En İyi ve En Yeni PC oyunları 2021

En İyi ve En Yeni PC oyunları 2021 , En Son Çıkan En İyi PC Oyunları ,en iyi bilgisayar oyunları 2021 ,bilgisayar oyunları 2021 ;En iyi yeni PC oyunlarıyla güncel kalın, böylece paranızı harcayabileceğiniz en yeni deneyimleri kaçırmayın..

Yeni bir 100 saatlik Football Manager kurtarması veya başka bir The Elder Scrolls V: Skyrim macerasına girerek başka bir cesur PUBG turuna başlamak iyi ve güzel ama mamutları ateşe vermeyi sevdiğimiz kadar, bol miktarda var. oyun düzeltmenizi sağlamaktan daha fazlasını sağlayacak en yeni PC oyunları. Şu anda Bilmediğiniz kişi olmak istemezsiniz, değil mi?

Bugünlerde, yeni PC oyunları açıkçası baş döndürücü bir hızla Steam’e akıyor ve hepsine ayak uydurmayı imkansız hale getiriyor. Sizler için En İyi ve En Yeni PC oyunları 2021 hangileri? derledik….

En İyi ve En Yeni PC oyunları 2021

OUTRIDERS

People Can Fly’ın yağmacı nişancısında, Dünya’nın yok edilmesinden sonra insanlık için yeni bir yuva kurmaya çalışmakla görevlendirilmiş bir asker olan Outrider olarak oynuyorsunuz. Tek başına veya çevrimiçi olarak en fazla iki müttefikle, Outrider, Geleceğin fantastik distopik silahları ve becerileriyle Enoch gezegeninde yollarını patlatıyor. Jordan’ın Outriders incelemesinde açıkladığı gibi, “son Marvel’in Yenilmezlerini utandıran süper güçler” ile “gişe rekorları kıran bir anlatı” ile mücadele tamamen zevkli.

IT TAKES TWO

Adından da anlaşılacağı gibi, It Takes Two oynamak için bir arkadaşınızı işe almanız gerekecek – Hazelight’ın önceki oyunu A Way Out gibi, bu yalnızca çok oyunculu bir çabadır. Romantik-komedi hikayesi, birlikte çalışmayı öğrenmesi gereken kan davalı bir çifti içeriyor ve platform oyunu dahiyane bir şekilde siz ve iki oyuncunuz için aynı şeyi talep ediyor.

Yeni mekanikler ve zorluklar oyunu baştan sona taze ve eğlenceli kılıyor, karakterler büyüleyici ve ikinizin de karşılaştığı denemeler ilginç ve eğlenceli olsa da, oynadıkça ortaya çıkan daha anlamlı, olgun temalar var.

LOOP HERO

Retro tarzı roguelike Loop Hero, bir süredir oynadığımız en bağımlılık yapan dizilerden biridir. The Loop Hero, kaynakları ve bilgiyi toplamak için her gün maceralara atılarak gerçekliği yeniden inşa etme görevinde. Kahraman, kendi yolundaki canavarlarla otomatik olarak savaşarak ‘döngü’ etrafında ilerlerken, oyuncu çevredeki araziyi ve orada ortaya çıkan düşmanları değiştiren kartları yerleştirmekten sorumludur.

Rotayı planlamak çok önemlidir; belirli taş kombinasyonları yeni varyasyonların ve çeşitli güçlendirmelerin kilidini açar – ancak kahramanınızı yanlış değerlendirir ve tersine çevirirseniz, seyahatlerinde topladıkları değerli kaynakların çoğu olmadan ölecekler ve geri gönderilecekler.

VALHEIM

Savaşta öldürülen bir Viking savaşçısı, hayatta kalmanız ve keşfetmeniz gereken yöntemsel olarak oluşturulmuş bir İskandinav vahşi doğası olan Valheim‘a varırsınız – tek başına veya en fazla dokuz Viking arkadaşıyla çevrimiçi. Valheim’ın kendisi keşfetmek için bir zevktir; hayatla dolu ve keşfedilecek zindanlarla dolu, hepsi büyüleyici eski tarz dokularla işlenmiş, pitoresk modern ışık efektleriyle eşleştirilmiş. İster karadaki en görkemli meadhall’ı yetiştirmeyi, ister tehlikeli denizlerde uzak ufuklara yelken açmayı, ister trolleri ve cüceleri cehenneme çevirmeyi hayal edin, Odin’i gururlandırmak zorundasınız.

THE MEDIUM

Layers of Fear, Observer ve Blair Witch Project’in yapımcılarının yanı sıra terk edilmiş bir otel beldesinin ortamı olduğu The Medium ‘un her yerinde psikolojik korku var. Bir çocuğun cinayetinin peşini bırakmayan bir cenaze görevlisi olarak oynuyorsunuz ve araştırırken, gerçek yaşam eylemlerinizin eşzamanlı olarak yeniden üretildiği gerçeküstü bir ruh dünyasına giriyorsunuz. Bu iki varoluş düzleminde gezinmek, Niwa otelinin kaderini keşfetmenin anahtarıdır.

HITMAN 3

Ajan 47, Hitman 3‘teki World of Assassination üçlemesini tamamlamak için geri dönüyor ve bu sefer onun güzergahında Dubai’de bulut delen bir gökdelen, büyük bir İngiliz malikanesi ve Çin’deki Chongqing’in neon ışıkları yer alıyor. Hitman 3 incelememizde Jordan, Hitman 3’ün hikaye anlatımına övgüde bulunuyor ve “her sanal alanı bazı ara sahnelerle birleştirmek yerine, IO’nun kum havuzlarını kendileri kurcalamaya başladığını söylüyor. Berlin misyonu mükemmel bir örnek: tüm seviye, hem anlatı açısından hem de yeni dizinin artık tanıdık ritimleri üzerindeki etkisi açısından bir işleyicinin yokluğuyla karakterize ediliyor. ”

CYBERPUNK 2077

Çok uzun zamandır sabırla bekledik – ve şimdi Cyberpunk 2077 nihayet geldi. CD Projekt Red’in açık dünya RPG oyununda “V” olarak oynuyorsunuz; Night City’nin suçla dolu, teknolojiyle ıslatılmış sokaklarına adını yazdırmak isteyen gelecek vaat eden bir paralı asker. Hikaye, önceki birçok cyberpunk oyunu gibi, teknolojinin aşırı hızlanmasına ve insanlığın azalmasına değiniyor – ve Rich’in Cyberpunk 2077 incelememizde açıkladığı gibi, “ana hikaye, hepsinin en iyisidir ve yeterince uygun bir şekilde, onu keşfediyor kapitalizmin nihai küfür olarak öneriyor: ruhun kendisine el konulmasını. ” Artı, Keanu Reeves’in Johnny Silverhand olarak performansı… hayır, bunu söylemeyeceğiz.

CALL OF DUTY: BLACK OPS – COLD WAR

Yıllık Call of Duty serisindeki en yeni oyun, bizi Soğuk Savaş’ın doruk noktasında 80’lerin başlarına geri götürüyor – konu açısından, ilk Call of Duty Black Ops oyununun doğrudan devamı niteliğinde. Call of Duty Cold War misyonları, Perseus adlı bir sovyet casusunu takip eden bir CIA görevlisi olan Russel Adler’i takip ediyor – ve kampanya sizi Türkiye’ye, Küba’ya ve hatta KGB Genel Merkezi’nin içine götürecektir.

ASSASSIN’S CREED VALHALLA

Ubisoft’un yeni Assassin’s Creed oyunu sayesinde, artık Norveç’ten İngiltere’ye uzanan harika uzun geminizde yelken açarken ve çeşitli Anglo-Sakson manzaraları arasında gezinirken, yerleşiminizi geliştirirken, Assassin’s Creed’i avlarken, en çılgın viking zaferi hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Valhalla efsanevi hayvanlar ve hatta kürklerinizi parlatan birini bulursanız Assassin’s Creed Valhalla romantizminin bir noktasında kendinizi şımartın.

Kişiselleştirebileceğiniz ve erkek ya da kadın olabilen viking savaşçısı Eivor olarak, klanlarıyla İngiltere boyunca bir yolculukta oynuyorsunuz ve 873’te var olan Anglo-Sakson ilçelerine dayanan her bölgede ittifaklar kurmaya çalışıyorsunuz. AD. Ayrıca Orlog adında oldukça bağımlılık yaratan bir zar oyunu da var.

GENSHIN IMPACT

PC’de Wild of the Wild oyununun hayali nihayet gerçekleştirildi ve gacha mekaniği olmadan yapabilsek de, Genshin Impact şaşırtıcı derecede göze batmayan bazı para kazanma yöntemlerine sahip ücretsiz oynanabilen bir RPG’dir. Teyvat’ın açık dünyası muazzamdır ve bulmacalardan ve kaynak toplamadan kamp alanlarını düşmanlardan temizlemeye ve balık tutmaya kadar çeşitli etkinliklerle yüklüdür.