Apex Legends Sezon 9 – Yayın Tarihi ve Detaylar

Apex Legends Sezon 9 – Yayın Tarihi ve Detaylar ; Apex Legends Sezon 9 Yeni Silah ;  Apex Legends Sezon 9’un oyuncular için mağazasında neler olduğunu öğrenin…

Sezon 9 – Mayhem’e nelerin geldiğini merak ediyor musunuz? Battle royale oyununun dokuzuncu sezonu hemen köşede ve geliştiriciler, gelecek güncellemeden önce düzenli içerik yayınlıyor. Savaş Oyunları, 13 Nisan’dan itibaren Apex Legends’ı devralacak ve oyunculara önümüzdeki iki hafta boyunca bazı deneysel oyun modlarını deneme şansı verecek.

Apex Legends her zaman Titanfall evreninde geçti, ancak Respawn Entertainment 9. Sezon’da bağlantıyı daha da güçlendirmeyi planlıyor gibi görünüyor. Apex Legends için bu ne anlama geliyor – devler bir şekilde savaş alanına girebilirler mi? Titanfall’daki ana karakterlerin Apex Legends kadrosuna katılabileceğine dair pek çok söylenti var, ancak şimdiye kadar somut hiçbir şey olmadı.

8. Sezon bizi Salvo’nun patlayıcı uzmanı Fuse ile tanıştırdı ve Kings Canyon’da büyük değişiklikler yaparak klasik haritanın birçok alanını büyük ölçüde iyileştirdi. Hem Fuse hem de yeni 30-30 Tekrarlayıcı, Apex Legends silah kademe listemizdeki ve Apex Legends efsaneleri kademe listemizdeki en üst sıralardan birini kapamadı, ancak bu gelecek sezon değişebilir. Apex Legends Sezon 9 hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Apex Legends Sezon 9

İçindekiler

APEX LEGENDS SEZON 9 YAYIN TARİHİ

Apex Legends Sezon 9 4 Mayıs‘ta başlayacak. Oyun tarihinde yalnızca iki kez gerçekleştiği için çıkış tarihinin ertelenmesi çok düşük bir ihtimal. 8. Sezon savaş geçişinizi en üst düzeye çıkarma şansınız olmadıysa, sona ermesine sadece birkaç haftanız var.

SEZON 9 YENİ LEGEND VALKYRIE

Outlands’den en son Hikayeler videosu, Kairi “Valkyrie” Imahara’yı Apex Legends’ın bir sonraki karakteri olarak ortaya çıkardı. Valkyrie, Titanfall 2’de mağlup edilen Apex Predators üyesi Viper’ın kızıdır. Valkyrie, babasının ölümünün intikamını almak için Apex Games’e katıldı.

APEX LEGENDS VALKYRIE YETENEKLERİ

Apex Legends Valkyrie ‘nin hangi yetenekleri var? Oyun dosyalarındaki bilgilere dayanarak, Valkyrie’nin yetenekleri Horizon ve Fuse arasında bir karışım gibi görünüyor.Valkyrie ‘nin bir noktada babasının Titan’ı kullandığı açık olduğundan, bunun lansmandan önce tamamen değişmesini bekliyoruz. Bu onun nihai olup olmadığı görülecek ama Viper’s Titan’ın yeteneklerinde kesinlikle bir rolü var.

  • Taktiksel yetenek – Birkaç kez patlayan bir roket ateşleyin
  • Pasif yetenek         – Kısa bir süre zıplamayı tutarak VTOL jetleri kullanarak havada gezinin
  • Nihai yetenek        – Havaya fırlatın ve yeni bir yere hava dalışı yapın. Valkyrie , kalkıştan önce takım arkadaşlarını yanında getirebilir

SEZON 9 YENİ SİLAH

Bocek Yayı, Apex Legend’in silah cephaneliğine katılan en yeni silahtır. Bu güçlü silahı kullanmak için çok fazla beceri gerekiyor. Yayın orta menzilde etkileyici miktarda hasar verdiği söylenir, ancak yay ile atış yapmak kendi başına zor bir görev olabilir.

APEX LEGENDS SEZON 9 YAŞAM HATTI NERF

Respawn’daki canlı denge tasarımcısı John Larson, Lifeline’ın 9. Sezon‘da bir dizi değişiklik aldığını doğruladı. Reddit’teki CompetitiveApex topluluğuna konuşan Larson, Lifeline’ın Combat Revive yeteneğini kullanarak takım arkadaşlarını canlandırırken kalkanını kaybedeceğini duyurdu.

Apex Legends Sezon 9
Apex Legends Sezon 9

Bu nerf etkisine karşı koymak için, D.O.C Heal Drone artık% 60 daha hızlı iyileşecek. Lifeline’ın Bakım Paketi ultimate, oyunculara garantili bir yükseltmeye erişim sağlayan bir buff da alıyor. Siz veya ekibinizden biri mavi zırh giyiyorsanız, Lifeline’ın bakım paketleri mor zırh ve hatta bazı durumlarda altın zırh bile düşürecektir.

APEX LEGENDS SEZON 9 ARENA MODU

Respawn kısa süre önce topluluk geri bildirimlerine yanıt verdikleri yeni bir video serisi oluşturdu. Tasarım direktörü Jason McCord, ekibin 2021’de Apex Legends için önceliklerini tartışırken, oyunu battle royale formatının ötesinde oynamanın yeni yollarını tanıtmaktan bahsetti. McCord, “Şu anda Apex tam anlamıyla bir battle royale, ancak bu karakterleri ve insanların battle royale’lerini sevmeseler bile gerçekten içinde olmak istedikleri bu dünyayı inşa ettik” dedi. “Gerçekten üst düzeyde, bunun sadece bu yıl çözmeye odaklanmak istediğimiz bir şey olduğunu söyleyeceğim – oyunu oynamanın diğer yolları.”

McCord özel olarak herhangi bir modu adlandırmasa da, son birkaç aydaki çok sayıda veri sızıntısı, bunun çok beklenen Arena modu olduğuna işaret edecektir. Saygın veri madencisi Shrugtal’a göre, bu 3’e 3 takım ölüm maçı tarzı mod, Kings Canyon’da birden fazla arenada gerçekleşecek. Sızan Arena konumlarından bazıları Su Arıtma, İtici ve Kapasitör içerir.

Şu anda Arena için yeni modun sunucusu Ash’i gösteren bir teaser’ı etkinleştirebilirsiniz. Asansöre binerek Ash’e çıkarken şöyle demesi gerekiyor: “Kazanana karar verildi ve aramızda yeni bir meydan okuyucu pusuda. Beni etkilemek için gerekenlere sahip misin, Efsane? Yakında öğreneceğiz. Arena sizi bekliyor. ”

APEX LEGENDS SEZON 9 INFESTED OLYMPUS

Apex Legends‘ın her sezonu bazı harita değişiklikleriyle geliyor ve Sezon 9 da farklı değil. Olympus resmen istila edildi, köklerin ve doğal büyümelerin şehri ele geçirmesine neden oldu. İstila, Kings Canyon’dakine benziyor, ancak bir temizlik ekibi kontrolden çıkmadan önce işleri halletmeye hazırdı.

Apex Legends Sezon 9 hakkında şu ana kadar bildiğimiz tek şey bu. Herhangi bir bilgi elde edilir edilmez bu sayfayı güncelleyeceğimiz için bu sayfayı takip etmeye devam edin…