Dying Light 2: Silahlar Nasıl Değiştirilir? | Silah Yükseltmek

Dying Light 2: Silahlar Nasıl Değiştirilir? | Silah Yükseltmek ; Dying Light 2 ipuçları vermekte yetersiz değil, ancak silahları geliştirmek hemen belli olmuyor. Bu yazımızda ilahlar nasıl değiştirilirin cevabını tüm detaylarıyla bulabilirsiniz…

Dying Light 2’de yakın dövüş silahları çok kısa ve tatlı hayatlar yaşıyor. Oyuncuların paramparça olacağını bildikleri bir silaha aşık olmalarını sağlayan bir oyun hayal etmek zor, ancak Techland’deki geliştiriciler bunu yapmanın bir yolunu buldu.Ve oyuna bu aşk ilişkisini daha da buruk yapan bir sistem koyuyorlar.

Bununla birlikte, silahları geliştirmek hemen açık değildir ve hemen mümkün olmadığı için kafa karışıklığının çoğu ortaya çıkar. Biraz sabır ve bilgi gerektirecek, ancak çok geçmeden Dying Light 2 oyuncuları, mümkün olduğunca uzun süre dayanmak ve mümkün olduğunca fazla hasar vermek için silahlarla uğraşacaklar.

Dying Light 2: Silahlar Nasıl Değiştirilir?

Soketli Bir Silah Bulun veya Satın Alın

Silah Yükseltmek
Silah Yükseltmek

Silahları yükseltmeyi öğrenmenin belki de en büyük sorunu, yükseltilebilen silahların inanılmaz derecede nadir olmasıdır. Oyuncular, geliştirilebilecek bir silahı ele geçirmeden önce muhtemelen Ölü Ada Paskalya yumurtalarıyla karşılaşacaklar.

Soketi olmayan beyaz, mavi ve hatta mor silahlar için, devam edin ve ne olabileceği konusunda endişelenmeden kırılana kadar kullanın. Daha iyi teknoloji hakkında endişelenmenin tek zamanı, soketli bir silahın buna izin verdiği zamandır.

Değişiklikleri Bulun veya Satın Alın

Soketli silahların kendileri gibi modifikasyonlar nadirdir, bu nedenle üstün bir yakın dövüş silahıyla ilk karşılaştığınızda herhangi bir değişiklik olmamasına şaşırmayın. Silahın kendisi gibi, bu modifikasyonlar da ya keşif sırasında bulunmalı ya da doğrudan satın alınmalıdır.

Tüccarlar başlangıçta nadirdir, ancak birkaç yel değirmeni bulmak için dürbün kullanın. Onları açtıktan sonra, etrafta bir tüccar olacak. Stokları değişecek, bu yüzden stokta herhangi bir değişiklikle başlamazlarsa umudunuzu kaybetmeyin.

Envanter Ekranından Modları Donatın

Dying Light 2: Silahlar Nasıl Değiştirilir?
Dying Light 2: Silahlar Nasıl Değiştirilir?
  • Menü > Envanter Sekmesi > Silahı Seçin > Değiştir’e Basın > Bir Mod Seçin

Ve şimdi ikisini bir araya getirme zamanı! Oyun, bir işçilik masası gerektirmeyecek kadar naziktir, bu nedenle bu, herhangi bir yerde yapılabilir. Menü ekranına gidin ve silahın üzerine gelin. Altta, ekipmanı değiştirmek için bir düğme olacaktır (kontrolörlerde X/Üçgen, klavye kullanıcıları için C).

Farklı silahların uçlar, şaftlar ve kulplar gibi farklı yuvaları vardır. Her silahta üçü birden bulunmayabilir ve modifikasyonlar sadece belirlenen yere gidebilir. Örneğin, bir kavrama modu bir uç yuvasına atılamaz. Geliştirilmiş silahın tadını çıkarın!

 

Daha Fazla Yazı için : REHBER