Resident Evil Village Hayvanlar Nasıl Avlanır?

Resident Evil Village Hayvanlar Nasıl Avlanır? Resident Evil Village Yeni Başlayanlar İçin Avcılık İpuçları ,   ; Kalıcı güç artışları elde etmek için yakındaki hayvanları avlayın…

Resident Evil Village‘da av sisteminin nasıl çalıştığını merak mı ediyorsunuz? Bu, Resident Evil serisinin vahşi doğada hayvanları avlamanıza izin veren ilk oyunudur. Hayvanlar et için kesilebilir ve köyün en zorlu düşmanlarına karşı önemli hayatta kalma faydaları sağlar. Sınırlı mermi tedariğinizi yerel çiftlik hayvanlarına harcamak aptalca bir fikir gibi gelebilir, ancak bu öğünlerin yükseltmeleri çabaya değer.

Resident Evil Village Yeni Başlayanlar İçin Avcılık İpuçları

Köydeki hayvanlar, göletlerdeki küçük balıklardan yakındaki bitkilerde otlayan büyük koçlara kadar farklı büyüklüktedir. Küçük hayvanları avlamak çok daha kolaydır, ancak büyük hayvanlarla savaşmanın ödülleri görmezden gelinemeyecek kadar iyidir ve başarılı avlarınız The Duke’s Kitchen’da takas edilebilir. Hangi Resident Evil Village tariflerini oluşturabileceğinizi görmek için et topladıktan sonra Duke ile rutin olarak kontrol edin.

Burada zor kazandığınız etinizi doyurucu bir yemeğe dönüştürebilirsiniz. Bu öğünlerin yükseltmeleri, yaşam ve ölüm arasındaki fark olabilir, bu nedenle yeni bir yere girmeden önce stok yapmak önemlidir. Resident Evil Village’da avlanmanın nasıl çalıştığı hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Resident Evil Village Hayvanlar Nasıl Avlanır?

Hayvanları avlamak, Resident Evil Village’da basit bir süreçtir – etlerini elde etmek için hayvanları vurmanız yeterlidir. Hayvanı nasıl idam edeceğiniz konusunda endişelenmeyin – bu Far Cry değil, kullanılamaz etle cezalandırılmayacaksınız. Cephaneden tasarruf etmek için hayvanları bıçağınızla da kesebilirsiniz, ancak karşılık verebilecekleri için büyük çiftlik hayvanlarına karşı bunu yapmanızı önermiyoruz. Bıçağınızı kullanarak tavuk ve balık gibi küçük hayvanlar tek bir vuruşta öldürebilir.

Bir tavuk büyüklüğünden daha büyük bir şeyle uğraşırken, bu hayvanların saldırıya uğramaktan hoşlanmadığını görebilirsiniz. Bir hayvanın saldırı gücünü büyüklüğüne göre yargılamayın – domuzlar bile ölümcül hasar verebilir. Bir adamın domuz savaşına karşı kaybeden tarafında olmaktan kaçınmak için avlanmadan önce iyileşin.

Resident Evil Village Hayvanlar Nasıl Avlanır

Bir tabanca kullanarak büyük hayvanları avlamak, onları indirmek için birden fazla mermi gerektirir, bu nedenle daha güçlü bir silaha geçmeyi düşünün. Özellikle koçlar vazgeçmeden önce çok sayıda çekim gerektirir, ancak domuzlar gibi daha küçük hayvanlar bile şaşırtıcı derecede dayanıklıdır. Bir hayvanı öldürdüğünüzde, haritanız otomatik olarak güncellenerek size bir bölgedeki tüm hayvanlarla ilgilendiğinizi hatırlatır. Bu hayvanlar yeniden doğmaz, bu yüzden Dük’e et satmaktan kaçınmalısınız.

 

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)