeyin kilidini açar.

Böylece oyunun sonuna kadar keyfini çıkarabilir ve hiçbir engel olmadan hikayenin sonuna ulaşabilirsiniz. Sürükleyici oyun yapısı, düşmanlarınız, seçimlerinize göre şekillenen anlatı ve dahası sizleri bekliyor. Grafikler 2D’dir ve ses kalitesi orta düzeydedir. Kontroller çift parmakla sağlanabilir.

Somewhere The Vault Papers MOD APK 4

 

Somewhere The Vault Papers Apk son sürümü

Android için Somewhere The Vault Papers v1.5.2 MOD APK İndir

Somewhere The Vault Papers v1.5.2 FULL APK İNDİR

YEDEK LİNK

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)