Dying Light 2: VNC Kule Kasa Kodu | VNC Tower Safe

Dying Light 2: VNC Kule Kasa Kodu | VNC Tower ; Dying Light 2 sırlarla ve Paskalya yumurtalarıyla doludur ve VNC kule kasası kombinasyonu en gizemli olanlardan biridir.

Techland’in birinci şahıs zombi aksiyon RPG’si Dying Light 2 4 Şubat 2022’de piyasaya sürüldü. Oyun, önceki oyun olan 2015’teki Dying Light’tan 22 yıl sonra geçiyor ve yeni bir baş karakter ve Avrupa şehri ortamı sunuyor. Orijinali gibi, Dying Light 2 de oyuncuların keşfetmesi için sırlarla ve Paskalya yumurtalarıyla dolu geniş bir açık dünya sunuyor.

Dying Light 2’deki en zor sırlardan biri VNC Tower kasa kodudur . İlk etapta kasayı bulmak biraz zor ve bazı Parkour becerileri gerektirecek. Ancak, onu bulan oyuncuların bile kasayı gerçekten açmak için şifreli bir ipucunu çözmesi gerekecek.

Dying Light 2’de VNC Kule Kasasını Bulma

Oyuncular VNC Kule Kasasını bulmadan önce, Broadcast story görevini tamamlayarak Garnizon Territory’deki Tower’ın kilidini açmaları gerekir . Bu, kulenin tabanını Güvenli Bölge yapacak ve oyuncuların oradaki asansöre girmesine izin verecek. Asansörü çatıya kadar sürün ve ardından batıya doğru uzanan güneş paneline gidin. Güneş panelinin üzerinde duran oyuncular aşağı bakıp birkaç kat aşağıda açık bir apartman penceresi görebilecekler.

Bu pencereye atlamak, kanca ile kolayca yapılabilir, ancak bu olmadan da mümkün olabilir. Dairenin içinde oyuncular kuzey duvarı boyunca bir kasa ve güneydoğu köşesinde bir masa bulacaklar. Masanın üzerinde kasanın ipucu, “IF U 555 THEN I’M…” yazan şifreli bir not var. Dying Light 2 kasa kodunu kendileri kırmak isteyen oyuncular , çözüm bir sonraki bölümde olacağı için burada durmalıdır.

VNC Kule Kasasının Şifresini Çözme

Dying Light 2’deki Paskalya yumurtalarının çoğu, diğer özelliklere yapılan referanslara dayanmaktadır ve VNC Tower kasa kodu da bir istisna değildir. Nota aslında Slipknot’un 2001 tarihli Iowa albümünden bir şarkı olan The Heretic Anthem’deki koronun bir parçası. İşte nasıl gidiyor:

“Sen beş-beş-beş, o zaman ben altı-altı-altı,

Sen beş-beş-beş, ben altı-altı-altı,

Ama sen beş-beş-beş, ben altı-altı-altı

Kafir olmak nasıl bir şey?”

Sözleri okuyarak kasa kodu tahmin etmek oldukça kolaydır ve 666’ya girmek gerçekten de VNC Tower kasasını açacaktır. Dying Light 2’nin güçlü silahlarından birini bekleyen oyuncular, ancak kasada yalnızca parlayan kırmızı gözleri ve silindir şapkası olan siyah bir lastik ördek bulunduğundan hayal kırıklığına uğrayacaklar. Neyse ki, bu daha büyük bir bulmacanın sadece bir parçası ve yeterince ördek toplayan oyuncular, benzersiz bir mücadelenin kilidini açmak için VNC Kulesi’nin bodrum katında bir ritüel gerçekleştirebilecekler.

 

Daha Fazla Yazı için : REHBER