Animal Crossing: New Horizons Sebze Nerede Bulunur?

Animal Crossing: New Horizons Sebze Nerede Bulunur? ; Bu yazımızda, Animal Crossing: New Horizons pişirmeye çalışan oyuncuların havuç, patates ve domatesleri nerede bulabileceklerini öğreneccksiniz…

Oyuncular Animal Crossing: New Horizons 2.0 güncellemesinde yer alan kendin yap tariflerine göz atarken, bazı gıda maddelerinin çeşitli sebzelerden yapıldığını fark edeceklerinden eminler. Bu sebzeler arasında havuç, patates ve domates (fahri bir sebze) bulunur ve bazı hayranların bunların nereden geldiğine dair soruları olabilir. Animal Crossing: New Horizons’da sebzeleri takip etmekte sorun yaşayan oyuncular için bu yazımızda detayları öğrenebilirler..

Animal Crossing: New Horizons – Havuç, Patates ve Domates Nerede Bulunur?

Doğruya ulaşmak için, Animal Crossing: New Horizons’da oyuncuların yemek pişirirken kullanacağı tüm sebzeler baştan yetiştirilmelidir. Bu küçük tesislerin tümü, mallarını Yerleşik Hizmetler’in önünde ara sıra satan bir tembel olan Leif’ten satın alınabilir. Taraftarlar, Leif’i o pozisyonda bulana kadar günlük check-in yapmakta kesinlikle özgür olsalar da, bazı oyuncuların tercih edebileceği daha proaktif bir yaklaşım var.

Spesifik olarak, Animal Crossing: New Horizons’da Leif’i Harv’ın adasında kalıcı bir dükkan kurmaya ikna etmek artık mümkün. Bunu yapmak için hayranlar, hippi köpeğin adasına seyahat etmek için havaalanlarını kullanacak ve ardından stüdyosunun sağındaki açık olan plazada onunla konuşacaklar. Bu konuşmada, oyuncular Leif’in mağazasını kurulan ilk mağaza yapmayı seçmeli ve işleri başlatmak için 100.000’den fazla Çan teslim etmeleri gerekecek.

Animal Crossing: New Horizons Sebze Nerede Bulunur?
Animal Crossing: New Horizons Sebze Nerede Bulunur?

Bir oyuncu, kendi adalarında veya Harv’s’ta ACNH’den Leif ile karşılaştığında, envanterini görmek için ona alışveriş yapmak istediklerini söylemelidir. Hayranlar daha sonra dikkatlerini Leif’in sattığı ilk birkaç ürüne yönlendirmelidir, çünkü bunlar stokta bulunan pişirme malzemesi başlangıçları olacaktır. Özellikle, bu teklifler zamanla değişir ve oyuncuların aradıkları sebze başlangıçlarını bulmadan önce birkaç gün geçmesine izin vermeleri gerekebilir.

Sonunda havuç, patates veya domates başlangıçlarını aldıktan sonra, oyuncular onları istedikleri yere ekmelidir. Animal Crossing hayranları, sebzeler dördüncü güne kadar hasat edilemeyecekleri için üç gün beklemek zorunda kalacaklar. Burada, sebzeleri büyüdükçe sulamanın verimlerini artıracağını ve hasatlarını en üst düzeye çıkarmak isteyen oyuncuların bitkilerine günlük olarak bakmayı planlamaları gerektiğini belirtmekte fayda var.

 

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)