Minecraft Kitap Nasıl Yapılır ?

Minecraft Kitap Nasıl Yapılır ? ,Minecraft Kitap Oluşturmak , Minecraft Kağıt Bulmak ve Yapmak , Minecraft Kitap Bulmak ; Minecraft’ta kitaplar kitaplıklar oluşturmak ve öğeleri büyülemek için kullanılır, ancak oyuncular tarifi bilmiyorsa bunları yapmak biraz zordur.

Minecraft’ta kitap rafları oluşturmak veya öğeleri büyülemek için, oyuncuların önce kitap yapabilmeleri gerekir. Kitaplar dünyanın bazı yerlerinde bulunabilse de, Minecraft‘taki en iyi büyülerden bazılarıyla öğeleri büyülemeye yetecek kadar bulmayı ummaktan sadece ihtiyaç duyulanları yapmak daha kolaydır.

Minecraft Kitap Nasıl Yapılır ?

Kitap Oluşturmak

Kitap yapmanın tarifi oldukça basittir: Oyuncuların sadece üç yaprak kağıt ve bir deriye ihtiyacı vardır. Ancak oyuncular vahşi ortamda kağıt bulamazlar, bu nedenle Minecraft oyuncularının peşinde olabileceği kitap koleksiyonunu başlatmanın birkaç adımı vardır. Bu harika, gündelik açık dünya oyununda, oyuncuların temel bilgilerle başlaması gerekecek. Başlamak için, her tür ahşaptan dört kalastan yapılmış bir işçiliği masasına ihtiyaç vardır.

Kağıt Bulmak ve Yapmak

Oyuncular gemi enkazlarında, kalelerde ve köylerde kağıt bulabilirler. Oyuncular ayrıca üç şeker kamışından üç kağıt yapabilirler; şeker kamışı suyun yakınında büyür ve gezici tüccarlar tarafından da satılabilir. Şeker kamışı, oyuncular tarafından su kaynaklarının yakınına dikilebilir ve çiftçilik yapılabilir. Oyuncular kitaplarını oluşturmak için gereken kağıda sahip olduktan sonra, cilt oluşturmak için deriye de ihtiyaç duyacaklar.

Deri Yetiştiriciliği

Çok fazla deri elde etmenin en iyi yolu Minecraft‘ta sığır yakalamak ve yetiştirmektir. Arılar, kutup ayıları ve atlar dahil olmak üzere oyuncuların Minecraft’ta evcilleştirebileceği ve üreyebileceği birkaç yaratık var.

Deriyi bırakan evcilleştirilebilen ve yetiştirilebilen çeteler arasında inekler, mooshroomlar, atlar, eşekler, katırlar ve lamalar bulunur. Hoglins de deriyi düşürebilir. Bununla birlikte, inek muhtemelen üremesi ve yakalanması en kolay kalabalıktır, bu da onu birkaç kitap yapmak isteyenler için en iyi deri kaynağı yapar.

İnekler, buğday tutan oyuncuları takip eder ve aynı zamanda bir buğday armağanı ile ürerler. Buğday, Minecraft’ta oyuncular tarafından ekilebilen birçok mahsulden biridir ve çok kısa sürede çok fazla deri yapmayı çok kolaylaştırır.

Kitap Bulmak

Oyuncuların, onları yapmak için malzemeleri toplamaya isteksizlerse kitapları bulabilecekleri birkaç yer var. Oyuncular, ovalar ve çöl evi sandıklarındaki köylerde, harita sandıklarındaki gemi enkazlarında ve kalelerin kütüphane sandıklarında kitaplar bulabilirler.

Kitap rafları ipek dokunuşu olmadan çıkarıldığında kırılır veya kitaplara dönüşerek oyuncuların karşılaştıkları Minecraft köylerinden kitap raflarını kaydırmalarına izin verir.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)