Apex Legends Yeni Efsanesi Valkyrie Ne Zaman Geliyor ?

Apex Legends Yeni Efsanesi Valkyrie , Apex Legends Valkyrie Yetenekleri ; Apex Legends‘a gelen yeni karakterler kimler? İşte bildiğimiz her şey…

Apex Legends Sezon 9 yaklaşırken, bir sonraki Legend de Apex Oyunlarına katılıyor. Hangi Legend’in kadroya katılacağını tahmin etmek, Apex Legends oyun dosyalarında gizlenmiş birçok kullanılmayan karakter dosyası olduğu için yapmak her zaman zordur. Neyse ki, geliştiriciler son birkaç ay içinde bize ne bekleyeceğimize dair bir fikir verebilecek bir dizi ipucu bıraktı.

Apex Legends‘a katılacak bir sonraki Legend, Kairi “Valkyrie” Imahara’dan başkası değil. Valkyrie, Titanfall 2’nin düşmanlarından biri olan Viper’ın kızı. Pek çok Efsanenin aksine, Valkyrie tam bir karakter modeline hazır olan birkaç kişiden biri. Ayrıca Valkyrie’nin yeteneklerinin ne olabileceğine dair bir fikrimiz var, ancak bunlar büyük olasılıkla yeniden tasarlandı.

Sezon 9‘un Efsanesinin tanıtımı, oyundaki karakter sayısını büyük bir 17’ye çıkaracak. Bir süredir battle royale oyununa yetişmediyseniz, Apex Legends karakter rehberimizi okuyun. Apex Legends‘ın en yeni efsanesi Valkyrie hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

APEX LEGENDS VALKYRIE

En son Stories from the Outlands videosuna göre Valkyrie , Kuben Blisk için çalışan seçkin Apex Predators pilotlarından biri olan Viper’ın kızı. Videonun başında Rampart patlamadan önce atölyesinde Viper’s Titan’ı tamir etmeye çalışırken görülüyor. Viper, Apex Games’e katılmayı tartışmak için Blisk ile bir araya geldi – neden katılmak istediğini tam olarak bilmiyoruz, ancak topluluk babasının ölümünün intikamını almak istediğini düşünüyor.

Apex Legends Valkyrie

APEX LEGENDS VALKYRIE YETENEKLERİ

Apex Legends Valkyrie ‘nin hangi yetenekleri var? Oyun dosyalarındaki bilgilere dayanarak, Valkyrie’nin yetenekleri Horizon ve Fuse arasında bir karışım gibi görünüyor.Valkyrie ‘nin bir noktada babasının Titan’ı kullandığı açık olduğundan, bunun lansmandan önce tamamen değişmesini bekliyoruz. Bu onun nihai olup olmadığı görülecek ama Viper’s Titan’ın yeteneklerinde kesinlikle bir rolü var.

  • Taktiksel yetenek – Birkaç kez patlayan bir roket ateşleyin
  • Pasif yetenek         – Kısa bir süre zıplamayı tutarak VTOL jetleri kullanarak havada gezinin
  • Nihai yetenek        – Havaya fırlatın ve yeni bir yere hava dalışı yapın. Valkyrie, kalkıştan önce takım arkadaşlarını yanında getirebilir