Lola Brawl Stars Özellikleri | Brawl Stars Lola İncelemesi

Bu yazımızda Lola Brawl Stars Özellikleri Yeni Karakteri 2021 inceleyeceğiz,Brawl Stars Lola oyuna katıldı. ;”Yalnızca bir rehber olmasına rağmen, Lola kendini Brawlywood’un önde gelen leydisi olarak gösteriyor. Eşarbıyla saldırıyor ve süperi, Ego’nun kanallı bir tezahürü.”

İçeriğimizde Lola Yıldız güçleri,Lola Aksesuarları ,Lola Kostümleri ,Lola Özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Lola Nasıl oynanırİpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Lola karakteri Brawl Stars incelemesi 

Brawl Stars Lola

lola brawl stars

Lola, Sezon 9: Brawlywood‘da Seviye 30’da Brawl Pass ödülü olarak açılabilen veya Sezon 9 Brawl Pass’ta Seviye 30’a ulaştıktan sonra Brawl Box’lardan edinilebilen bir Kromatik Kavgacıdır. Lola’nın orta düzeyde sağlığı ve tutarlı bir hasar çıktısı var. Saldırısı için Lola, uzun bir mesafeden altı mücevher ateşleyerek saldırır. Süper’i, Lola hareket ettiğinde hareket eden ve Lola saldırdığında saldıran bir klon olan Ego’sunu çağırır. Gadget’ı Freeze Frame, önemli bir hasar azaltma kalkanı karşılığında klonunu anlık olarak hareketsiz hale getirecek. Yıldız Gücü Doğaçlama, yalnızca bir cephanesi varsa Lola’nın saldırı hasarını arttırır.

Brawl Stars Lola Özellikleri

Saldırı: Elmas Gözler

Lola’nın en sevdiği aksesuarı aynı zamanda en sevdiği silahı! Kısa patlamalarla ve bol gösterişle gözlerden fırlıyor.
Lola, tilkisinden hafif bir yayılımla uzun bir mesafeden 6 mücevher fırlatır. Tüm mermileri isabet ederse saldırısı yüksek miktarda hasar verir, ancak Lola’nın boşaltma süresi belirgin şekilde uzundur.

Süper: Megaloman ; 

Lola, her hareketini taklit eden Ego’sunu serbest bırakır.
Lola‘nın Süper’i, aynı anda Lola ile aynı yönde hareket eden ve saldıran Ego’sunu çağırır. Ego’su Lola ile aynı miktarda hasar verir ve aynı saldırı menziline sahiptir, ancak maksimum sağlığı Lola‘nın maksimum sağlığının yarısına sahiptir ve Lola’nın Süper’ini de aynı hızla şarj eder. Doğabilir olduğundan, Lola‘nın Ego’su Elmas Kapmaca‘daki elmaslar gibi öğeleri alamaz veya Sıcak Bölge‘de ekibine puan veremez. Lola bir duvara çarparsa ancak hareket joystick’i hala hedeflenmişse, Ego o yönde hareket etmeye devam eder ve bunun tersi de geçerlidir.

Lola Yıldız Gücü

Yıldız Gücü #1 :  ; Doğaçlama ; 

Lola, son raunduna indiğinde fazladan %30 hasar verir.
Lola’nın yalnızca bir dolu cephanesi olduğunda, bir sonraki saldırısından çıkan her mermi %30 daha fazla hasar verir.

Lola Aksesuarı

Aksesuarı #1 : Çerçeveyi Dondur ;

Lola‘nın Ego’su poz vermek için hareket etmeyi bırakır! 4 saniyeliğine %75 kalkan kazanıyor.
Lola bu aksesuarı kullandığında, Ego’su 4 saniyeliğine hareketsiz hale gelir, ancak aynı süre boyunca aldığı tüm hasarı %75 azaltan bir kalkan alır. Ego hala saldırabilir.

Lola Sağlık Özellikleri

lola brawl stars sağlık

Lola İpuçları

  • Elmas Kapmaca, Sıcak Bölge, Savaş Topu ve Ödül Avı gibi 3v3 Etkinliklerde Lola’nın Ego’sunu ona mümkün olduğunca yakın yerleştirmek en iyisidir. Bu sayede biraz daha fazla hasar tutarlılığına sahip oluyor ve Ego’sunun bir sonucu olarak iki kat daha fazla hasar veriyor.
  • Lola, doğru oynanırsa klonuyla birden fazla şeridi kontrol edebilir. Bu, onu Sıcak Bölge‘de birden fazla bölgeyi kontrol etmek için gerçekten faydalı kılar.
  • Lola’nın iyileşmesi gerekmediğinde cephanesiz kalması daha avantajlı olabilir. Bunun nedeni, Lola’nın son cephanesinde daha fazla hasar verdiği “Doğaçlama” Yıldız gücüdür. Bu şekilde hasar çıktısını en üst düzeye çıkarabilir.
  • Lola’nın Ego’su, duvarların arkasındaki düşmanlara, özellikle Tick, Barley veya Sprout gibi atıcılara saldırmak için kullanılabilir.
  • Kuşatma‘da Lola, Süper ve Çerçeve Dondur Aygıtını kullanarak Kuşatma Robotunun ekibinizin IKE taretine saldırmasını geçici olarak geciktirebilir. Benzer şekilde, Soygunda Lola, Ego’sunu kasanın yakınına yerleştirebilir ve Çerçeveyi Dondur’u etkinleştirebilir, böylece Egosu düşman ateşi alırken daha fazla hasar verebilir.
  • Lola’nın Dondurulmuş Çerçevesi, kendinizi Ego’nuza göre olmak istediğiniz yere yeniden konumlandırmak için kullanılabilir. Örneğin, Süper’nizi atarsanız ve onun üstünde olmak istiyorsanız, kendinizi Ego’nuzun tam üstüne konumlandırmak için Çerçeveyi Dondur’u etkinleştirebilirsiniz.
  • Lola, ego bir duvara çarpacak şekilde hareket ederek klonunu yeniden konumlandırabilir. Bu şekilde egosuna yaklaşabilir veya onu arzu edilen bir konuma yerleştirebilir. Bu durumda bir köşe çok uygundur.

 

Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

 

Nulls Brawl Alpha APK indir Belle Squeak Stu 35.108 Son Sürüm – 2021

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…

 

 

Brawl Stars Taktikleri : Brawler Analizi | 3v3 Etkinlik Taktikleri

 

Brawl Stars Nasıl Oynanır? Temel İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir