Among Us En İyi Modlar

Among Us En İyi Modlar ; Among Us düzenli olarak güncellenen veya haftalık  etkinliklerin geldiği türden bir oyun olmayabilir, ancak onu renklendiren birçok harika modu var. Bu yazımız da Among Us modu konusu ele aldık.

Among Us 2020’nin sonlarında interneti kasıp kavurdu. Pek çok yönden, aramızda herkesin öğrenmesi kolay olan ucuz, basit bir oyun olduğu için, zorlu pandemi döneminde video oyunu severlerin ihtiyaç duyduğu şey buydu. Dahası, platformlar arası çevrimiçi çok oyunculu ve insanların hızlı bir şekilde oyuna girip çıkmalarını sağlayan hızlı oyun süresine sahiptir. İnsanları zor zamanlarda bir araya getirmeye yardımcı olan harika bir gündelik oyun deneyimi ve hatta harika bir izleme deneyimi de sağlıyor. Aramızda, birbirleriyle oynarken çok sayıda izleyici çeken Disguised Toast ve Pokimane gibi yayıncılar sayesinde Twitch’te yaklaşık 8 milyon takipçisi var.

 

amongs us en iyi modlar
Among Us En İyi Modlar

Among Us basitlikten çok şey kazansa da, bazen oyuncular rastgele seçilen sahtekarların sunabileceğinden daha fazla çeşitlilik isterler. Modlar bunun için var. Aramızda, son birkaç ayda hızla çok zengin bir modlama topluluğu geliştirdi. Oyunun kendisi o kadar basit ki, küçük ayarlamalar yapmak, roller eklemek ve oyunun olanaklarını genişletmek hiç sorun değil. Bu modlardan bazıları, Akışlarda Among Us’ın kendisi kadar ilgi gördü ve kesinlikle oyuna çok şey katıyorlar.

Among Us En İyi Modlar

More Among Us Roles – Daha Fazla Among Us Rolü

Among Us En İyi Modlar
Among Us En İyi Modlar

Among Us gibi birçok gizli haini bulma oyuna var,  bunlardan en ünlüleri de Mafya ve Kurtadam gibi en ünlü basit parti oyunları. Bu oyunların çoğunda, oyuncuların üstlenebileceği çok çeşitli roller vardır, ancak Among Us yalnızca Mürettebat ve Sahtekarlar vardır. Doğal olarak, Among Us birçok mod bunu değiştirmeye odaklanmıştır.

Among Us için yapılan modların çoğu, gizli hain oyunları arasında yaygın olarak oynanan Sherriff (şerif)rolünü ekler. Imposter ‘ı bulup onları öldürmeye çalışmak Şerif’e kalmış. Bununla birlikte, bunun yerine bir Mürettebat Arkadaşını öldürürlerse, Şerif de ölür, bu yüzden risk yüksektir.

Sherriff içeren gizli hain oyunları genellikle o oyuncuyu koruma etrafında döner, ancak Şerif’ten çok farklı önemli roller ekleyen başka modlar da vardır. Örneğin, bir Among Us modu, oyuna bir Doktor ekler. Doktor, ölü bir takım arkadaşını canlandırma gücüne sahiptir ve Mürettebat arkadaşlarına haini bulmaları için ikinci bir şans verir. Başka bir mod, Impostor’u susturmak için diğer oyunculara casusluk için kullanabilecekleri kameraları ve dronları sağlayan bir Mühendis rolü sunuyor.

Bununla birlikte, bazı modlar yararlı oyuncu rolleri eklese de, diğerleri sadece eğlence içindir. Bu modlardan biri Jester rolünü ekler. Soytarı teknik olarak ne Mürettebat arkadaşları ne de Sahtekarlar ile uyumlu değildir. Jester, mürettebat tarafından atılırsa kazanır, bu nedenle Jester oyuncuları kendilerini aşırıya kaçmadan olabildiğince şüpheli davranmalıdır. Bu, oyun için pratik bir ekleme olmaktan çok uzak, ancak oyuna çok fazla kahkaha ile sonuçlanacağı kesin olan bir kaos unsuru ekliyor.

Among Us Sınırları Ötesinde Modlar

Among Us En İyi Modlar
Among Us En İyi Modlar

Among Us‘ın geleneksel sınırlarına tamamen meydan okuyan birçok başka mod var. Örneğin, bir yakınlık sohbet modu(proximity chat mod ) ortaya çıktığında epey bir popülerlik kazandı. Oyuncuları toplantı dışında sessiz tutmak yerine, oyuncular birbirlerine yakın oldukları zaman konuşabiliyor. Oyun ortasında veya cinayet öncesi konuşmalarda, güvensiz etkileşimler unutulmaz anlar yaşatır . Başka bir mod ise, Among Us zombi oyun modudur. Bu zorlu oyun modu, her Mürettebat üyesinin, görevlerini herkese bulaşmadan önce tamamlamak için yarışırken yavaş yavaş zombiye dönüştüğünü gördü.

Açıkçası Among Us için bir mod olmasa da, bahsetmeye değer bir Among Us temalı mod daha var. Among Us’taki bazı hayranlar, Crewmate’i Super Smash Bros Ultimate olarak değiştirdi. Among Us‘ın Smash’e davet edilme ihtimali çok düşük olduğundan, böyle bir mod imkansızlığı gerçeğe dönüştürüyor. Among Us modların çok çeşitli olması, hayran kitlesinin ne kadar adanmış olduğunu gösteriyor. Innersloth, oyunu güncellemek için zaman alıyor olabilir, ancak bu arada, hayran kitlesi, oyunun taze kalması için birçok yol sunuyor. Bu modların bazılarının ne kadar yeni olduğunu düşünürsek, gelecekte çok daha fazlası olacak.

Among Us artık mobil, PC ve Switch ile Xbox One ve Xbox Series X / S sürümleri geliştirme aşamasında.

 

Among Us Nasıl Oynanır ? Nasıl İndirilir ? Taktikleri Nelerdir merak ediyorsan TIKLA !!!