Magic Arena Alchemy Nedir? | Simya

Magic Arena Alchemy Nedir? | Simya , Magic Arena Alchemy nasıl oynanır? ; Magic Arena, oyunculara bazı dijital özel kartlarla inşa etme erişimi sunan yeni bir Yapılandırılmış format olan Alchemy’yi piyasaya sürüyor.

Bu ayın başlarında, koleksiyonluk kart oyunu için yepyeni bir format ortaya çıktığında Magic: The Gathering hayranları şaşkına döndü. Bu en son 2019’da Pioneer’in duyurusuydu, ancak bu sefer yeni format tamamen Magic Arena platformuyla ilgili.

Alchemy, yalnızca Magic: The Gathering’in çağdaş dijital evi Magic Arena aracılığıyla oynanabilecek ve toplanabilecek yepyeni bir formattır. Format, yepyeni kartları ve yeniden dengelenmiş kartları içerir ve popüler Standart formatta biraz dijital bir bükülmedir.

Yalnızca dijital format fikri oldukça ilgi çekici ve tasarımlara farklı potansiyel ve farklı sınırlamalarla yeni bir alanda oynama şansı sunuyor. Her yeni sette daha fazla Simya kartı çıktıkça, topluluğun ne tür vahşi kombinasyonlar ve yapılar bulduğunu görmek çok heyecan verici olacak. Simya metasının Standart metadan ne kadar farklı olduğunu görmek de çok ilginç olacak…

Alchemy | Simya nedir?

Alchemy, oyuncularımız için hızlı, sürekli gelişen bir deneyim yaratmak için yeniden dengelenmiş Standart kartların yanı sıra yeniden dijitale Magic’i de içeren Standart formata dayalı yeni MTG Arena oyun modumuzdur.

Sürekli Gelişen Oynatma Modu

Oyuncularımız kadar hızlı gelişen yeni bir MTG Arena oyun modunda Standart kartlar, yeni dijital kartlar ve yeniden dengelenmiş kartlarla desteler oluşturun.

Yeni-Dijital Kartlar

Alchemy, özellikle dijital oyun için tasarlanmış mekaniklere sahip 63 yeni dijital Magic kartıyla piyasaya çıkacak ve oyuncular her Standart set sürümünün yanında daha fazla yeni kart bekleyebilirler.

Yeniden Dengelenmiş Sihirli Kartlar

Alchemy, dijital oyun için metayı sarsmak için mevcut Standart kartların yeniden dengelenmiş versiyonlarına sahiptir. Oyuncular, formatta yapılan bu düzenli değişikliklerin, Standart set sürümleri arasında dinamik bir oynatma deneyimi yaratmasını bekleyebilir.

Alchemy Nasıl Oynanır?

Tarihi gibi, Alchemy de MTG Arena’da oynanabilecek yeni bir yalnızca dijital format olacak. Alchemy’yi hem dereceli hem de derecesiz olarak Best of One ve Best of Three maçlarında oynayabileceksiniz.

Simya ayrıca Hafta Ortası Büyüsü, Festivaller vb. gibi yaklaşan özel etkinliklerde de yer alacak.

Alchemy (simya) güçlendiricilerin maliyeti nedir?

Oyuncular, Simya güçlendiricilerini ayrı ayrı 1.000 altın veya on beşi 3.000 taş karşılığında satın alabilecekler – Standart set güçlendiricilerle aynı fiyat.

20 Kimya güçlendiricisi içeren özel bir Kimya paketi, oyuncu başına bir satın alma ile sınırlı olmak üzere 3.000 mücevher veya 15.000 altın karşılığında sunulacak.

 

 

Daha Fazla Oyun Rehber Yazıları İçin : REHBER