Dying Light 2: Ok ve Yay Nasıl Elde Edilir?

Dying Light 2: Ok ve Yay Nasıl Elde Edilir? ; Bir menzilli silah elde etmek isteyen Dying Light 2 oyuncuları, bu yazımızda nasıl yay ve ok elde edeceklerini öğrenebilirler.

Dying Light 2’deki saldırı araçlarının çoğu yakın dövüş silahları olsa da, oyuncuların kullanabileceği çeşitli menzilli seçenekler var. Örneğin, hayranlar çeşitli durumlarda oldukça faydalı olabilecek bir yay ve oklara sahip olabilirler. Dying Light 2’de bir yay elde etmek isteyen oyuncular için , bu menzilli silahların tam olarak nereden geldiğine dair ayrıntılar bu yazımızda bulunabilir.

Dying Light 2: Ok ve Yay Nereden Alınır?

Bir yay almanın en basit yolu , Dying Light 2′deki hikaye görevlerinin üstesinden gelmek için biraz çaba sarf etmektir . Gerçekten de hayranlar , oyunun orta noktasında verilen Let’s Waltz hikaye görevini tamamlamanın bir ödülü olarak Pipe Bow alacaklar . Oyuncular ayrıca Let’s Waltz‘ın sonunda standart oklar için bir taslak alacak ve bu mühimmatı 10 Hurda ve 1 Tüyden üretebilecekler.

Yaylar ayrıca haritanın etrafında yağmalanabilir veya zaman zaman satıcılardan satın alınabilir. Yine de bu iki seçenek Let’s Waltz hikaye görevi kadar güvenilir değil ve hayranlar ilk menzilli silahlarını her ikisinden de almayı düşünmemeli. Yine de, satıcıları özenle yağmalamak ve kontrol etmek zarar vermez ve bazı Dying Light 2 hayranları şüphesiz çabaları için erken bir yay ile ödüllendirilecektir.

Ok ve Yay
Ok ve Yay

Unutulmamalıdır ki, yukarıda bahsedilen standart çeşitliliğin ötesinde oklar vardır ve oyuncular, Craftmasters‘tan onlar için planlar alabilirler. Bu özel oklar, vurdukları düşmanlara ateş, şok veya toksik uygulama gibi şeyler yaparak onları ek hasar için iyi kaynaklar haline getirebilir. Zanaat ustaları özel ok planlarını ücretsiz olarak teslim etmeyecekler ve hayranlar, tüm farklı türleri yapma becerisini kazanmakla ilgileniyorlarsa, Dying Light 2’de para biriktirdiğinden emin olmalıdır.

Söylenmesi gereken son bir şey, Let’s Waltz hikaye görevinin tamamlanmasının ardından verilen Pipe Bow‘un kesinlikle oyundaki tek menzilli silah türü olmadığıdır. Aslında, oyuncular daha sonraki bir hikaye görevinde daha güçlü bir yay alacaklar ve keşfetmek için biraz zaman harcarlarsa daha da iyi seçeneklerle karşılaşacaklar. Hayranlar ayrıca cephanelerine bir tatar yayı da ekleyebilirler, ancak bu, Dying Light 2’de Peacekeeper’lara dört tesisin atanmasını gerektiriyor .

 

Daha Fazla Yazı için : REHBER