Dying Light 2: Bazaar Kulesi Kasa Kodu | Bazaar Tower Safe Code

Dying Light 2: Bazaar Kulesi Kasa Kodu | Bazaar Tower Safe Code ; Bu yazımız , Dying Light 2’de Bazaar kulesinin tepesindeki kasayı açmak için oyuncuların kullanmaları gereken kombinasyonu içerir.

Bazaar, Dying Light 2’de oyuncuların oyunlarının ilk aşamalarında ziyaret edecekleri ve onları doğrudan ona yönlendiren bir ana hikaye görevi olan bir konumdur. Çarşı, eski Kutsal Üçlü Kilisesi’nin içinde yer alır ve bina, yeterli dayanıklılık ve ısrar varsa hayranların ölçekleyebileceği büyük bir kuleye sahiptir. Bu kulenin tepesinde, Dying Light oyuncuları , içinde kasa bulunan küçük bir odayla karşılaşacaklar ve bu yazımız, bu konteynerin nasıl açılacağını tam olarak detaylandıracak.

Dying Light 2: Bazaar Kulesi Kasası Nasıl Açılır?

Dying Light 2′de Bazaar Tower kasasını açmak için için doğru bulmaları gerekiyor. Neyse ki, kasayla aynı durumda olan bir değil, planlanmak için, taraftarların kodu için çok uzaklara gitmek gerekli değil. Daha fazla spesifik olarak, bu değil duvardaki ve planlarını posterinin yanlarından bir yanan içindedir ve dikkatleri üzerine çeken bu posterin sol alt köşesine sahip olmalıdır.

Bir oyuncu notu aldıktan sonra, öğeye menünün koleksiyon bölümünden erişebilir ve şu şekildedir: 5*100+15-5 = … Buradaki amaç, aksiyon RPG hayranlarının bunu çözmesidir. matematik problemi ve gerçekten de cevabı Çarşı kulesi kasa kodudur. Bu hesaplamayı kendileri yapmak istemeyen oyuncular için çözüm 510’dur ve kasaya 5 1 0 olarak girilmelidir .

Fanlar bu üç sayıyı kasaya girmeyi bitirir bitirmez, kutuyu açma becerisi kazanmalıdırlar. Bu yapıldığında oyuncular, Carl’s Journal #4 adlı koleksiyonluk bir eser olan öğeyi içeriden alabilirler. Dikkat çekici bir şekilde, bu Carl’s Journal’ın son parçasıdır ve diğer üç kaset Dying Light 2 ‘s Bazaar’a dağılmış halde bulunabilir .

Bazaar kasasının içindekiler bazı oyuncuları hayal kırıklığına uğratsa da, bu durum onları oyunda karşılaştıkları diğer kasaları açmaktan alıkoymamalıdır. Gerçekten de oyunun bazı kasalarında İnhibitörler de dahil olmak üzere çok faydalı öğeler var. Deneyimsiz olanlar için, İnhibitörler, Dying Light 2kahramanının sağlığını ve dayanıklılığını geliştirmek için kullanılır ve oyuncular kesinlikle mümkün olduğunca çok sayıda inhibitöre sahip olmak isteyeceklerdir.

 

Daha Fazla Yazı için : REHBER