Loop Hero: Maze of Memories Ne İşe Yarar?

Loop Hero: Maze of Memories Ne İşe Yarar? ;Loop Hero’daki belirli bir kart, Maze of Memories, hemen görünür bir kullanıma sahip değil, ancak emin olun, bir tane var;onu da yazımızda bulabilirsiniz.

Var olan ve hatta gelişen türlerin büyüleyici yorumlarına değer verilmelidir ve bu kesinlikle Loop Hero için geçerlidir. Bir haydut gibi, kar için eşyalardan kurtulmak için çevredeki her tamirciye yeni bir dönüş getiriyor.

Loop Hero: Maze of Memories Ne İşe Yarar?

Loop Hero’da her öğe kolayca görünmez ve birkaç şeyin kilidinin açılması gerekir. Bundan daha da fazlası, birçok unsurun kullanımları bilinmeden önce keşfedilmesi gerekiyor. Bunlardan biri, nasıl kullanılması gerektiğine dair hiçbir ipucu sunmayan özellikle garip bir kart olan Maze of Memories’dir. Ancak oyunun kendisi Maze of Memories’in hiçbir faydası olmadığını söylese de, bunun doğru olmadığından emin olabilirsiniz.

Anıların Labirenti Nedir? (Maze of Memories)

Maze of Memories, Loop Hero’ya özgü bir mekanik olan bir Field Card’dır. Bu kartlar, kahramanın yürüdüğü döngüde veya döngüde yeni çevresel özellikler oluşturmak için kullanılır. Bunların çoğu ya savaşmak için yeni canavarlar yaratır ya da kahramana bonuslar sağlar. Bu karoların çoğu daha fazla bonus için birleştirilebilir, ancak Maze of Memories için birleştirilemez. Aslında, Maze of Memories’in yaptığı tek şey, hiçbir etkisi olmayan çok sayıda karo oluşturmak ve kahraman için hiçbir ikramiye olmadan potansiyel olarak yararlı bir alan kaplamaktır.

Maze of Memories Gizli Kullanımı

Maze of Memories’in en çok hangi amaçla kullanıldığını anlamak için, karo yerleştirmenin başka bir özelliğini hatırlamak önemlidir: patron ölçeri doldurmak. Bu sayaç, taşlar yerleştirilirken doldurulur ve doldurulduktan sonra, oyuncuların meydan okuması için kampta bir patron belirir. Bu patronlar, Genişleme Küresi’nin tek istisnası olan beş Küre gibi güçlü eşyaların bekçileridir. Patronlar ayrıca, oyuncu doğduktan sonra onlarla savaşmadan ne kadar uzun süre devam ederse o kadar güçlenir. Patronla doğru zamanda savaşmak zor bir şey.

Bu, Loop Hero’nun patronlar da dahil olmak üzere düşmanların güçlendiği sonraki bölümlerinde daha da zorlaşıyor. Bu Bölümlerde bir patronla yanlış zamanda savaşmak, yıkıcı bir ölümle sonuçlanabilir ve taşları yerleştirmek gerektiğinden, patronun doğru şekilde ortaya çıkmasını zamanlamak zordur.

İşte Maze of Memories burada devreye giriyor. Bir kerede ortaya çıkan pek çok taşla, patron çok erken doğabilir. Bu şekilde, oyuncu gücünü geliştirmeden önce patronu devralabilir ve hatta ilk döngü tamamlanmadan önce bir patronu devirebilir. Boss gittiğinde, oyuncu Astral Orb’u ve diğer son oyun eşyalarını elde etme gibi görevlere daha kolay odaklanabilir.