Brawl Stars Yalnız Yıldız ve Alaşağı Geri Döndü! En İyi Karakterler..

Brawl Stars Yalnız Yıldız ve Alaşağı Geri Döndü!! Yalnız Yıldız Nedir ? Yalnız Yıldız Nasıl Oynanır? , Alaşağı Modu Nedir? Alaşağı Nasıl Oynanır? En İyi Karakterler Hangileridir? Bu yazımızda bulabilirsiniz…

Brawl Stars Yalnız Yıldız ve Alaşağı Modları

Yalnız Yıldız

Brawl Stars Yalnız Yıldız ve Alaşağı
Brawl Stars Yalnız Yıldız

10 kişiyle oynanan moddur. Amaç diğer oyuncuları öldürüp en fazla yıldızı toplamaktır. Ölen kişi tekrar doğabilir. Etkinlik, 2020 yılbaşı güncellemesi ile oyundan kaldırılmıştır.Ancak 2021 Nisan itibariyle oyuna geri döndü!!

Yalnız Yıldız Modu Nedir? Nasıl Oynanır?

Yalnız Yıldız Etkinliğinde, her biri 2 yıldızla başlayan 10 oyuncu var. Amaç, düşman oyuncuları ortadan kaldırmak ve 2 dakika sonunda en yüksek sayıda yıldıza sahip olmaktır. Bir oyuncu mağlup edildiğinde, ödülleri, onları yenen oyuncuya eklenir (kafalarının üzerinde gösterilir) ve ödüllerini 1 yıldız artırarak 7’ye kadar artar. Bir oyuncu öldüğünde, ödülü 2 yıldıza sıfırlanır. Ayrıca haritanın ortasında oyuncuların alabileceği tek bir yıldız var.

Yalnız Yıldız Modu En İyi Karakterler

Hangi karakteri merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 • Bull: Bull, yakın mesafeden bir düşmanı kolayca iki kez vurabilir (eğer tank değilse). Tough Guy Star Power, Bull’u ölmekten ve ödülünü kaybetmekten koruyabilir. Ayrıca, onun Berserker’ı, Brawlers’ı yakın mesafeden daha hızlı bitirebilir.
 • Darryl: Süper yeteneği, mesafeyi kolayca kapatmasına ve yumuşak hedefleri patlatmasına izin veriyor. Darryl, Süper’i otomatik olarak yeniden şarj edildiğinden, kendine zarar vermek zorunda kalmadan kendi şartlarına göre (tercihen çalılıkların yakınında yürüyen düşük sağlıklı hedeflere karşı) dövüşler seçebilir.
 • Piper: Piper atış başına yüksek hasar verir ve çoğu Brawler’ı 2 veya 3 atışla kolayca yenebilir. Çok uzun menziliyle eşleştirildiğinde, diğer oyuncuların nakavtlarını kendisi için risk almadan kolayca çalabilir. Ancak, Brawlers ile yakın mesafeden başa çıkmakta zorlanır, bu yüzden her zaman Süper’iyle yeniden konumlandırmaya çalışın.
 • Bo: 3 atış isabet ederse uzun menzil ve yüksek hasar. Bo, uzaktan nakavtları çalabilir ve yakın mesafeden savaşmaktan da korkmaz.
 • Gene: Super’i, diğer Brawlers’ı kolayca yakalamasına ve sağlıkları düşük olduğunda bitirmesine izin veriyor. Gene iyi bir çip hasarına sahiptir ve Süper yeteneği nispeten hızlı bir şekilde şarj olur. Geniş menzili, diğer oyuncuları dürtmek için yararlı olabilir, ancak nakavtlarınızın çalınmasına dikkat edin.
 • Leon: Leon yakın mesafeden iyi hasar veriyor ama aynı zamanda Süper’ini nispeten hızlı bir şekilde şarj edebilecek yeterli menzile sahip. Leon, Supers zincirlenebildiğinde özellikle iyi yapıyor. Bir oyuncu yendikten sonra Leon, Süper’ini başka bir oyuncuya gizlice girmek ve Süper’ini tamamen doldurmak için kullanabilir. Leon’un Duman Yolları, Süper sırasında ona ekstra hız kazandırır ve bu, diğer oyuncuları bulmak ve onlara yaklaşmak için faydalı olabilir.
 • Sandy: Sandy Super, inanılmaz bir menzile sahiptir ve daha açık haritalarda düşmanlara gizlice yaklaşmak için çok fazla alanı kaplayabilir ve düşük cana sahip keskin nişancıları kapatabilir. Ana saldırısı da orta menzil ve hasara sahiptir, bu da onun çok kolay bir şekilde çalmasını ve Süper’ini çok hızlı şarj etmesini sağlar. Son olarak, Sandy’nin birden fazla kum fırtınası yaratabileceği gerçeğinden yararlanın!
 • Brock: Brock, iyi bir hedefiniz varsa, Süper’i oldukça hızlı şarj edebilir, bu yüzden Brock’un süper’ini yükledikten sonra, onu kümelenmiş düşmanlarda kullanın.
 • Bea: Bea’nin saldırısı, bir seferde bir düşmana saldırmak için kullanılabilir, saldırısına isabet ederse, saldırısı aşırı yüklenir ve en az 2200 hasar verir ve düşmana büyük hasar verebilir.

Hangi karakteri merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

Alaşağı

Brawl Stars Yalnız Yıldız ve Alaşağı
Brawl Stars Alaşağı

10 kişiyle oynanan moddur. Amaç ortadaki bossa en çok hasarı verebilmektir. Ölen kişi tekrar doğabilir. Ayrıca oyuncular belirli yerlerden çıkan veya ölen savaşçılardan düşen enerji küplerini toplayabilir. Boss yok olunca oyun biter. Etkinlik, 2020 yılbaşı güncellemesi ile oyundan kaldırılmıştır..Ancak 2021 Nisan itibariyle oyuna geri döndü!!

Alaşağı Modu Nedir? Nasıl Oynanır?

Alaşağı Etkinliğinde devasa bir Boss Robotuna karşı 10 oyuncu var. Amaç, Boss robota verilen hasarın yanı sıra diğer oyunculara da saldırabilmektir. Boss yenildikten sonra, en çok hasarı veren kazanır. Güç Küpleri harita üzerinde belirli belirme noktalarında bulunabilir veya bir oyuncu yenildiğinde düşebilir. Brawler’ın sağlığını 400 arttırırlar ve sahip oldukları herkes için saldırı hasarlarını doğrusal olarak% 10 arttırırlar ve yaklaşık üçte biri, geri kalanı ortadan kalkarak yere serildikten sonra düşer.

Boss 8 dakika geçmeden yenilmezse, verilen en yüksek hasarı veren oyuncu kazanır. Boss’un 220.000 sağlığı vardır ve yakın dövüş saldırısı başına 800, yük başına 1400 hasar verir. Boss, çok fazla hasar aldığında kalkan bağışıklığını etkinleştirecek ve oyuncuları diğer oyunculara saldırmaya zorlayacaktır. Her zaman Boss’un kullandığı farklı bir menzilli saldırıya neden olan aktif bir Düzenleyici olacaktır.

Alaşağı Modu En İyi Karakterler

Hangi karakteri merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 • Shelly, Bull ve Darryl: Patron büyük bir isabet alanına sahip olduğundan, Shelly, Bull ve Darryl saldırılarla çok fazla hasar verebilir, bu da tüm mermilerin kesinlikle vurulacağı anlamına gelir. Shelly’nin yavaşlatan Star Power Shell Shock’u, Boss’u veya diğer oyuncuları yavaşlatıp ağır patlama hasarı verebildiği için burada parlıyor.
 • Jessie: Jessie, bu modda 3 Brawlers’a kadar vurabilir, yani sadece Boss’a hasar vermekle kalmaz, aynı zamanda menzil içindeki diğer Brawlers’a da saldırabilir ve tareti de sürekli hasar verir.
 • Colt: Colt, tüm mermileri Patrona atabilir, bu da hızlı bir şekilde çok fazla hasar vermeyi kolaylaştırır. Colt ayrıca Süper’ini diğer düşmanlardan yükleyebilir ve onu normal hasar çıktısını ikiye katlamak için Boss üzerinde kullanabilir.
 • Spike: En yüksek hasar veren Brawlers’lardan biri olan Spike, Boss’a kadar gidebilir ve sürekli olarak ağır hasar verebilir. Nispeten düşük sağlığı, menzilli oynanışa öncelik veriyor.
 • Leon: Leon’un yüksek hızı, onu Güç Küpleri toplamada diğer çoğu oyuncudan  daha iyi hale getiriyor ve Süper’iyle birlikte yüksek hasar veren merhemleri, onu pek çok Güç Küpü ile düşük sağlıklı oyunculardan suikast düzenlemede iyi yapıyor, özellikle düşük canlı Brawlers.
 • Dynamike: Dynamike, yüksek hasar verirken duvarların arkasına saklanabilir ve Boss’un menzilli saldırılarından ona çoğu oyuncudan daha fazla güvenlik sağlar.
 • Rico: Rico’nun uzun menzili ve hızlı yeniden yükleme süresi, Boss’a hızlı bir şekilde olabildiğince fazla hasar vermesini sağlıyor. Robo Retreat Star Power ile birleştiğinde, diğer Brawlers tarafından yere serilmenin eşiğindeyken çoğu tehlikeden kolayca kaçabilir.

Hangi karakteri merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 

Brawl Stars Yalnız Yıldız ve Alaşağı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir