Pleasant Fiends – Puzzle Adventure v10.2.1 (Mod Apk Energy/Money/Ad-Free)

Pleasant Fiends v10.2.1 (Mod Apk Energy/Money/Reklamsız) Severely Digital Entertainment Co., Ltd. olarak bilinen   Pleasant Fiends oyunu , . Oyunun iki özdeş türünü eşleştirmeniz gerekiyor . Aynı anda o kadar çok fonksiyon alıyorsunuz ki muhtemelen muhtemelen muhtemelen eşleşeceksiniz . Size verilen görevleri yerine getirmek için gereken kilometreleri bir araya getirmeniz gerektiği ölçüde açıklayın. artık istendiği kadar çok işlevden daha az değil . Bu rahatlatıcı oyunu oynamak zorunda kalsanız bile, muhtemelen muhtemelen oyunumuzu indirmek için köprülerin hemen ardından oynamaya başlayacaksınız . Rahatlamaktan memnun olun.

40.000.000’den fazla halk oynuyor! Puanlı 3’lü eşleştirme bulmaca oyununu ÜCRETSİZ toplayın! Minutia ortamına girin ve büyüleyici karakterler toplayın – Sümüklü böcekleri yenmek için mürettebatınızı diplomalandırın – ve saatlerce süren iblis 3 rahatlatıcı maç için 700’den fazla seviye oynayın!

HİKAYE:
Minutia’nın karides yaratıkları, meteorun Geliştirme Dağı’na çarptığı geceye kadar barış ve takım ruhu içinde yaşadılar! Sıra dışı bir güç, orada yaşayan sümüksü Sümüklüböcekleri yeşillik yiyen bir çeteye dönüştürdü – ve şimdi Sümüklü böcekler, Pleasant Fiends’in ailelerini ele geçirdi!

Sümüklü böceklerle tekrar savaşmak ve ailelerini kurtarmak için, Pleasant Fiends bir scuttle üzerinde harekete geçmeli! Diplomanızı alın ve özel güçlerini gözetleyin ve Mount Enhance’de sizi bekleyen gerilim için bir araya gelin.

Web’den Mount Enhance’e geçmek için, EN İYİ ARKADAŞLAR’a dönüşmeleri gerekir!

ÖZELLİKLER:
• FIENDISH PUZZLES OYNA Oynaması basit, artık kavraması kolay değil. Yaklaşılabilir maç 3 bulmaca oyunu bir sonraki seviyeye taşındı!
• GÜZEL GRAFİKLER Sevimli karakterler ve parmak dokunuşlu melodi!
• İKİ DÜNYANIN EN İYİSİ RPG-saygılı kişilik desenli 3’lü Eşleştirme bulmaca oyunu!
• TOPLA & SEVİYE YÜKSELT Toplam büyüleyici Pleasant Fiends’i kurtarın ve serbest bırakın ve onların özel güçlerini gözetleyin!
• Geliştirme Dağı Sümüklü böceklerine karşı SAVAŞA KATILIN ve Minutia’nın görkemli dünyası tarafından yağmalayın!
• ARKADAŞLARINIZA KARŞI YARIŞIN Facebook’u kullanarak dürüst 3B arsaya bağlanın ve Geliştirme Dağı’na ilk kimin ulaştığını keşfedin!
• TAKİPTE KAL Ekstra seviyeler, büyüleyici karakterler, oynanış ve sürprizler sistemde!
LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Pleasant Fiends tamamen ücretsiz bir 3’lü eşleştirme bulmaca oyunudur. İndirmek ve oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun öğeleri de geçerli parayla satın alınır. Bunu devre dışı bırakmak için uygulama içi satın alımları aracınızın ayarlarına çevirin.

En İyi Fiends görüntüleri1 En İyi Fiends görüntüleri2 En İyi Fiends görüntüleri3 En İyi Fiends görüntüleri4 En İyi Fiends görüntüleri5 En İyi Fiends görüntüleri6 En İyi Fiends görüntüleri7Oyun Videosu:

Oyun Tanımı : PleasantFiends
Sınıfı : Android Oyunları Kurtarma
Oyun Formu : Bulmaca
Başlangıç ​​Tarihi : 2022
Dil : İngilizce
Boyut :55.60 MB
Geliştirici Firma : Severely Digital Entertainment Co., Ltd.
Dosya Formu : .apk

MOD v1 :

Sınırsız Altın + Enerji

Muhtemelen muhtemelen muhtemelen muhtemelen elmaslarla ilgili sorunları da ortadan kaldırmış olursunuz, artık yeterli sayıda sahip olmasanız bile;
Devasa miktarda altını ağ için ağlayın veya bir kısmını kullanın.

MOD İNDİR:

Pleasant Fiends – Puzzle Adventure v10.2.1 Mod Apk – UPLOADLINK

Pleasant Fiends – Puzzle Adventure v10.2.1 Mod Apk – Racaty LINK

– Sübvansiyonlu Köprüler –