The Sims 4 İkiz Bebeklere Nasıl Sahip Olunur? – İkiz Bebek Hilesi

The Sims 4 İkiz Bebeklere Nasıl Sahip Olunur? – İkiz Bebek Hilesi ,Sims 4 nasıl ikiz Doğurulur? , Sims 4 ikiz bebek hilesi , The Sims 4’te İkiz ; Sims 4’te bir Sim’in hamile kalması oldukça basit bir işlemdir, ancak oyuncu ikiz isterse işler biraz daha zor olacaktır.

Sims 4, oyuncuların Sim’leri için diledikleri hayatı inşa etmelerini sağlar. Bu, mükemmel Sims Cottagecore evini inşa etmekten aile başına bir oyuncunun isteyebileceği kadar bebek sahibi olmaya kadar her şeyi içerir. Oyunda bir Sim’i hamile bırakmak oldukça kolayken, Sim’in iki bebek sahibi olmasını sağlamak çok daha zordur.

The Sims 4‘te bir ailenin bebek sahibi olabilmesi için, doğru cinsiyetten romantik bir eşe ihtiyaçları olacak. Oyuncular ayrıca oyundaki çocukları Sim’leri için evlat edinebilirler. Bununla birlikte, birisi Sim’lerinin oyunlarında doğal olarak ikizleri veya hatta üçüzleri olmasını isterse, ikizlerin ve hatta üçüzlerin doğmasını daha olası kılmak için atabilecekleri birkaç adım vardır.

The Sims 4 İkiz Bebeklere Nasıl Sahip Olunur? – İkiz Bebek Hilesi

The Sims 4’teki herhangi bir hamileliğin ikizlerle sonuçlanması için küçük bir şans var; ikiz olma ihtimali %10, üçüz olma ihtimali ise %1 civarındadır. Ancak oyuncuların erkek veya kız bebek sahibi olma şansını etkileyebileceği gibi, aynı zamanda çoklu doğum şansını da artırabilirler. Bu sayıları artırmanın ve bu ikizleri elde etmenin üç yöntemi vardır.

The Sims 4 İkiz Bebek

  • Oyuncular, Ödül Mağazasında 3.000 puan karşılığında bulunan bir Bereketli Ödül satın alabilirler.
  • Spa Günü Oyun Paketinde oyuncular bir Spa’dan Doğurganlık Masajı alabilirler.
  • Ayrıca Spa Günü Oyun Paketinde, bir Sim’in sağlıklı yaşam becerisini Masaj yapabilene kadar yükseltin, ardından ikizleri isteyen Sim’e Doğurganlık Masajı vermesini sağlayın. Bunun bir seçenek olması için oyuncuların bir masaj masasına sahip olmaları gerekir.

Şu anda, The Sims 4’te oyuncuların, hileleri etkinleştirmek istemedikleri sürece Sim ikizleri veya üçüzleri olma şanslarını artırmak için yapabilecekleri tek şey bunlar.

The Sims 4’te İkiz Hilesi Nasıl Çalışır?

Bir Sim’i aynı anda iki, üç, dört, beş hatta altı bebeğe sahip olacak şekilde aldatmak için, The Sims 4’te hilelerin etkinleştirilmesi gerekir. Bir Sim hamile kaldıktan sonra, Sim’in kimliğini ilk ve sonuncusu ile alın. isim. Bu, şunu yazarak elde edilebilir:

  • sims.get_sim_id_by_name firstname lastname

Bundan sonra, bu hileyi kullanarak ek bebekleri zorlayın:

  • pregnancy.force_offspring_count SIM ID NUMBER OF BABIES
  • Örnek: pregnancy.force_offspring_count 1341302010235 5 would force Sim ID 1341302010235 aynı anda 5 bebek sahibi olmak için.
The Sims 4 İkiz Bebek
The Sims 4 İkiz Bebek

Oyuncular bu hileyi kullanmışlarsa, hamileliğin tamamlanması için oyun içi zamanın doğal miktarını almasına izin vermek en iyisidir. Hamilelik hızı hilesini çoklu doğum hilesinin üstüne koymak oyunda sorunlara neden olabilir. Bununla birlikte, The Sims 4‘teki hamilelik modları bu hile ile iyi çalışmalıdır.