World of Warcraft 9.0.5 Yaması Bugün Yayınlanmaya Başlıyor

World of Warcraft 9.0.5 Yaması Bugün Yayınlanmaya Başlıyor ;Blizzard, bazı düzeltmeler ve ince ayarların ardından World of Warcraft’ın büyük 9.0.5 yamasının sunumuna başlıyor. Güncelleme, bir yığın denge değişikliğinin yanı sıra Mythic + zindan teçhizatını çok daha cazip hale getirmek için Valor sistemini yeniden sunuyor. WoW’nun 9.0.5 güncellemesi haftalık sıfırlamanın ardından bugün Kuzey Amerika sunucularında, 10 Mart Avrupa’da ve 11 Mart Asya’da indirilebilecek.

World of Warcraft 9.0.5 Yaması

Daha dikkat çekici eklemelerden biri Valor noktaları olarak kaldı. Döngünün dışında kaldıysanız, çalışma biçimleri yeterince basittir. Bir zindanı tamamlarsanız, Mythic Keystone teçhizatınızı yükseltmek için bazı puanlar kazanacaksınız. Büyük Kasa, ganimet için en iyi yer olmaya devam ediyor, ancak değişikliğin arkasındaki fikir, size Mythic Keystone zindanları ve Covenant günlükleri yapmak için daha fazla neden sunmak.

Ancak Blizzard, geçen hafta paylaştığından bu yana WoW 9.0.5 yama notlarında daha fazla ayar yaptı. Yine de ilk hafta için 5.000 Valor ve sonraki her hafta 750 Valor kazanabilirsiniz. Şimdi, yine de, karakter başına 1500 Valor ile sınırlanmayacaksınız. Ayrıca, sıfırlamadan önce bir Mythic Keystone zindanı bitirirseniz, sonraki hafta için Great Vault’un aynı seviyede bir Keystone’u kısıtlayacağını göreceksiniz. World of Warcraft topluluk yöneticisi Randy “Kaivax” Jordan, ekibin önceki yama notlarına verilen geri bildirimlere yanıt olarak ince ayar yaptığını açıklıyor.

Jordan ayrıca diyarlar arası Mythic Castle Nathria koşularının, her bölge için bir sonraki baskın lokavtında herkes için uygun olacağını söylüyor. Kan Konseyi de bazı değişiklikler alıyor. Veteran Stoneguard, Mythic zorlukta sağlığı% 10 ve yakın dövüş hasarı tüm zorluklarda% 10 düşürüldü. Sintouched Blade saldırısı artık tüm zorluk seviyelerinde daha az sıklıkta uygulanacak.

Theatre of Pain de değişiyor. Necrolord’un Seçilmiş antlaşma avantajı artık beş dakika yerine altı dakikalık bir süreye sahip. Xira the Underhanded, Mythic zorluklarda da devre dışı bırakıldı ve Dungeon Journal’dan kaldırıldı.