Rainbow Six Extraction’da Smoke olarak nasıl oynanır – Beceriler ve yetenekler

Smoke, Rainbow Six’in bir başka favorisi: Siege, arkelerle dolu çıkarma bölgelerinde muzaffer dönüşünü yapıyor. Duman, sürekli hasar verme ve düşmanları uzak tutma yeteneği Rainbow Six: Extraction’da diğerlerinden farklı olduğundan, her zaman güvenli bir bahistir. Uzak Gaz Bombaları ile Smoke, her yerden hasar verebilir ve arkelerin takımınızı aşağı indirmesini önleyebilir. Takımınızın hareketini ve görünürlüğünü engelleyebileceğiniz için onları nereye attığınızın farkında olun.

Smoke için en iyi silahlar

Silah seçimi, yeteneğiyle etkileşimleri nedeniyle Smoke söz konusu olduğunda ekstra önemli görünüyor. İlk silahınız, orta ve uzun menzilde iyi güce sahip denenmiş ve gerçek bir saldırı tüfeği olan L85A2 olacak. Smoke’u oynadıkça ve seviye atladıkça, FMG-9 SMG, M590A1 SG ve MP5K’ya erişimin kilidini açacaksınız. Smoke, Extraction’da pompalı tüfek kullanmayı düşünebileceğiniz operatörlerden biridir, çünkü yeteneğinizle bir düşmanı sersemletirseniz ve M590A1 ile onu yere sermek tonlarca hasar verir.

Smoke ayrıca seçebileceğiniz iki ikincil donanımla, P225 Mk ile donatılmıştır. 25 ve SMG-11. Bu iki yan silah da iyi seçimler olsa da, özellikle birincil pompalı tüfek kullanmayı planlıyorsanız, yanınızda biraz ekstra güç için SMG-11’i kullanmanızı öneririz.

Smoke’un Uzak Gaz Bombaları en iyi nasıl kullanılır?

Smoke’un Uzaktan Gaz Bombası yeteneği, oyundaki en iyi alan reddetme yeteneklerinden biridir. Gadget düğmesine bastığınızda, el bombasını çıkaracak ve nereye atacağınızı seçeceksiniz. Büyük bir arke grubu veya bir patron tespit ederseniz, buluttaki tüm düşmanlara altı saniye içinde 45 hasar vereceğinden, üç gaz bombası yükünden birini onlara atmanızı öneririz. Bu, dumanı itmek ve arkeleri birincilinizle dışarı çıkarmak için size bolca zaman verir.

Smoke olarak en iyi nasıl oynanır

Smoke, iki vitesli iki zırhlı bir operatördür ve onu herkesin alması için mükemmel bir dengeli seçim yapar. Smoke olarak, birincil hedefiniz ekibiniz için bir boşluk oluşturucu olarak hareket etmek, büyük arke gruplarını temizlemek ve ekip arkadaşlarınıza hedefe doğru ilerleme fırsatı vermek olmalıdır. Gadget doldurma kutuları bulmak zor olabileceğinden, Uzak Gaz Bombalarını gruplar veya patronlar için kullanmaya çalışıyor olmalısınız.

Dumanın yararlı olması için agresif bir şekilde oynanması gerekir, bu nedenle bir Uzak Gaz Bombası atmak ve büyük arke topluluklarını temizlemek için M590A1 pompalı tüfeğinizle hedefe doğru itmekten korkmayın. Bununla birlikte, ekibinizi askıda bırakmamaya çalışın ve ne zaman destek alıp biraz yardım alacağınızı bilin. Doğru miktarda saldırganlık ve takım oyunu ile Smoke, çıkarma bölgesinde en üst seviye bir seçimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)