Pubg Mobile Duvar Arkası Görme Hilesi İndir 2024

Pubg Mobile Duvar Arkası Görme Hilesi İndir 2024 ,Android, Pubg mobile duvar arkası görme hilesi indir android, pubg mobile hile indir aim wallhack, Pubg Mobile duvar arkası görme Hilesi indir ücretsiz, PUBG Mobile DUVAR ARKASI vurma, Pubg duvar ARKASI GÖRME Hilesi Nasıl Yapılır, PUBG mobile adam görme hilesi apk, Pubg mobile hile nasıl yapılır?

Pubg Mobile Duvar Arkası Görme Hilesi İndir 2024

PUBG (Player Unknown’s Battleground) Mobile, son 2 yıldan beri en çok indirilen ve oynanan oyunlardan biridir. Pubg Mobile, ayakta kalan son oyuncunun Winner Winner Chicken Dinner unvanıyla kazandığı çevrimiçi çok oyunculu savaş oyunuyla ilgilidir. Öyleyse, birçoğunuzun burada düşündüğünüz insanlar tarafından sevilmesinin nedeni, gerçekçi grafikleri ve sorunsuz oyun oynaması nedeniyle insanlar tarafından sevildiğinin cevabıdır. Ancak bugünün konusu bu değil, bugünün ana konusu PUBG Mobil Hack ile ilgili. Bu yüzden burada size %100 güvenli getiriyoruz ve sağladığımız bu pubg mod obb’yi kullanırsanız kimliğinizin yasaklanmayacağının garantisini alıyoruz. Üçüncü taraf yasağı yok, cihazınızı köklendirmenize gerek yok, esp veya sanal yok. Herhangi bir üçüncü taraf uygulaması kullanmadan doğrudan çalışıyor.

PUBG MOBİLE DUVAR ARKASINI GÖRME HİLESİ İNDİR

DİĞER YÖNTEM

PUBG Mobile Hile nedir?

Sağladığımız bu Pubg Mobile Duvar Arkası Görme Hilesi % 100 güvenlidir. Sizlere PUBG Mobile için mod obb dosyasını sağlıyoruz, burada ben kullanıyor olsam bile orijinal kimliğinizi kullanıp Ace yıldız 9’a ulaşıp yakında fatihe ulaşacağız. PUBG tarafından tespit edilebilecek sanal veya esp veya üçüncü şahıslar gibi üçüncü şahıs uygulamaları yüklemenize gerek yok ve hesabınız yasaklandı. Bu pubg mobil mod obb, Korece ve Global Sürüm için mevcuttur. Bu nedenle, pubg mobile’ın Kore sürümünü kullanıyorsanız, Kore versiyonu obb’yi ve global sürüm oyuncusuysanız, Global Pubg Mobile’ın obb’sini indirebilirsiniz.

PUBG Mod Obb Dosyasını kullanan bazı Oyun Oynama Ekran Görüntüleri

Pubg Mobile Duvar Arkası Görme Hilesi İndir 2020!
Pubg Mobile Duvar Arkası Görme Hilesi İndir 2020!

Pubg Mobile Duvar Arkası Görme Hilesi özellikleri:

Daha önce Pubg mobil hack oynamış olabilirsiniz ve eminim PUBG Mobile hackini kullanarak kimliğinizi kaybetmişsinizdir, bazen üçüncü şahıslar nedeniyle veya bazen başka nedenlerle ancak PUBG Mobile mod obb’nin bu sürümünü kullanırsanız kimliğiniz yasaklanmadım ve garantiyi alıyorum, PUBG mobil orijinal kimliğinizin itme veya KD değerini yükseltmek istiyorsanız orijinal kimliğinizle bile oynayabilirsiniz. O halde PUBG Mobile Hack mod obb hakkında konuşalım:

PUBG Mobile Mod OBB – Geri Tepme Yok: –

Geri tepme yok, sıfır geri tepme anlamına gelir, silahınızdaki sıfır geri tepme nedeniyle AR silahınızı kullanarak büyük mesafeli düşmanları çok kolay bir şekilde vurabilirsiniz. Bu hack% 0 geri tepme olduğunu iddia ediyor ve evet bu doğru çünkü oynadım ve AKM’de bile silahımda sıfır buldum. Ancak güvenlik nedeniyle AKM ile uzak mesafeli düşmanları vurmayın, aksi takdirde size kesin olarak kimliğinizi bildirirler çünkü hepimizin bildiği gibi uzun mesafe için akm püskürtmenin herkes için kolay olmadığını ve çok yüksek bir geri tepmesi olduğunu biliyoruz.

Pubg şık Obb Hack – Çim Yok: –

PUBG Mobile hack’in bu modunda çim yoktur, bu nedenle bu, son bölgede veya düşmanların eğilimli olduğu çimenlik alanlarda faydalı olabilir. Bu hack’i çok seviyorum ve sanırım bu pubg hack gibi yılanlardan nefret eden herkes, çünkü yılanlar kampçıdan daha tehlikelidir, şaşırtıcı bir şekilde size saldırırlar ve size son verirler. Öyleyse yılanlara hayır deyin, artık bu pubg mobil hack’i kullandıktan sonra otların arasında saklanamazlar.

PUBG Hack şık Obb – Sisi Kaldır: –

Bu PUBG Mobil Hack’te oyundaki sis kaldırıldı. Elbette, düşmanınızla uzun mesafeli savaşırken sisten rahatsız olabilirsiniz ve bu rahatsız edici sis nedeniyle düşmanın yerini göremezsiniz. Böylece sis, PUBG Mobile Hack’in obb’sini modifiye eden geliştirici tarafından kaldırılır.

PUBG Mod Obb Dosyası – Yağmur ve gök gürültüsü sesi yok: –

Geliştirici ayrıca yağmur ve gök gürültüsünü de kaldırdı çünkü bu efektler yakın mesafeden dövüşler almak zordu ve bu sesler beni rahatsız ediyor, bu yüzden bu PUBG Mobile Hack’in bu modunda geliştirici tarafından kaldırıldı.

Pubg Mobile şık OBB – Black Sky:

Bu PUBG Mobile hackinin varsayılan gökyüzü rengi, yukarıdaki ekran görüntülerinde görebileceğiniz siyahtır. Bu bana güzel görünüyor ve gökyüzünün bu rengini sevip sevmediğini söyle.

PUBG Mobile Hack – FPS 120’ye Çıkarıldı : –

Bu PUBG Mobil Hack’te oyunun FPS’si 120’ye yükseltildi ancak ortamda göremiyorsunuz ancak oyunu oynarken hissedebiliyorsunuz. FPS, dövüşürken çok önemlidir, bu nedenle fps’niz yüksekse, düşmanınızı kolayca yenebileceğiniz anlamına gelir.

PUBG Hack Obb Modu – Anti-Cheats Sistemi Kaldırıldı: –

Geliştirici, anti hile sistemini PUBG Mobile Game’den kaldırdı ancak bu PUBG Mobile hack üzerinde herhangi bir harici hack kullanmayın çünkü kimliğiniz yasaklanabilir, aksi takdirde başka herhangi bir harici hack kullanmazsanız, ID’niz için yasaklanmayacaktır. elbette, ben bile orijinal kimliğimle oynuyorum.

PUBG Hack Obb Dosyası 2020 – Düşmana Adım Yok: –

Düşmanınıza ayak basamağı işaretleri gösterilmeyecek, böylece düşmanın kafası karışacak ve düşmanınızı şaşırtabilir ve onları öldürebilirsiniz.

Pubg Duvar Arkası Görme Hilesi

Düşmanlarınızı duvar arkasında görebilirsiniz.

Bu PUBG Mobile Hack mod OBB’nin oyunu yükledikten sonra çok düzgün oyun oynama ve daha pek çok şey gibi öğrenebileceğiniz başka birçok özelliği var.

PUBG Mobile Obb File Hack’in Avantajları: –

 • Yasak yok sorunu% 100 güvenli
 • Orijinal kimliğinizi tereddüt etmeden kullanabilirsiniz
 • Sıfır Geri Tepme
 • Çim Yok
 • Ayak Sesi Yok
 • Hem Global hem de Koreli kullanıcılar için mevcuttur
 • Bu mod apk değil, mod obb yani üçüncü bir ban sorunu yok
 • 10 dakika, 15 dakika veya 1 hafta yasaklama sorunu yok
 • PUBG Mobile Obb File Hack’in Dezavantajı: –
 • Herhangi bir üçüncü taraf ESP hack kullanamazsınız
 • geri tepmeyi kontrol etme alışkanlığını kaybedeceğiniz için becerilerinizi kaybedeceksiniz

Önemli Not : – OBB Dosyası, yeni Playstore güncellemesinden sonra PUBG tarafından yamalanır, bu nedenle güncellemeden sonra hesabınızı kullanırsanız, bu nedenle, mod obb bağlantısını kaldırdık ve size PUBG Hack’in yeni yöntemini ve geliştiricimiz olur olmaz obb’yi başarılı bir şekilde değiştirdikten sonra obb’yi tekrar yükleyeceğiz ve bağlantı bundan sonra yeni PUBG ESP’mizi deneyene kadar canlı olacak, iyi çalışıyor

Pubg Mobile Duvar Arkası Görme Hilesi Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Yeni PUBG ESP Hack sağlıyoruz çünkü mod OBB’miz yeni güncellemeden sonra PUBG Ekibi tarafından yamalı ve geliştiricimiz 2 aydır çalışan bu hack esp aracını kullanana kadar PUBG için mod obb hack üzerinde çalışıyor. Root kullanıcıları ve root olmayan kullanıcılar için 2 adet PUBG esp Hack yöntemi sunuyoruz. Root olmayan kullanıcılar esp, root olmayan esp hackinden daha güvenlidir. Öyleyse öğretici ile başlayalım.

Yöntemler 1: – PUBG ESP HACK

Bu hack’i öncelikle misafir kimliğinizi kullanarak oynamanızı tavsiye ederim ve bu esp hack’i kişisel kimliğinizde oynayabileceğinizi düşünüyorsanız, bu hack esp’yi kişisel kimliğinizde de kullanabilirsiniz.

Şimdi Pubg esp Hack aracını buradan indirin

şifre: 573838

Pubg Mobile Duvar Arkası Görme Hilesi Kurulum?

 • Şimdi her iki uygulamayı da yükleyin ve Sanal alanı açın
 • Şimdi Sanal alana PUBG Mobile ve PUBG ESP hack aracı ekleyin
 • Şimdi PUBG Mobile’ı Virual alandan açın, bir süre bekleyin ve PUBG başarıyla açıldığında
 • PUBG oyununu küçültün ve tekrar sanal açın ve PUBG ESP Hack aracını Virtual Space’den açın
 • Şimdi PUBG Mobile’ı açın ve yaptınız

Kök Kullanıcılar için PUBG Pubg Mobile Duvar Arkası Görme Hilesi (1.0.0 için güncellendi):

Öncelikle cihazınıza PUBG ESP Root’u indirin ve kurun [PUBG 32 bit kullanıyorsanız PUBG ESP root 32 bit’i indirin, aksi takdirde 64 bit ESp Tool 64 bit indirin]

 • Şimdi sahip olduğunuz PUBG Mobile Global veya Kore sürümünü açın.
 • PUBG Mobile’ı tamamen açtıktan sonra PUBG Oyununu küçültün
 • Şimdi PUBG ESP Root’u açın ve root izni verin
 • Şimdi sizden anahtarı soracaktır, sadece rastgele alfabeler yazın (örneğin – asdhfb) ve Oturum Aç’a tıklayın.
 • Şimdi başarılı bir şekilde oturum açtıktan sonra sürümü seçin (örneğin, Global’i kullanarak oynuyorsanız, ardından global’i seçin, aksi takdirde Kore’yi veya oynadığınız başka bir sürümü seçin)
 • Ve Şimdi Etkinleştir’e tıklayın
 • Şimdi PUBG Mobile’ı açın ve esp’nin etkinleştirildiğini göreceksiniz

Pubg Mobile Duvar Arkası Görme Hilesinde Ban Riski

Aşırıya kaçmadığınız sürece kimse sizi yakalayamaz. Şikayet almadan oynamaya özen göstermeniz gerekiyor.

not: hile kullanımı tamamen sizin insiyatifinizdedir. hile kullanımından dolayı oluşacak sorunlardan dolayı sitemiz sorumlu değildir. Root olmanıza gerek yoktur.

 

Pubg Mobile Lite BC Hilesi 2024 Son Güncel