Animal Crossing: New Horizons – Şeker Kamışı Nasıl Elde Edilir?

Animal Crossing: New Horizons – Şeker Kamışı Nasıl Elde Edilir? ; Animal Crossing: New Horizons’da şeker yapmak için oyuncuların önce şeker kamışı yetiştirmesi gerekecek ve bunu nasıl elde edeceğinizı yazımızda bulabilirsiniz…

Animal Crossing: New Horizons’ın 2.0 güncellemesi, Nintendo’nun popüler yaşam simülasyonu oyununa geldi. Yeni güncelleme, adaya daha önce hiç görülmemiş, yemek pişirme ve köylülerle grup germe gibi özellikler getiriyor. Yine de, belirli yiyecek türlerini pişirmek için Animal Crossing oyuncularının belirli malzemeleri bulması gerekecek. Bu kılavuz, oyunculara Animal Crossing: New Horizons’da Sugarcane’i nasıl edineceklerini gösterecek.

Animal Crossing New Horizons: Şeker Kamışı Nereden Başlar?

Sugarcane hasat edilmeden önce, oyuncuların ilk olarak Sugarcane Starts’a sahip olmaları gerekir ve bunlar ACNH’deki Leif adlı tüccardan satın alınabilir. Diğer tüccarlar gibi, Leif de oyuncular şanslıysa zaman zaman kasaba meydanında görünebilir. Ancak, Harv’s Island’ı yükselterek oyuncular, Leif’e adada kalıcı bir yer vermek için 100.000 Çan bağışlayabilirler. Oyuncular Sugarcane Starts’ı 1400 Bells veya 260 Bells için ayrı ayrı beşli paketler halinde satın alabilirler.

Oyuncular, ister ana adada isterse Harv’ın yükseltilmiş adasında olsun, Leif’e erişime sahip olsalar bile, onlardan her zaman Şeker Kamışı satın alamayabilirler. Leif’in mevcut eşya seçimi buna sahip değilse, envanteri biraz değişeceği için oyuncuların daha sonra onunla konuşması gerekecek.

"<yoastmark

Animal Crossing New Horizons: Şeker Kamışı Nasıl Elde Edilir?

ACNH oyuncularının üzerinde Şeker Kamışı olduğuna göre, köylerine geri dönebilir ve Şeker Kamışı‘nı toprağa ekmeye başlayabilirler. Ekinleri günlük olarak sulayarak daha fazla Şeker kamışı hasat edilebilir. ACNH’deki Buğday’a benzer şekilde Şeker Kamışı’nın büyümesi birkaç gün alacaktır, ancak sabırsız oyuncular öne geçmek ve yiyecekleri daha hızlı pişirmeye başlamak için her zaman zaman yolculuğu yapabilir.

Harv Adası Nasıl Yükseltilir?

Animal Crossing: New Horizons‘da Harv’s Island’ı henüz yükseltmemiş olan oyuncular için, adalarının en az 3 yıldızlı olmasını sağlayarak bunu yapabilirler. Bu yapıldıktan sonra, oyuncular Harv’dan adasına harika bir sürpriz için gitmelerini söyleyen bir mektup alacaklar. Harv’s Island’ın kilidini açana ve evindeki fotoğraf eğitiminin bir bölümünü tamamlayana kadar mektup gönderilmeyecek.

 

 

Animal Crossing: New Horizons Nasıl Yemek Pişirilir?