Silent Castle APK Sınırsız Para-Reklamsız Son Sürüm

Oynamak istediğiniz tür ne olursa olsun, yarış, RPG, aksiyon, bulmaca ve korku gibi tadını çıkarabileceğiniz o kadar çok oyun var ki. En iyi çok oyunculu korku oyununu arıyorsanız Silent Castle’ı hemen indirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Silent Castle APK Sınırsız Para-Reklamsız Son Sürüm indirin!

Bu, bugün bir korku oyunu ararken oynamak için en iyi oyunlardan biridir. Her biri farklı rollere sahip bir kurtulan veya bir Soul Reaper olarak rastgele oynayacaksınız.

Bir Survivor olarak rolünüz, yatağınızı seçmek ve içeri girmeye çalışan Soul Reaper’dan odanızı korumaktır. Soul Reaper olarak rolünüz, hayatta kalanları ortadan kaldırmak için odaların kapılarına saldırmaktır. Bu, şu anda arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz eğlenceli bir oyundur!

Bugün, istediğiniz zaman oynayabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz birçok eğlenceli oyun var. RPG oyunlarının hayranıysanız, aralarından seçim yapabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz çok fazla oyun var.

Many games will let you enjoy a fun way to make the most out of your time. If you’re a horror game junkie, you can download so many of them right now. With Silent Castle, you can enjoy a multiplayer horror game today.

If you’re looking for a fun game to play with friends and random people, then this is it. It’s like Among Us, where you’ll be able to play with a random role against real players.

Silent Castle APK : Eğlenceli Çok Oyunculu Oyun

Here, you’ll be able to play as either a survivor or the Soul Reaper today. In this game, you’ll be able to play as a survivor where your goal is to defend your room with all your might. But the Soul Reaper will need to eliminate everyone in the room.

This is a game with different props and equipment that can be used. Can you survive and win?

Silent Castle APK Öne Çıkanlar

Silent Castle APK Sınırsız Para Son Sürüm

Silent Castle gibi günümüzde birçok eğlenceli korku çok oyunculu oyun var. Bu, ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir parti oyunudur.

Eğlenceli çok oyunculu oyun – Bugün oynayabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz çok sayıda inanılmaz oyun var. Eğlenceli oyunlar oynamayı seviyorsanız, bugün onlardan çok var.

Bugün yarıştan RPG’ye, aksiyondan simülasyona kadar oynayabileceğiniz inanılmaz oyunlar var. Ancak korku türünde çok oyunculu bir oyun arıyorsanız Silent Castle ile yanlış yapmış olamazsınız!

Şu anda oynamak için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Silent Castle’ı indirebilirsiniz. Bu, eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan çok oyunculu bir korku oyunudur. Burada, her maçta rastgele atanacağınız iki rol var.

Kendinizi bir odaya kilitleyerek sonuna kadar hayatta kalmak için kurtulabilirsiniz. Daha sonra çeşitli ekipman ve aksesuarlarla odanızı savunabileceksiniz. Rolünüz bir Soul Reaper ise, herkesi ortadan kaldırmanız gerekir.

Farklı roller – Aramızda oynadıysanız, bu oyun tam size göre olabilir. Bu oyundan hoşlanıyorsanız, bu farklı mekaniklere sahip benzer bir oyun tarzına sahiptir. Burada, her maçta rastgele iki rolden birine atanacaksınız. Kendinizi bir odaya hapsederek hayatta kalması gereken bir kurtulan olabilirsiniz.

Hayatta kalmanıza yardımcı olacak ekipman ve sahne satın alabilirsiniz. Ardından, bir Soul Reaper olarak göreviniz herkesi kapılarını kırarak ortadan kaldırmaktır. Bu oyun çevrimiçi arkadaşlar ve rastgele kişiler tarafından oynanabilir!

Çoklu sahne ve ekipman – Bu oyunda, hayatta kalan olarak çeşitli sahne ve ekipmanları kullanabileceksiniz. Bir Survivor olarak amacınız Soul Reaper’ı ortadan kaldırarak sonuna kadar hayatta kalmaktır. Bunu, diğer oyuncularla birlikte yatak odanızı güçlendirerek yapabilirsiniz.

silent-castle-mod-apk-4

Kapınızı çeşitli kilitler ve ekipmanlarla güçlendirmeniz ve yükseltmeniz gerekecek. Ayrıca alarmlar, taretler ve daha pek çok şey kurabileceksiniz. Bu, korku ve çok oyunculu oyunların birleşiminden oluşan eğlenceli bir oyundur.

Ödüller – Bir maçta kazanan sizseniz, birçok şeyle ödüllendirileceksiniz.

Bu, bugün farklı karakterlerle eğlenebileceğiniz, sahne donanımlarının daha etkili çalışmasını sağlayan eğlenceli bir oyundur. Eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız, bu oyun tam size göre!

Silent Castle Mod APK – Son Sürüm İndir

Oynamak için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Silent Castle tam size göre. Şimdi bu oyunu indirin.

APK indir