Among Us Thanos Modu Nedir – Nasıl Oynanır?

Among Us Thanos Modu Nedir – Nasıl Oynanır? ; Among Us’a Yeni Mod Geliyor…Thanos modu, Among Us topluluğundaki diğer içerik oluşturanların kullanımına da sunulmuştur. Şu anda indirmek mümkün olmasa da, oyuncular Thanos modunun kullanıldığı bir sunucuya katılabilirler.

Among Us Thanos Modu Nedir – Nasıl Oynanır?

Among Us’ın Yeni Güncellemesi Thanos Modu Nedir?

Bildiğiniz gibi bu sıralar Among Us modları çok kullanılıyor. Daha önceki yazımızda popüler olan bazı oyun modlarından bahsetmiştik. Özellikle Şerif, doktor ve şakacı modu oldukça kullanılıyordu. Thanos modu ise; sistemin Imposter (sahtekar) olarak seçtiği oyuncuyu Marvel’s Infinity Saga‘nın kötü ve ölümsüz ismi olan Thanos’a dönüştürmesine yarayan bir mod. Modda Thanos sonsuzluk taşlarına dayalı yeni güçler alır ve öldürme seçeneğine ek olarak ölen oyuncuyu ortadan kaldırabilir. Böylece hiçbir ceset bulunamaz ve rapor edilemez.

Benzer Yazılar: Among Us Oyun Modları – Oyun Modları Arasındaki Farklılıklar Nelerdir ?

Among Us Thanos Modu Nasıl Oynanır?

Popüler YouTuber’lar ve programcılar Sub & Fletch bu modun yapımından sorumludur. Thanos modu, Among Us topluluğundaki diğer içerik oluşturanların kullanımına da sunulmuştur. Şu anda indirmek mümkün olmasa da, oyuncular Thanos modunun kullanıldığı bir sunucuya katılabilirler. Ayrıca modun yaratıcılarıyla Twitter veya çeşitli platformlardan konuşarak mod hakkında çeşitli bilgiler edinebilirler. Thanos modu sahtekara ekstra yeni yetenekler verir. Oyuncular oyundaki “Öldür” ve “Sabotaj” düğmelerine ek olarak, “Gerçeklik Taşı”, “Zihin Taşı”, “Ruh Taşı”, “Uzay Taşı” ve “Sonsuzluk Taşları” gibi yeni gelecek düğmelerden de yararlanabilirler.

  • Gerçeklik Taşı: Thanos’un haritayı baş aşağı çevirmesine izin vererek, oyun içinde hareket edilmesini ve görevleri tamamlamayı zorlaştırır.
  • Zihin Taşı: Thanos’un bir ekip arkadaşı üzerinde zihin kontrolünü kullanmasına izin verir.
  • Uzay Taşı: Thanos’un haritada gitmek istediği her yere ışınlanmasını sağlar.
  • Ruh Taşı: Thanos sahtekarın öldürülen bir oyuncuyu diriltmesine izin vererek, onları kendisine ve ikinci bir sahtekara sadık kılar.

Thanos “Öldür” düğmesini kullandığında oyun içinde oyuncuların bulması, rapor etmesi veya Thanos’un diriltmesi için bir oyuncunun ölü bedeni olacaktır. Fakat Thanos bunun yerine “Snap” düğmesini kullanmayı seçerse ölü beden kaybolur ve etrafta öldürüldüğüne dair bir iz kalmaz.

 

Daha Fazla Oku : Among Us Nasıl Oynanır ? 2021 Taktikleri

Daha Fazla Oku : Among Us En İyi Modlar

Daha Fazla Oku : Among Us Benzeri En İyi 12 Oyun 2021