The Sims 4: Nasıl Deniz Kızı Olunur? | Mermaid

The Sims 4: Nasıl Deniz Kızı Olunur? , Mermaid , Deniz Kızı Yetenekleri; The Sims 4’te Mermaid Occult’un bir parçası olmak, bu adımları takip etmek kadar basittir.

Occult, The Sims 4‘teki Island Living Genişletme Paketi’nden yeni bir eklentidir ve bu genişleme paketindeki mevcut yaratıklardan biri de bir Deniz Kızı. Create A Sim’de (CAS), oyuncular Normal Sim veya Occult Sim yapmayı seçebilirler. İkincisini seçerek, biri Deniz Kızı olan tüm olası yaratıkların bir listesini alacaklar.

Deniz Kızı Sims’in iki görünümü vardır: normal görünüm ve Deniz Kızı modu. İkincisinde, Simmer’lar Denizkızı’nın kuyruk tasarımını, rengini vb. seçerler. CAS’ta bir Deniz Kızı yaratmak mümkün olsa da, bir Sim’i bir Sim’e dönüştürmenin başka yolları da var.

The Sims 4: Nasıl Deniz Kızı Olunur?

The Sims 4‘te Deniz Kızı olmanın dört yöntemi vardır: CAS’ta Deniz Kızı Yenmek, hileler kullanmak ve Deniz Kızı ile çocuk sahibi olmak.

Daha önce bahsedildiği gibi, CAS’tayken, Simmers Sim eklemek için + simgesine tıklarsa, bir Okült ekleme seçeneğine sahip olacaklardır. Oyuncular onu seçtikten sonra yeni bir Deniz Kızı Sim görünecek ve onu istedikleri gibi özelleştirebilecekler.

Deniz yosunu yiyen ikinci yöntem, birçok yolla elde edilebilir:

  • Balık tutma
  • Hazine için dalış
  • Yunustan hazine getirmesini istemek
  • Mua Pel’am’daki mağarayı keşfetmek

En kolay yol, onu satın almak veya hile kullanmaktır. İlki için, Mermadic yosunu Rewards Store’dan 500 Memnuniyet Puanı karşılığında satın alınabilir.

The Sims 4: Deniz Kızı
The Sims 4: Deniz Kızı

Bu arada hileleri kullanarak elde etmek için aşağıdaki tuşa basarak hile konsolunu açın:

  • PC için Ctrl+Shift+C
  • Mac için Command+Shift+C
  • Konsol için R1+R2+L1+L2
  • Xbox One için dört omuz düğmesinin tümü

Ardından, Testingcheats True veya Testingcheats On yazın ve The Sims 4 hileleri etkinleştirilecektir. Bundan sonra şunu yazın:

  • bb.showliveeditnesneler
  • bb.showhiddenobjects

Ardından, Yapı Modunda Arama Kutusuna gidin ve Mermadic kelp yazın. Ücretsizdir, yani Simmers istedikleri kadar satın alabilir. Oyuncular bir Mermadic Kelp elde ettiğinde, dönüştürmek isteyen Sim’i onu yemesini sağlayın ve 24 saatten daha kısa bir sürede Deniz Kızı olmaları için yüzmelerini sağlayın. 24 saat geçtiyse ve Sim yüzmediyse normal kalacaktır.

Simmers, Mermadic Kelp’i satın almak için hileler kullanmaktan başka, bunları Sim’leri doğrudan bir Deniz Kızı’na dönüştürmek için kullanabilir. Hileleri etkinleştirdikten sonra, hile konsoluna Traits.equip_trait Trait_OccultMermaid yazın.

The Sims 4: Deniz Kızı
The Sims 4: Deniz Kızı

Son yöntem, Deniz Kızı ile çocuk sahibi olmaktır. Sim insansa ve bir Deniz Kızı ile evlendiyse, çocuğun Denizkızı yetenekleriyle doğması için %50 şans vardır. Ve her iki ebeveyn de Deniz Kızı ise, çocuklarının Deniz Kızı olması garanti edilir. Ancak, yeteneklerinin Gençler olana kadar ortaya çıkmayacağını unutmayın.

Deniz Kızı Yetenekleri

Deniz Kızının İhtiyaçları listesinde Hijyen yerine Hidrasyon var. Bu nedenle, duş almak, yüzmek, içme suyu vb. dahil olmak üzere suyla ilgili herhangi bir faaliyet bu ihtiyacı karşılayacaktır.

The Sims 4: Nasıl Deniz Kızı Olunur?
The Sims 4: Nasıl Deniz Kızı Olunur?

Ek olarak, Deniz Kızları yunusları çağırmak, Sim’lerle özel etkileşimler yapmak veya oyuncu Seasons Expansion Pack’e sahipse hava durumunu değiştirmek için Sulama puanlarını kullanır.

Her 75 Hidrasyon Puanına mal olduğu hava durumu dışında, her olasılığın 30 Hidrasyon Puanına mal olduğu zamandırte fayda var. Güneşlenmek veya sudak gibi eğlencelin hiçbir şey yok.

İnsana Nasıl Dönülür?

The Sims 4: Nasıl Deniz Kızı Olunur?
The Sims 4: Nasıl Deniz Kızı Olunur?

Oyuncular artık Deniz Kızı olarak oynamak istemiyorsa, geri dönmenin bir yolu var. Tek yapmaları gereken Sim’lerine iki Deniz yosunu yedirmek . İlki onlara Yüksek Duyumlar Moodlet’ini verecektir. İkincisini yedikten sonra tekrar insan olacaklar.

Hile kullanarak insan olmanın başka bir yolu daha var. Hileler etkinleştirildikten sonra, oyuncuların Traits.remove_trait Trait_OccultMermaid yazması gerekir . Sim bundan sonra normale dönmelidir.