CS:GO’da Nasıl Oyucuyu Kovabiliriz? | Takım Arkadaşını Kovmak

CS:GO’da Nasıl Bir Oyucuyu Kovabiliriz? | Takım Arkadaşı Kovmak 

Bazen bir CS:GO takım arkadaşının kovulması gerekebilir. Trollük, hile, AFK spinbot veya benzeri saçmalıklar olsun, Counter-Strike’ın bir takım arkadaşını oyundan atmanın bir yolu olmasının bir nedeni var. Tek gereken, diğer tüm takım arkadaşlarınızın kararlarınıza aktif olarak hemfikir olduğu oybirliğidir. Gelin sizlere takım arkadaşınızı nasıl takımınızdan atabileceğini söyleyelim. İşte CS:GO Atma oylaması nasıl yapılır detaylı anlatımı 2022!

CS:GO’da Nasıl Oyucuyu Kovabiliriz?

CS:GO’da Nasıl Takım Arkadaşınızı Atabilirsiniz?

CS:GO maçınızdan birini şu şekilde oylayabilirsiniz . Bunu yapmanın kolay yolu, kaçış tuşuna basmak ve sol taraftaki kene şeklindeki “çağrı oyu” düğmesini seçmektir. “Kick player”a tıklayın ve kurtulmak istediğiniz kişiyi seçin. Bu kadar kolay!

Biraz daha karmaşık olsa da geliştirici konsolundan bir oylama başlatabilirsiniz. İlk adım: Geliştirici konsolunu etkinleştirdiğinizden emin olun! Değilse, oyun ayarlarından bulabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra açın ve “status” yazın. Enter’a basın, ardından ekranda görünen veri yığınında söz konusu oyuncunun adını arayın. İsimden sonraki sayısal kodu kopyalayıp yapıştırın, ardından sohbete “callvote kick [kullanıcı kimliği]” yazın.

Bu aynı zamanda biraz arsız eğlenceye de izin verir, aynı zamanda kendinizi tekmelemek için bir oylama ayarlamanıza da izin verir.

Hedeflenen oyuncu olarak siz otomatik olarak hayır oyu vereceksiniz – ancak Counter-Strike ekibinizin geri kalanı sizi oradan çıkarma zamanının geldiği konusunda hemfikir olabilir!