Loop Hero: Dark Slimes Nasıl Çağırılır?

Loop Hero: Dark Slimes Nasıl Çağırılır? ; Loop Hero, savaşacak her türden düşmanla doludur, ancak bazıları yalnızca Dark Slimes gibi son derece özel koşullar altında ortaya çıkacaktır.

Loop Hero, oyuncular ilk girdiklerinde basit bir oyun gibi görünür, ancak birkaç saat sonra, yavaş yavaş karmaşık bir kararlar ve seçimler ağına dönüşmeye başlar. Oyuncuların deneyebilecekleri çeşitli yapılara kadar farklı kaynak türlerinden bir araya getirmeleri gerekecek, döngüde yapılan her çalışma, oyunculara yeni yollarla meydan okuyacak.

Loop Hero: Dark Slimes Nasıl Çağırılır?

Loop Hero, oyuncular için benzersiz zorluklar yaratacak ve potansiyel olarak farklı ödüller bırakacak farklı türde düşmanlarla doludur. Oyuncuların doğal oyun seyrinde bulamayacağı bazı düşmanlar olduğu için deney yapmak son derece önemlidir. Dark Slimes böyle bir düşmandır.

Dark Slimes yalnızca çok belirli bir zamanda belirli bir karo kombinasyonu kullanılarak oluşturulacaktır. Oyuncuların atması gereken ilk adım, döngüde ortaya çıkacak bir Goblin Kampı almaktır. Bu, oyuncular döngünün herhangi bir yerine 10 Rock veya Mountain taşı koyduktan sonra otomatik olarak gerçekleşir. 10. karo yerleştirildikten sonra, Goblin Kampı rastgele görünecektir.

Bundan sonra, oyuncuların ellerinde bir Oblivion kartının görünmesini beklemesi gerekecek, bu nedenle Örümcek karoları, Korular ve birden fazla Savaş Alanı yerleştirerek mümkün olduğunca çok sayıda düşük seviyeli düşmanı döngüye sokmak iyi bir taktik olabilir. Oyuncuların ayrıca, oyuna başlamadan önce Oblivion kartının destelerinde olduğundan emin olmaları gerekir.

Oblivion kartına sahip olduktan sonra, oyuncuların şafaktan hemen öncesine kadar beklemeleri ve ardından Goblin Kampı’na çok dikkat etmeleri gerekecek. Her gün yeni bir Goblin doğacak ve Goblin hala Goblin Kampı karosundayken, oyuncular Oblivion kartını kampı yok etmek için kullanmalıdır. Bu aynı zamanda Goblin’i de yok edecek ve onu Kara Balçık’a çevirecek. Oyuncular bir dahaki sefere o karoyu geçtiklerinde Kara Balçık ile savaşacak ve onlara Astral Küre kazanma şansı verecek.

Çağırma yöntemlerinin doğası gereği, Dark Slimes nadir bir yaratıktır, ancak Bölüm 1’de yaratılabilirler ve oyuncuların destelerini uygun kartlarla yüklemelerine, ardından yaratıkları denemek ve çiftleştirmek için uzun koşulara devam etmelerine olanak tanır. İlk Rock and Mountain karolarını yerleştirirken, bir Dağ Zirvesi oluşturmak için önce 3×3 bir ızgara inşa etmeniz önerilir, bu da oyunculara döngünün bu uzun taşlamalarında onlara yardımcı olacak ek sağlık verir.

Dark Slimes özellikle zorlu düşmanlar değildir, ancak çoğu zaman kendilerinden birçok başka canavarın bulunduğu taşlarda ortaya çıkacaktır, bu nedenle oyuncular, yaratıklara karşı hızlı ve kolay bir savaş sağlamak için Goblin Kampı’nın etrafına fayans yerleştirirken dikkatli olmalıdır.