Fortnite – Kurtlar Nerede Bulunur?

Fortnite – Kurtlar Nerede Bulunur? ;Kurtlar artık Fortnite haritasında dolaşıyor ve oyuncular bu kısa kılavuzda bu canavarı izlemek için birkaç ipucu bulabilir.

Yaban hayatı, Fortnite Sezon 6‘da büyük bir rol oynuyor ve gerçekten de haritada dolaşan dört yeni hayvan türü var. Bu yeni türler arasında en acımasız olan Kurtlardır ve pek çok oyuncu şüphesiz onları takip etmekle ilgilenecektir. Bununla birlikte, Fortnite’ta Kurtları bulmak biraz zor olabilir ve bu kılavuz, oyunculara avlarında yardımcı olacak bir dizi ipucu içerir.

Fortnite – Kurtlar Nerede Bulunur?

Başlangıç olarak, Kurtlar dağların ve tepelerin yakınında iki veya üç kişilik gruplar halinde oluşma eğilimine sahip görünüyorlar. Bu canavarları arayan oyuncuların, dikkatlerini Fortnite haritasının güney kısmına çevirmeleri tavsiye edilir, çünkü bu topografik özellikler burada bolca bulunabilir. Özellikle, Ağlayan Ormanları, Puslu Çayırları ve Tembel Göl’ü kapsayan alan, oldukça özgürce dolaşma kabiliyetine sahip olsalar da Kurtlar için bir yumurtlama noktası olarak hizmet ediyor gibi görünüyor.

Oyuncular, dağlık ve engebeli bölgeleri hedeflemenin yanı sıra, ses ayarları altında Ses Efektlerini Görselleştir’i etkinleştirerek Fortnite’ta Kurt bulma şanslarını artırabilirler. Aslında, bu hayvanlar çeşitli sesler çıkarırlar ve özelliği açan hayranlar, birinin yakınlarda olduğunda çok net bir gösterge alacaktır. Alternatif olarak, oyuncular Ses Efektlerinin% 100 olarak ayarlandığından emin olabilirler ve avlanırken gelen ses bileşenine biraz odaklanabilirler.

Fortnite - Kurtlar Nerede Bulunur?

Bir kurdu bulmada sonunda başarılı olduklarında bir hayranın ne yapması gerektiğiyle ilgili olarak, dikkate alınması gereken iki gerçek seçenek vardır. İlki, oyunun yeni işçiliği sistemiyle ilgilenmek isteyen oyuncuların ilgisini çekecek ve hayvanı ortadan kaldırmak. Bu eylem bazı Meat and Bones’un satın alınmasıyla sonuçlanacak ve bu malzemeler de Fortnite’da Primordial silahlar ve Hunter’s Cloak yaratmak için kullanılabilir.

Diğer seçenek, canavarı evcilleştirmektir, bu da onu bir maç boyunca dostça bir arkadaşa dönüştürecektir. Fortnite’ta hayvanları nasıl evcilleştireceğini bilmeyen oyuncular için süreç, biraz yiyecek elde etmekle başlar ve oyunun çeşitli Vahşi Yaşamından gelen Et, bir Kurt’un en sevdiği ikramdır. Bir hayran, biraz Et elde ettikten sonra, onu yaratığın yanına fırlatmalı ve ardından onu bir müttefik olarak kazanmak için yiyeceği araştırırken onunla etkileşime girmelidir.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)