Sandy Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

Brawl Stars Sandy

Bu yazımızda Sandy Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri inceleyeceğiz,Hasar ve sağlık açısından dengeli karakterlerden biri olan Sandy, oyundaki en sevilen kahramanlardan bir tanesi.Takımını görünmez yapabilme özelliği, delici vuruşları ve hem iyileştiren hem hasar veren yıldız güçleriyle  Brawl Stars oyuncuları tarafından en çok sevilen Sandy Özellikleri ,Yıldız Güçleri , Aksesuarları ve Kostümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ayrıca Sandy Nasıl Oynanırİpuçları Nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Sandy karakteri…

Sandy Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri
Brawl Stars Sandy karakteri

Sandy Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri

3800 canı olan Sandy, kum üzerinde güçlü bir kontrole sahip, düşmanlara keskin çakıl taşları fırlatmak ve takım arkadaşlarını gizlemek için bir kum fırtınası çağırmak.
Sandy, geniş çaplı delici saldırısıyla aynı anda birden fazla düşmana hasar verebilen, orta düzeyde sağlık ve orta düzeyde hasar çıkışına sahip bir Efsanevi Karakterdir. Süper yeteneği, geniş yarıçaplı bir kum fırtınası çağırarak onun ve müttefiklerinin etki alanında görünmez olmasına izin verir.

Aksesuarı, Uyku Getirici, Sandy’yi tam sağlığına kavuşmadan önce 2 saniye uykuya daldırır.

İlk Yıldız Gücü Haşin Kum (Rude Sands), Süper’inin kum fırtınasındaki düşmanlara küçük hasar vermesine izin verir.

Sandy’nin ikinci Yıldız Gücü olan İyileştiren Rüzgar (Healing Winds), kum fırtınası içindeki tüm müttefiklerin zamanla biraz iyileşmesine izin verir.

Sınıf : Destek

Saldırı: Çakıl Yağmuru ;

Sandy keskin, delici çakıl taşları ile düşmanları püskürtür.
Sandy, düşmanlarına koni biçiminde yayılan kum fırlatarak saldırarak orta düzeyde hasar verir. Saldırıları düşmanları delip geçerek birden fazla düşmana hasar vermesine izin verebilir.

Süper: Kum Fırtınası ;

Sandy 9 saniye süren bir kum fırtınası çağırır ve içinde dostlarını gizler.
Sandy yıldız şeklinde bir nesne fırlatır ve kendisini ve müttefiklerini görünmez yapan bir kum fırtınası yaratır. Leon’un Süper’i gibi, görünmez oyuncu, 4 kare içindeki yakındaki düşmanlar tarafından görülebilir. Nita’nın Ayısı gibi müttefik minyonlar gizlenmeyecek. Kum fırtınası 9 saniye sürer.

Savaş Topunda veya Hediye Talanında topu tutan dövüşçüler görülebilir. Görünmez Savaşçılar, Kuşatma botu ve Kuşatmadaki IKE tareti tarafından hala görülebilir.

Brawl Stars Sandy Kostümleri

 1. Uykulu Sandy: 30 Elmas
 2. Şeker Hücumu Sandy: 80 Elmas
Sandy Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri Resmi
Sandy Brawl Stars Özellikleri ve Kostümleri Resmi

Sandy Özellikleri

Sağlık ;
Seviye Sağlık
1 3800
2 3990
3 4180
4 4370
5 4560
6 4750
7 4940
8 5130
9 – 10 5320

 

Saldırı Süper
Aralık 6 Aralık 7.33
Tekrar yükle 1.8 saniye Süresi 9 saniye
Vuruş başına süper şarj % 17.94 Mermi hızı 2000
Saldırı yayılması 40 ° Kum fırtınası aralığı 6.67
Mermi hızı 3500
Saldırı genişliği 1.33

Sandy Yıldız Gücü

Savaşçının 1. yıldız gücü : Haşin Kum ;

(Kum Fırtınası)Sandstorm artık düşmanlara da saniyede 100 hasar veriyor.
Sandy’nin Süperi, kum fırtınasına giren düşmanlara saniyede 100 hasar vererek 9 saniyede toplam 900’e kadar hasar verir. Bu, diğer kum fırtınaları ile istiflenebilir, hasarı ikiye katlayabilir, hatta üçe katlayabilir.

Savaşçının 2. yıldız gücü : İyileştiren Rüzgar ;

Sandstorm artık dost oyuncuyu saniyede 300 sağlık için iyileştiriyor.
Kum fırtınası artık Sandy ve müttefiklerini saniyede 300 sağlıkla, toplamda 9 saniyede 2700 sağlıkla iyileştiriyor. İyileşme, diğer kum fırtınaları ile istiflenebilir, iyileştirme etkisini ikiye katlayabilir veya hatta üç katına çıkarabilir.

Sandy Aksesuarı

Savaşçının  aksesuarı : Uyku Getirici ;

Sandy 2.0 saniye uykuya dalar ve sağlığı tamamen düzelir.
Sandy’nin Gadget’ı onu 2 saniye boyunca hareket edemez veya saldıramaz, ancak daha sonra tam sağlığına kavuşur. Sandy tam sağlıktaysa bu aksesuar etkinleştirilemez. Sandy Büyük Oyundaki  Boss olan oyuncu ise, sağlığının yalnızca% 10’u kadar iyileştirir.

Sandy Brawl Stars Çıkarma Teknikleri

Brawl Stars’ın tek efsane destek kahramanı olan Sandy’e sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kutu açmak. Açtığınız kutularda küçük de olsa efsanevi kahraman çıkma şansı olduğundan Sandy çıkarmanız açtığınız kutu sayısına ve ne kadar şanslı olduğunuza bağlı.

Eğer açtığınız kutulara rağmen Sandy çıkaramadıysanız marketten elmas ile satın alma şansınız da var. Yine de biz oyun içinde kutu açarak eğlenmenizi ve kazandığınız puanlarla Sandy çıkarmanızı tavsiye ederiz.

Sandy İpuçları

 1. Sandy’nin Süperi kullanırken, kum fırtınasını çalıların kenarlarına değecek şekilde yerleştirmeye çalışmalısınız. Bu, sizin ve takım arkadaşlarınızın kum fırtınasını kullanarak çalılıklara girmenize ve rakipleriniz hala kum fırtınasında olduğunuzu düşünürken daha büyük alanlara erişmenize olanak tanır.
 2. Sandy’nin saldırısının geniş menzili ve delme yeteneği, gruplanmış düşmanlara karşı çok etkili olmasını sağlar.
 3. Kum fırtınasını, canı düşük takım arkadaşlarını geri çekilirken veya onları kuşatmak için düşmanlardan saklanmak için kullanın.
 4. Sandy’nin Yıldız Güçleri, Soygun ve Kuşatmada hücumda kullanılabilir . Ya Soygunda Kasaya / Kuşatmada IKE’ye saldırmanızı engellemeye çalışan rakiplerle birlikte yıldız gücü Haşin Kum kullanabilirsiniz ya da saldırırken takım arkadaşlarınızı iyileştirmek için yıldız gücü İyileştiren Rüzgarı kullanabilirsiniz (iyileştirme özellikle Kuşatmada yararlı olacaktır çünkü IKE tareti sürekli olacaktır. takımınıza saldırıyor). Ancak, IKE taretinin artık görünmezliği görebildiğini unutmayın.
 5. Savaş Topunda , topun civarı kapsayacak şekilde Sandy’nin Süperini kullanın. Topu yemleyin ve bir rakip onu almaya çalışırsa, yakın mesafeli bir oyuncu onları yere serebilir. Yenildikten sonra, Leon Colt ile Kaygan Botlar  ve Crow gibi hızlı bir dövüşçünün topu kaleye atmasına izin vermek için zamanı kullanın . Buna ek olarak, ortalamanın üzerinde hareket hızına ve nispeten hızlı şarj olan (daha sık topa Süper ulaşmanızı sağlayan) bir Süper’e sahiptir, bu nedenle Sandy’yi ideal bir top taşıyıcı yapar.
 6. Sandy’nin  yıldız gücü : İyileştiren Rüzgar, devasa bir alanı kontrol etmek için kullanılabilir ve saniyedeki hasar o kadar yüksek olmasa da, devasa yarıçapı ve uzun süre iyileşmelerini engeller ve geçerlerse veya zorlarlarsa düşmanların sağlığını yavaşça tüketebilir. düşmanın uzak durması. Geçerlerse, siz ve takım arkadaşlarınız düşmanlara daha da fazla hasar verebilir ve muhtemelen onları yenebilirsiniz.
 7. Sandy’nin Haşin Kum yıldız gücü, diğer Sandy’nin Süperlerine karşı koyar. Süper’inizi Süperlerinin üzerine atarsanız, hasar tikleri, Crow‘un zehirine benzer şekilde rakipleri görünür kılar. Bu, takımınızın rakip Sandy’ye karşı savaşmasını çok daha kolay hale getirir.
 8. Sandy’nin  Haşin Kum yıldız gücü, çalılıklarda saklanan rakipleri keşfetmek için Ödül Avı :Snake Prairie gibi çalılarla dolu haritalarda kullanılabilir .
 9. Sandy’nin Süperi 3v3 modlarında çok etkilidir, çünkü takım arkadaşları Süper’inin yakınındayken sabit konumlandırılabilir.
 10. Sandy düşman saldırılarına karşı savunmasız olduğundan, Sandy’nın aksesuarı düşmanlar tarafından kaçırılmamak için bir duvarın arkasında veya bir köşe etrafında kullanılmalıdır.Aksesuarı bir kum fırtınasında kullanmak da çok etkilidir.

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)