Loop Hero: Gizli Patron Nasıl Çağırılır?

Loop Hero: Gizli Patron (secret boss) Nasıl Çağırılır? ;Loop Hero oyuncuları, bu kılavuzda gizli patronu nasıl açacaklarını öğrenebilirler, ancak güçlü düşmanı yenmek çok kolay olmayacak.

Loop Hero’nun her bölümü, bir oyuncunun yapısını ve hatta akıl sağlığını test edecek bir patron savaşı ile bitiyor. Bu benzersiz roguelike oyununda patronlar söz konusu olduğunda hikayenin sonu bu değil, çünkü hayranların toplayabileceği bir sır var. Loop Hero’nun en zor düşmanlarından birini yenmek için ellerini denemek isteyen oyuncular için bu kılavuz, kilidinin nasıl açıldığını tam olarak detaylandıracak.

Loop Hero: Gizli Patron Nasıl Çağırılır?

Başlamak için, oyunun gizli patronuyla savaşmak isteyen hayranların önce ikinci bölümünü tamamlaması gerekiyor. Bu, oyuncuların gizli düşmanı çağırmayı düşünmeden önce Rahibeyi devirmeleri gerektiği anlamına gelir ve aslında bu küçük bir başarı değildir. Bununla birlikte, Loop Hero’nun temellerinde ustalaşmak için biraz zaman harcayan hayranlar, nihayetinde bu rakibin üstesinden gelebilmeli ve bir sonraki adıma geçebilmelidir.

Spesifik olarak, oyuncular artık döngülerinin U şeklinde bir bölümünü bulmalılar çünkü tek bir karo üzerinde epeyce örtüşen efekt elde etmeleri gerekiyor. Gizli patronun kilidini açmak için gereken minimum sayıda örtüşen efekt şu anda tartışmaya açık olsa da, altısının yeterli olacağı onaylandı. Kabul edilebilir bir döşeme oluşturmak için kullanılabilecek belirli bir kurulum aşağıda verilmiştir, ancak Loop Hero hayranları, eğer tercihleri buysa, kendi konfigürasyonlarını oluşturmakta özgürdürler:

  • U’nun dış cephesi boyunca bir Battlefield, Chrono Crystals ve Vampire Mansion yerleştirin.
  • Bu sıranın arkasına bir Beacon ve Temporal Beacon yerleştirin.
  • U’nun iç kısmına bir Karakol yerleştirin.

Kartlar konumundayken, oyuncular yolda tüm etkilerinin örtüştüğü noktada mavi kıvılcımlar görmelidir. Daha sonra bir Boyut Çatlağı oluşturmak için kıvılcımların üzerinde bir Oblivion kartı kullanmaları gerekir ve gizli patronla savaş, Loop Hero’da Kahraman o karoya ulaşır ulaşmaz başlar. Bu noktada tek yapılması gereken düşmanı öldürmektir, ancak bu oldukça zor olabilir.

Gerçekten de, bu gizli patron itici güç değildir ve hayranlar bir şansa sahip olmayı umuyorlarsa tamamen hazırlıklı gelmelidir. Bu, Loop Hero’da daha fazla ekipman yuvasının kilidini açmak gibi şeyler yapmak anlamına gelir, ancak iyi donanımlı bir oyuncunun bile dövüşte zaferi kesinlikle garanti edilmez. Neyse ki, hayranlar düşmanı çağırabilir ve gerekirse sonraki bir koşuda tekrar deneyebilirler.