Football Manager 2021 Son Kış Güncellemesi Çıktı !!

Football Manager 2021 Son Kış Güncellemesi ;Football Manager 2021’in tüm sürümlerinde artık son kış güncellemesi yüklenmeye hazır olmalıdır. Dijital futbol oyunlarının hüküm sürmekte olan kralı için en son yama, birkaç önemli hatayı ele alıyor ve veritabanına yapılan güncellemeleri içeriyor ve Şubat ayında kapanan pencerelerde yapılan transferleri yansıtıyor.

Şimdi yeni bir kariyere başlarsanız, Çin, Rusya, Major League Soccer’daki anlaşmaların ve İngiliz Futbol Ligi’ndeki ücretsiz transferlerin güncellemede yansıtıldığını göreceksiniz. Sports Interactive, yararlı bir şekilde bunun “yönetim becerilerinizi yurtdışına taşımak için daha iyi bir zaman olmadığı” anlamına geldiğini ve benim için NYCFC ekibimi tekrar kontrol etme zamanının geldiğini söylüyor.

Sports Interactive ayrıca birkaç hatayı da düzeltmiştir, ancak bazı oyuncular geliştiricinin buldukları belirli sorunları henüz ele almamış olmasından dolayı hayal kırıklığına uğramıştır. Şirket, bu güncellemede Match Engine’de çok fazla değişiklik yapma konusunda temkinli davranarak Football Manager topluluk forumlarındaki kullanıcılara “bu tür bir güncelleme için bunu yapmanın bizim için çok riskli olacağını” söylüyor. Bu sefer en önemli Maç Motoru ayarlaması, taç atışları için yapılan bir düzeltmedir.

Football Manager 2021 Son Kış Güncellemesi

O halde, Football Manager 2021’in 21.4 Son Kış Güncellemesindeki değişikliklerin tam listesi:

Veritabanı ve Araştırma

  • Şubat transfer penceresinin kapanmasına kadar olan diğer veritabanı güncellemeleri ve değişiklikleri

Kilitlenmeler ve Teknik Sorunlar

  • Maç girerken meydana gelen kilitlenme düzeltildi
  • Genel kararlılık düzeltmeleri
  • Oyun Öncesi Düzenleyicinin içinden düzenleyici dosyalarını doğrudan atölyeye yükleme ve yayınlama yeteneği yeniden eklendi

Maç Ayarları 21.7.0

  • İstatistiklere net olarak hangi şansların kaydedilmesi gerektiğinin daha iyi takibi
  • Oyuncu özelliklerine göre uzun atış mesafelerine ince ayarlar

Oynanış

  • Kara tahtalarda doğru görünmeyen kombinasyonları geçirme düzeltmeleri
  • Kulüp kayıtlarında bir oyuncunun çoğu asisti artık doğru görünüyor

Kompozisyonlar ve Kural Grupları

  • Portekiz askıya alma kuralları için düzeltmeler