Animal Crossing: New Horizons Hileleri ve Kodları

Animal Crossing: New Horizons Hileleri ve Kodları ; Bu kadar basit görünen bir oyun için, Animal Crossing: New Horizons  şaşırtıcı miktarda kilidi açılabilirler ve sırlar var. Kaynaklarınızı ve daha fazlasını nasıl en üst düzeye çıkaracağınız yazımızda açıklanmıştır.

Animal Crossing: New Horizons Hileleri ve Kodları

Tüm Konumların Kilidini Açma

Her bir konumun kilidini açmak için aşağıdaki görevleri tamamlayın:

yer Gereksinimler
Able Sisters Nook’s Cranny’den Mabel’den 5.000 çan değerinde kıyafet satın alın, sonra kasabaya geldiğinde onunla konuşmaya devam edin.
Müze Blathers’a 15 balık, böcek ve fosil örneği bağışlayın.
Müze Yükseltmesi Kasabaya geldiğinde Redd’in resmini 4.980 çana al ve Blathers’a ver.
Nook’s Cranny Timmy’ye 30 parça normal ahşap, sert ağaç, yumuşak ağaç ve demir külçeleri verin.
Nook’s Cranny Yükseltmesi Nook’s Cranny’de 200.000 çan harcayın ve oyunu en az 30 gün oynayın.
Konut Hizmetleri Binası Üç köylü için evler inşa edin.

 

Altın Aletlerin Kilidini Açma

Altın aletler için tarifler aşağıdakileri yaparak açılabilir:

Altın Alet Gereksinimler
Altın balta Her türden 100 ekseni kırın.
Altın Ağ Müze için tüm böcekleri toplayın.
Altın Çubuk Müze için tüm balıkları toplayın.
Altın Kürek Gulliver’i 30 kez kurtarın.
Altın Sapan Altın bir balonun görünmesi için 300 balon vurun, sonra onu vurun.
Altın Sulama Kovası Adanı beş yıldıza çıkar.

 

Sable’ın Gizli Modellerinin Kilidini Açma

Able Sisters mağazasının arkasında, Sable adında utangaç bir kirpi ile tanışacaksınız. Eşyalara uygulayabileceğiniz bir dizi kalıp elde etmek için arka arkaya 7-10 gün onunla her gün konuşun. Her biri 20 desen içeren toplam on set almak için her gün geri gelmeye devam edin. Bir öğeye desen eklemek için öğe özelleştirme ekranını açın ve yeni öğeyi seçin. Desen seçeneği.

 

Rocks’tan Nasıl Daha Fazla Kaynak Elde Edilir

Her kayadan her zaman maksimum sayıda kaynak almanızı sağlamak için yararlanabileceğiniz bir istismar var. Kayanın yanında durun, sonra arkanızda bir çukur kazın. Kayaya vurduğunuzda, delik geri savrulmanızı önleyecektir, böylece çekiçlemeye devam edebilir ve mümkün olduğunca çok eşya toplayabilirsiniz.

 

Switch için Hayvan Geçişinde Kolay Para Nasıl Kazanılır

Her gün, kasabanızdaki rastgele bir kaya, ona vurduğunuzda çanlar düşürecektir, bu yüzden yapabileceğiniz maksimum zil sayısını elde etmek için yukarıdaki numarayı kullanın. Ayrıca, yerde altın parlayan çatlaklara da dikkat edin. Bir tane bulursanız, bir çanta dolusu çanı ortaya çıkarmak için kazın. Parlayan deliğe bir torba çan (ne kadar olursa olsun) gömerseniz, aynı miktarı içeren üç torba çan ile bir para ağacı filizlenir. 15.000 çana satabileceğiniz Coelacanth gibi nadir balıkları yakalama şansınızı artırmak için yağmur yağarken okyanusta balık tutun.

 

Ağaçlardan Bedava Mobilya Nasıl Elde Edilir

Her gün, şehrinizdeki rastgele iki ağaç ve her Mystery Island’daki en az bir ağaç, onları salladığınızda mobilyaları yere düşürür. Ağaca balta ile vurursanız işe yaramaz, bu yüzden kesmeden önce her ağacı sallayın. Meyve ağaçları asla mobilyayı düşürmez, bu yüzden peşinde olduğun şey buysa onlarla uğraşma.

 

Yıldız Parçaları Nasıl Bulunur?

Geceleri, kayan yıldızlar için gökyüzüne dikkat edin. Birini görürseniz, tuttuğunuz herhangi bir şeyi bırakın, sonra yukarı bakın ve Bir üzerine dilek dilemek. Ertesi sabah kıyıdan yıldız parçalarını toplayabilirsiniz.

 

Adanızı Beş Yıldızlıya Nasıl Taşıyabilirsiniz?

Adanızı iyileştirmek için Isabelle’in tavsiyesine uyun. Sakinlerinizi mutlu etmek için daha fazla mobilya, bitki veya köprü eklemenizi söyleyebilir. Her yeni bir şey eklediğinizde, bir sonraki öneri için onunla tekrar konuşun. Beş yıldıza ulaşmak için ihtiyacınız olan her öğe için belirli bir sayı yoktur, ancak haritadaki her karede en az bir dekorasyon bulunmalıdır. Gereksinimleri karşıladığınız anda puanınız artacaktır; ertesi günü beklemek zorunda değilsiniz. Beş yıldız aldığınızda, uçurum kenarlarınızda ara sıra bir Vadi Zambağı çiçeği görünecektir.

 

Animal Crossing: New Horizons Zaman Yolculuğu Hilesi

İçinde Hayvan yolu, zaman konsolunuzun dahili saatine göre ilerler, böylece Switch’inizdeki tarih ayarlarını değiştirerek zamanı ileri veya geri alabilirsiniz. Örneğin, bir gün saati ilerlettiğinizde adanız taze eşyalar ve kaynaklarla doldurulacak. Bu numara, bina inşaatını ve zamanın geçmesini gerektiren diğer görevleri hızlandırmak için kullanılabilir. Geleceğe çok fazla atlarsanız, adanız yabani otlar ve hamamböcekleriyle dolup köylülerin çantalarını toplamalarına neden olur.

Nintendo

 

Yaratıklar, Mevsimler ve Yarım Küreler

Oyunun başında, hangi yarım kürede yaşadığınızı seçmeniz istenir. Bu seçim, mevsimlerin ilerleyişini etkileyecektir. Farklı mevsimlerde farklı yaratıklar ortaya çıkıyor, bu yüzden hepsini yakalamak için oyunu yıl boyunca oynamaya devam etmelisiniz. Ancak, başka bir oyuncunun şehrini ziyaret ederseniz ve onlar farklı bir yarım kürede yaşıyorsa, aksi takdirde aylarca beklemek zorunda kalacağınız yaratıkları toplayabilirsiniz.

 

Dağınık Saçlı Paskalya Yumurtası

Bir Paskalya yumurtası görmek için 30 gün boyunca oyunu oynamaktan kaçının. Kaydetme dosyanızı devam ettirdiğinizde, karakteriniz yatak kılı ile uyanacaktır. Daha sonra bu saç stilini aynadan istediğiniz zaman seçebileceksiniz.

 

Bir Köylü Adanızdan Nasıl Ayrılır?

Isabelle’e belirli bir köylü hakkında şikayette bulunmak onları terkettirmez. Bunu yapmanın tek yolu onları istenmeyen hissettirmektir. İstenmeyen köylülerle sohbet etmeye başlamayın; bunun yerine, ağınızla onlara vurun ve öfkelerini kızdırmak için onlara çarpın. Başlarının üzerinde bir düşünce balonu görene kadar bekleyin, ardından onlarla konuşun ve ayrılma isteklerini teşvik edin. Ertesi sabah köylü, geride boş bir arsa bırakarak ayrılacak. Şu anda adanızda 5’ten az köylü varsa köylüler ayrılmayacaktır.

 

Animal Crossing: New Horizons Nasıl Yemek Pişirilir?