Sucker for Love Bölüm 3 nasıl açılır?

Sucker for Love’ın bölümlerinin her biri, sizi farklı bir şeytani tanrıyla (bazen oldukça tek taraflı) bir ilişkiye sürükler. Ancak oyunun üçüncü ve son bölümünü oynamak için önce önceki iki bölümdeki üç sırrı bularak oyunun kilidini açmanız gerekir.

Tarifsiz Büyü

İlk sırrı, Unspeakable Incantation’ı Bölüm 1’de bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken büyüyü söylemek, ne yazık ki insan ağzınızla telaffuz edemezsiniz. Bu yüzden yapmadan önce, önce Eldritch Mouth ritüelini gerçekleştirin. Yeni yüzünüze sahip olduğunuzda, Ln’eta’nın kitabındaki büyüye geri dönün ve yüksek sesle okuyun.

Ziyafet Hazırlığı

İkinci sırrı Bölüm 2’de Estir için Ziyafet hazırlarken bulabilirsiniz. İlk üç adımı attıktan sonra sayfanın altındaki satırı tekrar edin ama hata yapmamak için uyarıyı dikkate almayın. Çok hızlı şarkı söyleyerek ortalığı dağıtın, böylece aç, davetsiz bir misafir çağırın.

Kara Ateş Sırrı

Son sır da Estir’in kitabının en sonundaki 2. Bölümde, Sarı İşaret talimatlarındadır. Ve tıpkı ilk sır gibi, bunun için bir Eldritch Mouth’a ihtiyacınız olacak. Bunu yaptıktan sonra, Sarı İşaret ritüeli için her şeyi hazırlayın, ancak şekli henüz kara tahtanıza çizmeyin. Ardından Estir’in kitabını son sayfaya kadar açın ve az önce görünen gizli mavi metni söyleyin.

Tüm sırları bulduktan sonra, eski tanrılardan biriyle tanışmak için Bölüm 3’e atlayabilirsiniz. Umarım, bu gerçeklikte çok fazla soruna neden olmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir