The Witcher 3: Nasıl Hızlı Seviye Atlanır?

The Witcher 3: Nasıl Hızlı Seviye Atlanır? ; Fark edilmeyen temel ve gelişmiş ipuçlarını izleyerek The Witcher 3: Wild Hunt’ta hızlı bir şekilde seviye atlamayı öğrenin.

CD Projekt Red geçtiğimiz günlerde The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition’ı 14 Aralık 2022‘de yayınlayacağını duyurdu. Birkaç gecikmeden sonra, yeni nesil The Witcher 3 yaması nihayet yolda ve sahibi olan herkes için ücretsiz olacak gibi görünüyor.

Witcher hayranları yeni nesil yükseltmeyi beklerken, bazıları oyundan en iyi şekilde yararlanmak için hızla seviye atlamayı öğrenmek istiyor.

The Witcher 3 : Hızlı Seviye Atlama – Temel Bilgiler

Oyuncular The Witcher 3’te her türlü şeyi yaparak seviye atlayabilirler: Gwent oynamak, düşmanları öldürmek, görevleri tamamlamak vb. Normal rotaya bağlı kalmak zahmetli olabilir, bu nedenle The Witcher 3’te hızlı bir şekilde seviye atlamak için aşağıdaki ipuçlarını incelemeye değer:

Witcher Kılıçlarını Kullan
Witcher kılıçları kıtada bulunabilir ve çeşitli yükseltmelerle birlikte gelir. Witcher kılıçları, yeşil metinle vurgulandıklarından kolayca ayırt edilebilirler. Witcher kılıçları, düşmanları öldürmekten bazen %18’i bile aşan bonuslar sunar.

Roach’ta Doğru Kupaları Kullanın
The Witcher 3’te patronları ve canavarları öldürmek, kupa gibi ödüllerle sonuçlanacak. Bu kupalar, daha fazla XP de dahil olmak üzere bonuslar için Roach’ta donatılabilir. Örneğin, Beyaz Bahçe sözleşmesini tamamlamak, oyuncuları böyle bir ödülle ödüllendirecek ve oyunun başlarında alınabilir.

Witcher Sözleşmelerini ve Yan Görevleri Görmezden Gelmeyin

Oyun, bir oyuncunun tamamladığı Witcher sözleşmesi ve yan görev sayısına göre kendini ölçeklendirmek için tasarlandı. Bu nedenle oyuncular, duyuru panolarını bulmak için her yeni konumu iyice keşfetmeli ve tamamlanan her hikaye görevi için en az iki ana yan görevi veya Witcher sözleşmesini tamamlamalıdır.

Seviyesi Düşük Görevlerle Uğraşmayın
Hızla seviye atlamak isteyen oyuncular, seviyesi düşük görevlere odaklanmamalıdır. Oyun, oyuncuları görev seviyesinden beş kat daha fazla XP ile ödüllendirmeyecek, XP olarak yalnızca hurdalar sunacak.

The Witcher 3 : Nasıl Hızlı Seviye Atlanır? – İleri Düzey İpuçları

Ekstra yol kat etmek isteyen oyuncular, hızlı bir şekilde seviye atlamak için dişlerini geçirebilecekleri bazı gelişmiş ipuçları olduğunu bilmekten memnun olacaklar, örneğin:

DP için Drowners Öldür

The Witcher 3: Nasıl Hızlı Seviye Atlanır?
The Witcher 3: Nasıl Hızlı Seviye Atlanır?

Drowners ‘ları XP için öldürmek, hızlı seviye atlamanın harika bir yoludur. Oyuncuların seviye atlamasına yardımcı olsa da sıkıcı bir süreçtir. Bu meydan okumayı üstlenmeden önce tatar yayını donatın. Tatar yayı, Beast of White Orchard görevini tamamladıktan sonra alınabilir. Drowners çiftleştirmek için şu adımları izleyin:

  • Velen’deki Adam Asmaca Sokağı’nın kuzeybatısındaki Soru İşaretini ziyaret edin. No Man’s Land.
  • Terk edilmiş bir gemiye bakan küçük kara parçasına ulaştığınızda suya atlayın.
  • Boğulanları öldürün ve çıkış noktalarına geri dönün.
  • Ortaya çıkan iki Boğucuyu öldür.
  • Hızla seviye kazanmak için bu işlemi tekrarlamaya devam edin

Canavar Yuvalarının Yakınında Çiftlik
XP için canavar yuvalarının yakınında çiftçilik yapmak, Drowners için çiftçilik yapmakla aynıdır.

Herhangi bir yerde bir canavar yuvası bulun ve canavarları öldürün. Ancak yuvayı yok etmeyin. Şimdi, canavar tekrar ortaya çıkana kadar bir süre meditasyon yapın. Hızla seviye atlamak için yuvaların yakınında canavarları çiftleştirmek için bu işlemi tekrarlamaya devam edin.

Düşman Yükseltmesini Etkinleştir

The Witcher 3‘ü yeterince zorlayıcı bulmayan oyuncular, düşman yükseltmeyi etkinleştirmelidir. Bu seçenek, her düşmanın oyuncuyla aynı seviyede olmasını sağlar; bu, düşük seviyeli yan görevler veya alanlar için de geçerlidir, yani daha fazla XP anlamına gelir.

Düşman yükseltmeyi etkinleştirmek için Seçenekler > Oynanış > Düşman Yükseltme’ye erişin.

Gurme Yeteneğini kullanarak Zor Görevleri ve Yan Görevleri Tamamlayın

The Witcher 3, oyuncuları daha zorlu görevler ve yan görevler için ödüllendirdiğinden, oyuncular mümkün olan en kısa sürede Gurme yeteneğine sahip olmalıdır.

Gurme yeteneği, Geralt’ın 20 dakika boyunca yenilenme kazanmak için yiyecek tüketmesini sağlar. Oyuncular bu yetenekle en zorlu zorlukların üstesinden gelebilir ve ölümden korkmaz. Oyuncular, her zamankinden daha hızlı seviye atlamalarına olanak tanıyan daha yüksek seviyeli görevleri ve isteğe bağlı yan görevleri tamamlayarak bonus XP ile ödüllendirilecek.