Sims 4: Jakuzi Nasıl Yapılır?

Sims 4: Jakuzi Nasıl Yapılır? Sims 4: Jakuzi Nasıl Yükseltilir? , Jakuzi Nasıl Yapılır? ; Sims 4‘te yaz için bazı şeyleri canlandırmak veya bazı arka bahçeleri yeniden şekillendirmek isteyenler için, hiçbir şey bir açık hava alanını jakuzi gibi ısıtamaz.

The Sims 4‘te güzel ve eğlenceli dış mekanlar yaratmak isteyenler için jakuzi harika bir yükseltmedir. Açık hava toplantılarını daha eğlenceli hale getirebilir ve Sim’in hijyenine ve mutluluğuna katkıda bulunabilir. Jakuzi, yakın zamanda Sims 4’e 2021 güncellemelerinden biri olarak eklendi ve ayrıca Perfect Patio Stuff Pack’te.

The Sims 4’te Jakuzinin Faydaları

Jakuziler, bir Sim için onları temiz tutarken bir eğlence ve rahatlama kaynağı sağlayabilir. Sıcak küvetler ve havuzlar, bir Sim’in evinde açık hava toplantıları için mükemmel parti alanları oluşturur. Artık çocuklar da Sims’te ilk kez jakuziyi kullanabildiğine göre, aynı zamanda onları temiz, rahat ve mutlu tutmak için de kullanılabilir. Jakuziler, yetişkin Sim 4 romantik karşılaşmalar ve sıska daldırma için de kullanılabilir. En fazla 8 Sim, jakuzileri aynı anda kullanabilir.

Sims’te Jakuzi Nasıl Yapılır?

Sims 4‘te bir jakuzi inşa etmek için oyuncuların video oyununda inşa ettikleri evin yakınında İnşa Moduna erişmeleri gerekecek. İnşa Moduna girdikten sonra “Oda Seçimi”ni seçin, ardından Dış Mekan seçimini yapın. Ardından, bahçe arsasını tıklayın. Oyuncuların oyunlarında erişebilecekleri tüm jakuzilerin bir listesi olmalıdır. Oyuncular ayrıca arama işlevini de kullanabilirler; “sıcak küvet” yazın ve tüm seçenekler görünmelidir.

Sims 4: Jakuzi Nasıl Yapılır?
Sims 4: Jakuzi Nasıl Yapılır?

Sadece temel oyuna sahip olan oyuncular, Birthday Hot Tub’a erişebilecek, ancak Patio Sims 4 genişleme paketine sahip olanlar iki küvet daha alacak. Bunlar şu anda sadece dışarıya yerleştirilebilir ve bir Sim’in evinin içine inşa edilemez.

  • Temel Oyun – Doğum Günü Jakuzi – §3.000 – Hijyen: 3, Eğlence: 3
  • Perfect Patio Malzeme Paketi – Pringo’nun Isıtıcı Jakuzi – §1,500 – Hijyen: 1
  • Perfect Patio Malzeme Paketi – Orta Jakuzinin Solunda – §3,575 – Hijyen: 3, Çevre: 4
Sims 4: Jakuzi Nasıl Yapılır?
Sims 4: Jakuzi Nasıl Yapılır?

The Sims 4’te Jakuziyi Yükseltme

Oyuncuların Handiness özelliğine sahip bir The Sims 4 Sim’i varsa, jakuzileri yükseltebilirler.

  • Aromaterapi yükseltmesi: 3. Seviye Kullanışlılık gerektirir – Küveti Sim’i yatıştırıcı kokularla dolduracak ve onları daha da rahatlatacak şekilde yükseltin.
  • Stereo kurulum: Seviye 5 Kullanışlılık gerektirir – Bu yükseltme, Sims’in partilerde daha da fazla eğlence için jakuzilerinde müzik çalmasına olanak tanır.
  • Kırılmaz: Seviye 8 Kullanışlılık gerektirir – Jakuziyi kırılmaz kılar

Mükemmel bir arka bahçede mükemmel bir mekân alanına sahip olmak, Sims 4‘te çok büyük bir zorluktur, ancak bir jakuzi ve biraz çaba ile oyuncular, herkesin takılmak istediği arka bahçeye sahip mutlu bir Sim’e sahip olabilirler.