Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları 2021

Her yıl şubat ayının 14’ünde olduğu gibi bu yıl da Sevgililer Günü geldi çattı. Ancak aklına henüz bir Sevgililer Günü hediyesi gelmemiş olabilir. Senin için sevgiline hediye edebileceğin ve beraber oynayıp yeni bir maceraya katılabileceğin en iyi oyunları derledik. Hazırsan başlayalım. İşte Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları güncel 2021 listesi.

Mobil Oyunlar

1 – Kelime Savaşı

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları
kelime savaşı

Kelime Savaşı sevgilinizle ve arkadaşınızla oynayabileceğiniz mükemmel bir kelime bulma oyunu. Kısaca oyunun amacı karşı taraf bilemeyene kadar sizin en çok kelimeyi bilmeniz. Oyunda 2 kişinin karşılıklı oynadığı kelimelerin yarıştığı bir oyundur.

2- Pubg Mobile

pubg mobile
pubg mobile

Benim de sevgilimle severek oynadığım en iyi mobile oyunlardan biri. İster takım halinde ister sadece sevgilinle takımlara karşı savaşabilirsiniz. Online bir oyun olduğu için oldukça eğleniyorsunuz. Ayrıca telefondan sevgiliyle oynanacak oyunlar arasında. Oyunda 100 kişinin atladığı bir haritada son hayatta kalan takım olmaya çalışıyorsunuz. Bu sırada girdiğiniz evlerden ekipman toplamanız oldukça önemli.

3- Lego The Lord of the Rings

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları
Lego The Lord of the Rings

Yüzüklerin efendisi üçlemesinden esinlenerek yapılmış bir oyun. Ayrıca lego görüntüsü ile süslenmiş. Eğer ki hem lego hem de Yüzüklerin Efendisi konseptini seviyorsan ve sevgilinle beraber macera oyunları oynamak istiyorsan mutlaka bunu oynayın. Oyunda aksiyon hiç bitmiyor, kesinlikle tavsiye ederim.

4- Kafa Topu

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları
kafa topu

Biz bu oyunu oynarken çok eğleniyoruz, eminim sizde eğlenirsiniz. Sevgilinle birebir girip oynayabilirsin ya da birlikte turnuvalara katılabilirsiniz. Eğlenceli bir mobil oyun. Ayrıca ikinci oyunu da çıktı, ona da bakabilirsin. Oyunun mantığı oldukça basit. Karakterinizle rakibinizden fazla gol atarak onu yenmeye çalışıyorsunuz. Tamamen ücretsiz bir oyun.

5- Basketbol Arena

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları
Basketbol Arena

Kafa Topu oyunun yapımcıları tarafından piyasaya sürülen oyun, Kafa Topu ile aynı mantıkta. Ancak burada futbol değil basketbol oynanıyor. Bu oyunda da sevgilinizle rakip olabilir veya takım arkadaşı olarak birlikte oynayabilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir oyun.

6- Hay Day

Hay Day
Hay Day

Bu oyunda sevgilinizle tam olarak aynı oyunda yer alamasanız da oyun içinde yardımlaşarak beraber oynayabilirsiniz. Hay Day buğdaylarınızı veya meyve sebzelerini satıp gelişebileceğiniz bir çiftlik oyunudur.

7- Human: Fall Flat

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları
Human: Fall Flat

Fall Flat aslında bir bilgisayar oyunudur. Fakat bu eğlenceli oyunun mobil versiyonu da bulunmakta. Bu oyun da arkadaşlarınızla kahkahalar atabileceğiniz mükemmel bir oyundur.

8- Uno

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları
Uno

Uno kart oyununu bilmeyen yok. Bu kart oyununun sevilmesinin sebebi tabii ki de basitliği. En sevilen kart oyunlarından olan Uno’nun mobil versiyonu bulunmaktadır.

9- Ateş ve Su 5

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları
Ateş ve Su 5

Çoğunuzun bu oyunu bildiğinizi tahmin ediyorum ama ben yine de kısaca bahsedeyim. İki kişilik olan bu oyun sevgiliyle oynanacak oyunlar mobil kategorisine rahatlıkla alınabilir. Oyunda Ateş ve Su olarak iki karakter bulunuyor. Bu iki karakter birbirine yardım ederek bölümleri geçmeye çalışıyo

10- Monopoly

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları
Monopoly

Monopoly oyununu fazla açıklamama gerek yok sanırım. Oyunda belli başlı bölgeleri alıp emlak zengini olmaya çalışıyoruz. Tabii bu sırada diğer oyuncuların satın aldığı yerlere gelmemek çok önemli. Rakibinizin elinde olan yerlere denk gelirseniz kira bedeli ödemeniz gerekiyor ve paranız gidiyor. Sevgilinizle ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyun.

11- The Sims Mobile

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları
The Sims Mobile

Bilgisayarda sevgiliyle oynanan oyunlar denince ilk olarak akla Sims gelir. Mobil tarafta da sevgiliniz ile Sims oynamanız mümkün. Gerçek hayat simülatörü olan oyunda, karakterlerinizin hayatını iyi bir şekilde devam ettirmesini sağlamaya çalışıyorsunuz. Oldukça zevkli olan bu oyunu denemediyseniz bakmanızı tavsiye ederim.

12- Among Us

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları
Among Us

Among Us oyunu sevgilinizle baş başa oynayabileceğiniz bir oyun olmasa da arkadaş grubunuzla oynarken sevgiliniz de oyuna katılabilir. Oyunda az sayıda katil bulunuyor ve kimliklerini açık etmeden oyun sonuna kadar diğer oyuncuları öldürmeye çalışıyor. Sevgiliyle oynanabilecek çok keyifli oyunlardan bir tanesidir.

13- 2 Players Games The Challenge

2 Players Games The Challenge
2 Players Games The Challenge

Adı üzerinde iki kişilik oyunların olduğu bir uygulama. Farklı farklı oyunların bulunması kolay kolay sıkılmamanızı sağlıyor. Tek bir oyunu sürekli oynamaktan sıkıldıysanız ve bir uygulama içinde birçok oyun olsun istiyorsanız uygulamayı tavsiye ederim. Bu oyun sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

14- Travia Crack

Travia Crack
Travia Crack

Sevgiliyle oynanacak online oyunlar mobil olarak başka bir önerim ise Travia Crack. Genel kültür üzerine kurulu olan oyunda her kategoriden sorular bulunuyor ve siz karşınızdaki kişiden daha çok puan yapmaya çalışıyorsunuz. Hem genel kültürünüz artıyor hem de eğleniyorsunuz. Sevgilinizle bu oyunu da oynayabilirsiniz.

PC Oyunları

Şimdi ise Bilgisayar üzerinden oynayabileceğiniz oyunlar var. İsterseniz uzatmadan listemize geçelim.

1 – Portal 2

Portal 2

Portal oyununun devamı olan Portal 2 sadece sevgilinizle oynayabileceğiniz değil, arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyun 2 tane robot olarak belirli testleri geçtiğiniz eğlenceli bir oyundur.

2 – Overcooked

Overcooked
Overcooked

Overcooked sevgilinizle beraber yemek yaptığınız mükemmel bir aşçılık oyunudur. Zamana karşı kapışarak heyecanınıza heyecan kattığınız bu oyun tam aşçılara göre.

3 – Battleblock Theater

Battleblock Theater

Benim de büyük bir zevkle oynadığım Battleblock Theater mükemmel bir çift kişilik oyun. Maceradan maceraya atladığınız bu oyunun en güzel yanı çizimi ve sahneleri. Oyun içinde kahkahalar atacağınız bu gerçekten zor bulunan bir oyun.

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar ve PC Oyunları yazımızın sonuna geldik.

Diğer oyun listelerimizede bakmak istersen,TIKLA

İki Kişilik Oyunlar 2021

2021 En İyi Android Oyunlar

2021’e Damga Vuracak 8 Mobil Oyun !!!