Dying Light 2: Birch Windmill Nasıl Ele Geçirilir?

Dying Light 2: Birch Windmill Nasıl Ele Geçirilir? , Birch Windmill Konumu ; Eğitimden sonra, oyunculara haritanın dizginleri serbest bırakılır. Doğu yerine batıya gidenler Birch Windmill’i üs olarak almak isteyeceklerdir.

Hakon, Dying Light 2’nin ilk eğitim bölümünden sonra Aiden’a doğuya gitmesini söylemek konusunda pek kurnaz değil. Ana görev haritada o yönde işaretlenmiştir ve oyuncular bu yöne doğru giderlerse gayet iyi yapacaklardır. Peki ya kaşifler? Bunun gibi uçsuz bucaksız bir dünyada, hazineleri toplamak yerine söyleneni kim yapıyor?

Dying Light 2 meraklıları ödüllendiriyor. Bunun yerine batıya gidenler, patron dövüşlerine ve engelleyici depolama tesislerine yakın erişime sahip olacaklar. Ancak saldırmak için bir operasyon üssüne ihtiyaçları olacak ve en iyi seçenekleri Birch Windmill‘i ele geçirme yeteneğine güvenmek.

Dying Light 2: Birch Windmill Nasıl Ele Geçirilir?

Birch Windmill Konumu

Birch Windmill Konumu
Birch Windmill Konumu

Bağışıklığı geri kazanmanın tüm yolları arasında en verimli, ucuz, güvenli ve tutarlı seçenek, UV ışığı olan bir yerin kilidini açmaktır. Oyunun ilk aşamalarında, Birch Windmill’i almanın ana nedeni budur, çünkü daha sonra bir ulusa verilemeyecektir.

Yel değirmeni Houndfield’ın orta-batı tarafında, Aiden’ın yerinin tam batısında, sonunda istediğini yapmakta özgür. Altında iki hareketli mekanizma varken onu ufukta arayın. Zirveye ulaşmak için ciddi akrobasi hareketleri gerekecek.

En Üste Geçiş

Hızlı bir şekilde çok fazla parkur deneyimi yaşayanlar, ekstra dayanıklılık ve yeteneklere sahip olacak ve zirveye ulaşmak için birçok hata yapmalarına olanak tanıyacak. Ancak bu noktada çoğu oyuncu, sahip oldukları her bir enerji parçasını korumak ve sıçramalarını buna göre planlamak zorunda kalacak.

Görev basit görünüyor; alt platformdan alt mekanizmaya atlayın, sonra dönün, ikinci mekanizmaya atlayın ve son olarak üstteki platforma atlayın. Buradaki sorun zamanlamadır. Alt mekanizmanın iki aldığı sürede üst mekanizma bir devir yapar. Oyuncular, mekanizmalar senkronize olmadığında dikkat etmeli, ardından zamanlamanın bir faktör olmadığını garanti etmek için atlamalıdır.

Buradan zamanlama yok, ancak manevra daha az korkutucu değil. Herhangi bir noktada Aiden sendelerse, ölümü önlemek için dümdüz aşağıdaki çöp torbalarının üzerine düşer. Arkanı dön ve başka bir platforma bağlı sarıya boyanmış bir kiriş bul. Yukarı tırmanın ve ardından merdiveni yalpalayın.

Sigorta kutusunu üste sabitleyin, diğer yel değirmenleri ile tekrarlanacak bir süreç ve Aiden Birch Mindmill’i kendi başına talep edecek! Buradan, uyuyun, malzemeleri düzenleyin ve akşam karanlığında UV ışıklarının güvenliğinin tadını çıkarın.

 

 

Daha Fazla Yazı için : REHBER