Animal Crossing: New Horizons Buğday Nasıl Elde Edilir?

Animal Crossing: New Horizons Buğday Nasıl Elde Edilir? ; Animal Crossing: Biraz yemek pişirmekle ilgilenen New Horizons oyuncuları bu kısa kılavuzda nasıl buğday elde edileceğini öğrenebilir.

Animal Crossing: New Horizons 2.0 güncellemesi resmi olarak geldi ve Nintendo’nun son derece popüler simülasyonuna oldukça fazla yeni içerik ekledi. Bu yeni içerik arasında yemek pişirme de yer alıyor ve gerçekten de oyuncular artık çeşitli lezzetli yemekler hazırlayabiliyor. Ancak hayranlar yemek yapmaya başlamadan önce gerekli malzemeleri elde etmelidirler ve bu yazımızda Animal Crossing: New Horizons’da buğdayın nasıl elde edileceğini tam olarak öğrenebilirsiniz.

Animal Crossing New Horizons: Buğday Nereden Başlar?

Buğday elde etmenin ilk adımı, ACNH’deki Leif’ten satın alınabilecek bazı buğday başlangıçları elde etmektir. Pek çok oyuncunun kesinlikle bildiği gibi, bu sevimli tembel hayvan, Yerleşik Hizmetlerin önüne ara sıra dükkan açan gezgin bir satıcıdır ve buğday arayan hayranlar, onun adalarında görünmesini bekleyebilirler. Bununla birlikte, 2.0 güncellemesi, Leif’e erişmek için oyuncuların düşünmek isteyebilecekleri yeni bir yol ekledi.

Daha spesifik olarak, Harv’ın adasında kalıcı dükkanlar kurmak artık mümkün ve gerçekten de Leif bu adayı ana üssü haline getirmeye istekli. Leif’in mağazasını kurmak için, bir oyuncu Animal Crossing: New Horizons’da Harv’ın adasına seyahat etmek için havaalanlarını kullanmalı, orada bulunan evin sağındaki plazaya gitmeli ve hippi köpekle konuşmalıdır. Bu konuşmada oyuncular 100.000 Bells için bir dükkanın kilidini açabileceklerini öğrenecekler ve ilk önce Leif’i seçmeleri gerekiyor.

Bir hayran Leif’le eninde sonunda nasıl karşılaşırsa karşılaşsın, onunla konuşmalı ve biraz alışveriş yapmakla ilgilendiklerini belirtmelidirler. Bu diyalog seçeneği, Leif’in buğday başlangıçlarını içerme şansına sahip envanterini getirecektir. Bir Animal Crossing hayranı, tembel hayvanla konuşmaya başladığında herhangi bir buğday bulamazsa, teklifleri zamanla değişeceğinden, daha sonraki bir tarihte onunla tekrar konuşmaları gerekecektir.

Animal Crossing: New Horizons Buğday Nasıl Elde Edilir?

Elinde bir miktar buğday başlarken, oyuncular devam etmeli ve onları tercih ettikleri yere ekmelidir. Hayranlar daha sonra bitkilerini günlük olarak sulamalıdır, çünkü bu, mahsul hazır olduğunda ne kadar buğday hasat edilebileceğini artıracaktır. Meraklı oyuncular için o an, buğdaylar toprağa atıldıktan üç gün sonra gelmeli, bu da yemek pişirmek isteyen hayranların ya sabır göstermeleri ya da Animal Crossing: New Horizons’da zaman yolculuğu yapmaları gerektiği anlamına geliyor.

 

 

Animal Crossing: New Horizons Nasıl Yemek Pişirilir?