Life is Strange: William Nasıl Kurtarılır?

Life is Strange: William Nasıl Kurtarılır? ; Max, Life is Strange’in 3. Bölümünün sonunda William’ı kurtarmanın bir yolunu aramalıdır, ancak bunu nasıl başarılı bir şekilde yapabilir?

Life is Strange’de , Max’in William’ı araba kazasından kurtarmaya çalışmak için geçmişe atlama kararı gibi, oyuncuların üzerinde hiçbir kontrolü olmayan bazı seçenekler var. Oyuncular bu görevde başarılı olmasına yardım etmelidir, ancak William’ın anahtarlarını saklamak için çok özel bir yer aramayı içerir.

Life is Strange oyuncuları, Max’in araba anahtarlarını tam olarak nerede saklaması gerektiğini ve hatta bu alternatif gerçeklik sırasında isteğe bağlı bir fotoğraf fırsatını nerede bulabileceklerini ayrıntılandırarak William’ı kurtarmaya yardımcı olmak için bu adım adım yazımızı kullanabilir.

Life is Strange: William Nasıl Kurtarılır?

Max’in William’ı kurtarmak için yapması gereken ilk şey, görevde gerçekten başarısız olmak ve anahtarlarını bulmasına izin vermektir. Bu, Max in Life is Strange’i anahtarların bulunduğu yeri gösterir, böylece zamanı geri alabilir ve William’dan önce onları alabilir.

Bundan sonra, sehpaya gidin ve William, Joyce ile telefon görüşmesini bitirmeden önce şapkanın altından anahtarları alın . Max arabanın anahtarlarını aldığında, onları saklamak için mükemmel bir yer bulması gerekiyor. Bunun nedeni, William’ın aslında nerede olduklarını duymasını sağlayan anahtarlara bağlı bir bipleyiciye sahip olmasıdır.

İlk başta bariz görünmeyebilir, ancak Life is Strange‘in 3. Bölümünde William’ı kurtarmak için anahtarları saklamanın en iyi yeri mutfaktaki su dolu lavabodur . Chloe’nin babası artık yer belirleyici bip sesini duyamaz, bu yüzden bu gerçeklikte ölümcül araba yolculuğuna çıkmayacak. Oyuncular William’ı başarıyla kurtarmış olacak ve bölüm yakında sona erecek – ancak iki kişiye bir sürpriz sunmadan değil.

Bölüm 3’te İsteğe Bağlı Fotoğraf Fırsatı 10 Nasıl Elde Edilir?

Life is Strange’in 3. Bölümünde toplanan son fotoğraf , Max, William’ı kurtarmaya çalışmadan önce elde edilir. Oyuncular zaten sahnenin derinliklerindeyse, mümkün olduğunca geriye sarın, ardından mutfakta Chloe’ye gidin.

Bölümün son isteğe bağlı resmi için “Fotoğraf” istemini görmek için Chloe’nin solundaki tezgaha gidin. Max, Chloe ve William’ı birlikte çekecek ve oyuncular “Flash!” Ödül/Başarı ve ayrıca Bölüm 3 sırasında diğer dokuz fotoğraf elde edilmişse “Kamera Gözü”.

Life is Strange’in her bölümünde on fotoğraf fırsatı bulmak, çok kolay bir Platinum Trophy’ye veya oyundaki tek isteğe bağlı açılabilir öğeler olduklarından tam Gamerscore’a yol açacaktır .