Overwatch 2 ve Diablo 4 Çıkış Tarihi

Overwatch 2 ve Diablo 4 oyuncular tarafından merakla beklenen iki oyun. Oyunların yapımcısı olan Activision-Blizzard şirketi Overwatch 2 ve Diablo 4 çıkış tarihi hakkında bilgilendirmede bulundu.  Diablo 4 ve  Overwatch 2 ‘nin bu yıl piyasaya çıkması muhtemel gözükmüyor. Ana şirket Activision-Blizzard, her iki oyunun da 2021’in sonundan önce gelmesini beklemediğini söylüyor, Bu nedenle oyun severlerin beklentilerini buna göre ayarlamasını tavsiye ederiz..

Overwatch 2 ve Diablo 4 2021'de piyasaya çıkmayacak...
Overwatch 2 ve Diablo 4 2021’de piyasaya çıkmayacak…

Activision-Blizzard‘ın bugünkü üç aylık kazanç görüşmesi sırasında, şirket hiçbir oyunun 2021’de piyasaya sürülmesinin planlanmadığını söyledi. Belki de bu hayal kırıklığı yaratsa da, standart Blizzard prosedüründe Overwatch 2 çıkış tarihi ve Diablo 4 çıkış tarihinin hiçbir zaman açıklanmamıştı. Merakla beklenen bu çok oyunculu oyunlardan herhangi biri için hala belirlenmiş bir tarih yok. Oyunuların bu yıl çıkmayacağını bilmek yine de oyuncuları üzdü.

Ancak, birkaç hafta içinde Overwatch 2 ve Diablo 4 hakkında daha fazla şey öğreneceğiz, çünkü her iki oyun da bu ayın 19-20 Şubat’ta yapılması planlanan BlizzCon Online’da yayınlanacak. Her iki oyun hakkında da yeni bir şey duymayalı uzun zaman olmuştu.

OverWatch 2 ve Diablo 4 oyunlarını Mobileius ekibi olarak yakından takip ediyoruz ve Blizzard ‘ın oyun yapımları uzun sürese de bizi hayal kırıklığına uğratmayacaklarından eminiz. Oyunlar hakkında herhangi bir gelişme olursa ilk olarak sitemizden bu bilgilere ulaşabilirsiniz.