Lost Ark: Old Gear İle Ne Yapılır? | Eski Teçhizat

Lost Ark: Old Gear İle Ne Yapılır? ; Tam olarak bir yağmacı olmasa da, Lost Ark oynarken elde edilecek birçok yeni eşya var ve bu da oyuncuların eski teçhizatla ne yapacaklarını merak etmelerine neden oluyor.

Lost Ark, Diablo gibi oyunlarla aynı anlamda bir yağmacı olmasa da, yapılacak çok sayıda ekipman yükseltmesi var. Yeni teçhizatın piyasaya sürülmesi ve sökülme seçeneği ile birçok Lost Ark oyuncusu, teçhizatlarını satmanın mı yoksa yeni bir parça aldıktan sonra sökmenin mi daha iyi olduğunu merak ediyor.

Ne yazık ki, ekipmanı satmanın mı yoksa sökmenin mi daha iyi olduğu henüz belli değil. Oyuncular ana hikayeyi tamamlayana kadar, satıştan sağlanan para birimine veya sökme malzemelerine çok fazla ihtiyaç yoktur. O halde Mokoko Seed avcılığına biraz ara verelim ve ganimetlere bakalım.

Eski Teçhizatı Satmak (Old Gear)

Lost Ark: Old Gear
Lost Ark: Old Gear

Rastgele çetelerden, zindanlardan veya diğer PvE kaynaklarından edinilen teçhizatı satmak oldukça açıklayıcıdır. Oyuncular en yakın tüccarı bulabilir ve bazı soğuk nakit para için istenmeyen tüm ganimetleri onlara bırakabilir. Bununla birlikte, bu, satmak için en yakın kasabaya dönene kadar tüm ekstra teçhizatı depolamak için envanterlerinde yeterli yer tutmak anlamına gelir.

Eski Teçhizatın Sökülmesi

Genel olarak, çeşitli nedenlerle eski veya gereksiz ekipmanların sökülmesi önerilir. Birincisi, oyunculara ayrılan sınırlı envanter alanından tasarruf etmektir. Özellikle zindanları çalıştırırken, satmak amacıyla teçhizata bağlı kalmak, oyuncuların alanlarını azaltacaktır. Sökme, donanımı istiflenebilir bileşenlere ayırır ve her yerde yapılabilir. Ek olarak, bazı arızalı bileşenler, donanımın kendisinden daha değerli olabilir. Bu aynı zamanda ne olursa olsun, oyuncuların hangi durumda olursa olsun teçhizat satabilecekleri anlamına gelir.

Görüldüğü gibi, oyuncular sonuçta her iki seçenekte de aynı şeyi yapıyor, ancak sökme işlemi hem yerden tasarruf sağlayan hem de daha fazla para kazandıran başka bir adım ekliyor. Elbette, işleri halletmenin alışılmadık bir yolu, ama Smilegate bunu böyle yapmaya karar verdi.

Lost Ark‘ta bir öğütme unsuru olduğu açık, ancak bazıları şişkinlik ve gereksiz adımlar gibi geliyor. Bu işin sadece bir yönü. Bu, diğer bölgelerde dört yıldır piyasada olan bir oyuna adapte olmanın bir parçası olabilir ve doğal olarak daha fazla içerik eklendi, böylece Amerika ve Avrupa için olduğu gibi bir bütün olarak piyasaya sürüldüğünde ezici hissettirdi.

Lost Ark’ta bulunması gereken çok sayıda içerik var. Navigasyonun kendine özgü sistemlerine alışan bir parçası.

 

Daha Fazla Lost Ark Yazısı İçin : LOST ARK