Resident Evil Village Silah Güçlendirme Kılavuzu

Resident Evil Village Silah Güçlendirme Kılavuzu  ,Resident Evil Village’da Nasıl Para Kazanılır? , Resident Evil Village’daki En İyi Silah Yükseltmeleri ; Zor kazandığınız paranızı hayati silah yükseltmelerine harcayın.. Silahları güçlendirmenin yolu ise Village’daki oyun içi para birimi Lei’den geçecek. Öldürdüğümüz düşmanlardan Lei toplarken, bulduğumuz eşyaları da satıp Lei kazanabileceğiz. Silah geliştirme konusunda da bize The Duke yardımcı olacak.

Resident Evil Village‘da silah yükseltmelerinin nasıl çalıştığını bilmek ister misiniz? Resident Evil‘de tüyler ürpertici kaleler ve tehlikeli köylerde ilerlerken, rakiplerinin önüne geçmek için silahlarınızı yükseltmeniz gerekiyor. Oyunun başında bulunan tabanca, yükseltmeyi unutursanız sadece birkaç saat içinde yüceltilmiş bir bezelye atıcı haline gelir.

Resident Evil Village Silah Güçlendirme Nasıl Yapılır?

The Duke’s Gunsmithy‘ye giderek herhangi bir silahı yükseltebilirsiniz. Her silah, her silahı oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirmenize olanak tanıyan geliştirilebilen unsurlara sahiptir. Ancak bu yükseltmeler ucuza gelmez, bu nedenle geri ödeme alamayacağınız için herhangi bir taahhütte bulunmadan önce her seçeneği dikkatlice gözden geçirmeniz gerekir.

Silah yükseltmeleri, Resident Evil Village’ın oyun içi para birimi Lei‘ye mal oluyor. Düşmanları öldürerek kolayca para kazanabilirsiniz – köy bölgelerindeki çoğu Lycan, indirildiğinde değerli eşyalar, cephane ve para düşürür. Kristal Kafatasları ve Cevherler gibi Ethan’ın hiçbir şey yapamayacağı bazı hazineler var, ancak Dük onları seve seve satın alacaktır. Resident Evil Village‘daki silah yükseltmeleri hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Resident Evil Village Silah Güçlendirme
Resident Evil Village Silah Güçlendirme

Resident Evil Village’da Nasıl Para Kazanılır?

Resident Evil oyunları her zaman oyuncuları çevreyi derinlemesine keşfetmeye teşvik etmiştir ve Village buna bir istisna değildir. Gittiğiniz her yerde gizli çekmeceleri ve kırılabilir kutuları aramayı alışkanlık haline getirin. Yepyeni alanların kilidini açmak için yalnızca anahtar öğeler almakla kalmayacak, aynı zamanda envanteriniz Dük’e satılacak hazinelerle stoklanacak. Tüm kırılabilir öğelerin kullanışlı komut istemleri olmadığını da belirtmek gerekir, bu nedenle içinde gizlenen herhangi bir gizli öğeyi bulmak için bir şeyin kırılıp kırılmadığını görmeye değer.

Dimitrescu Kalesi‘nde Lycan’ları ve Thralls gibi diğer canavarları öldürmenin değerli her şeyi bırakacağının garantisi yok. Bununla birlikte, bir eşya düşüşü alma şansınız şaşırtıcı derecede yüksek. Kendinizi tamamen bunalmış bulmadığınız sürece, hazineleri toplama umuduyla yakındaki düşmanları öldürmeye her zaman değer.

Güçlü düşmanlar ve Resident Evil Village bossları her zaman değerli hazineleri düşürür. Onlarla hiçbir şey yapamayacağınız için bu eşyaları sattığınızdan emin olun. Bosslardan birinin kristalize edilmiş bir versiyonunu satmak, genellikle başlangıç ​​silahlarınız için birkaç yükseltme satın almanız için fazlasıyla yeterli olan 25.000 Lei’nin üzerinde netlik kazandırır. Büyük Lycanlar, Vârcolacs (Lycan Werewolves) ve Heisenberg’in Soldatları da hazineleri düşürecek, ancak patronlardan gelenler kadar değerli olmasalar da.

Yerel hayvanların öldürülmesinden elde edilen eti satabilseniz de buna kesinlikle karşı öneriyoruz. Hayvanlar yeniden doğmazlar, bu yüzden eğer eti satarsanız, onu ihtiyacınız olduğunda geri almanın bir yolu olmayacaktır. Sadece bir avuç Resident Evil Village tarifleri var, etinizi bu yemeklerde kullandığınızdan ve size kalıcı iyileştirmeler sağladığınızdan emin olun.

Resident Evil Village Silah Güçlendirme
Resident Evil Village Silah Güçlendirme

Resident Evil Village’daki En İyi Silah Yükseltmeleri

Hangi silah yükseltmelerine öncelik verileceğini seçmek genellikle kişisel tercihlere bağlıdır. Doğru atıcılar, mermi başına daha fazla hasar vermek için her seferinde güç yükseltmeleri yapmak isteyeceklerdir. Resident Evil Village‘daki envanter sistemi Resident Evil 4’e benzer ve oyuncuları hangi öğeleri taşıdıkları konusunda dikkatli kararlar almaya zorlar. Taşımanız gereken cephane miktarını sınırlamak istiyorsanız, cephane kapasitenizi yeniden doldururken iki kat daha fazla dergi kullanacak şekilde yükseltin. Envanter boyutunuzu da yükseltebilirsiniz, ancak bu erken dönemde çok pahalıdır.

Duke’s Emporium’da oyunun belirli noktalarında yeni silahlar tanıtıldı. Bu silahlar ortaya çıktığında, mağazadaki silahları satın almak için yükseltilmiş silahlarınızı satmalısınız. İlk silahlarınızı elinizde tutmak isteyebilirsiniz, ancak yükseltildiklerinde bile temel istatistikleri stoktaki yeni silahlardan daha düşük olduğu için sizi oyuna götüremeyeceklerdir. Satın aldığınız tüm yükseltmeler, silahınızın fiyatını yükseltir, böylece herhangi bir parayı boşa harcamış gibi hissetmenize gerek kalmaz.

Oyunu nasıl oynamayı tercih ettiğinize bağlı olarak, hiç kullanmıyorsanız belirli silahları satmak isteyebilirsiniz. Dük’e herhangi bir silah satmak, siz onu geri almaya karar verene kadar silahı tüm yükseltmeleriyle birlikte Duke’un envanterine yerleştirir. Tabii ki, silahı size bedeli karşılığında geri satmayacak, ama en azından paranız olduğu zaman onu geri alma seçeneğiniz var.

Bulduğunuz magnumu yükseltmeye karar vermeden önce, o silah için ne sıklıkla cephane bulduğunuzu düşünün. Bazı cephane türlerini bulmak daha zordur ve sizi bir tezgahta cephane üretmeye veya The Duke’s Emporium’da Lei harcamaya zorlar. Tabanca ve av tüfeği cephanesi genellikle Resident Evil oyunlarında en çok bulunanlardır, bu nedenle oyunun erken safhalarında bu silahlara öncelik vermeye değer.

Resident Evil Village The Duke
Resident Evil Village The Duke

Dük’ten satın alınamayan bazı silah yükseltmeleri var. Bu güncellemeler genellikle yüksek kapasiteli dergiler, keskin nişancı tüfekleri için yanak destekleri ve av tüfeği için saç tetikleri şeklinde gelir. Bu yükseltmeleri bulmak zor olabilir ve bazen bir alan sonsuza kadar kilitlenmeden önce bunları talep etmek için kısa bir zamanınız olur.