PUBG Sezon 11 Başlangıç Tarihi

PUBG Sezon 11 Başlangıç Tarihi ;PUBG Mobile‘ın Çin sürümüne yapılan bir güncelleme, PlayerUnknown’ın Battlegrounds Sezon 11’i için bir başlangıç ​​zaman çerçevesine işaret ediyor gibi görünüyor ve yoldaki yeni hikaye içeriğine atıfta bulunuyor. Battle royale oyunlarının büyükbabasının gelecek sezonu önümüzdeki ay başlayacak gibi görünüyor, ancak şu anda bu hikaye içeriğinin neye benzeyeceğini kimse tahmin etmiyor.

PUBG sızıntısı ve veri belirleyicisi PlayerIGN, PUBG Mobile’ın Çince sürümünde keşfedilen bir metin bloğunun yanı sıra Google çevirisini yayınladı. Burada, makine çevirisinde birçok nüansın kaybolabileceğini ve Google’ın ayrıştırma teknolojisinin bazen zamanları veya özne-nesne ilişkilerini doğru bir şekilde almadığını belirteceğiz.

Bu arada, güncelleme PUBG‘nin mobil sürümünün geçmişte güncellemelerini doğrudan PC sürümünden nasıl aldığını, ancak iki sürümün artık ayrı, bağımsız kurslar planladığını tartışıyor. “Merak etmeyin, ekip hazırlanıyor!” çeviri okur. “PC sürümünün güncellemesi de yakında geliyor. Yaklaşan 11 Hayatta Kalma Sezonunda, tüm hayatta kalanların PlayerUnknown’ın Battlegrounds’un yeni hikaye içeriğini yepyeni bir biçimde deneyimlemesine de yol açacak. ”

PUBG Sezon 11 Başlangıç Tarihi

Yazı içeriği, muhtemelen yeni sezon anlamına gelen Nisan ayında “gerçek bölümü göreceğimizi” söyleyerek devam ediyor.